NE YAPTIĞIMIZI BİLELİM...

biliyorum ramak kaldı. Herşeyin düzlüğe çıkmasına gerçekten ümidim var. Olacak ama çabuk olsun gücüm tükeniyor

yavaş yavaş kendime geliyorum sanırım. regl olucam onunda stresiyle bıkkınlık tavan oldu bende . Ananemin ameliyatını atlattık çok şükür. Babamı yurtdışı öncesi şehirdışına gönderdik. Ev bulduk ama taşınamadık daha bu hafta olacak o da inşaallah. taşınmayla alakalı şunu söyleyebilirim. evimiz yıkılacak 1 seneliğine ayrılıyoruz. hem yeni ev heyecanı hem üzüntü hem korku nasıl olacak diye karmakarışık duygulardayım. hayırlısıyla biterde üzerimdeki ağırlıkta gider inşaallah diyorum inşaallah

sabır eyliyorum. düzelecek diye bekliyorum şuan. yurt dışına bir an önce gitmeli babam yeni evimize artık sağ salim geçmeliyiz.
sabr mevlam imtihanımıza sabr sen kolaylık nasip eyle

şükürler olsun ki sağ salim yeni eve eşyalar taşındı ama evin içi harap o kadar yorucu bir süreç ki Allah yaşayanlara güç kuvvet versin inşaallah dün akşam iş çıkışı sadece 5 kutu açıp yerleştirebildim regl ağrısından belim felaketti bıraktım yattım. Annem bugün gündüz ne yapabilirse artık her yer heryerde şu aralar regl ağrısıyla başım dertte. inanıyorum ki bu hafta sonuna kadar toplanmış olacağız inşaallah

kendimi toplamaya başlamalıyım cümleleri nihayet beynimde dolaşmaya başladı . bu da benim için güzel birşey bu haftasonunu kendime ayırıp bolca stres atmak istiyorum.

hayırlı bir hafta olsun inşaallah ..
şu an işyerindeyim ve eve gitmek istiyorum. şuan işleri kaldıracak gücüm yok.
dün arkadaşlarımla buluştum vakit geçirdim derdimi anlattım. rahatladım biraz .
bugün eve gidip duş alıp uzanmak istiyorum hayırlısıyla..
ve bugün hızlı geçer inşaallah.

eveeeeeeeeeet kendimee geldimmm kesinlikleeeeeeeeee:)

şimdi başlayalım ilk hedefim;
1 hafta akşamları yemek yemeyeceğim!
pazartesi değil bugün başlıyorum :)
1.gün hadi bakalım :)

günaydın

akşam yemek yememe 1 / 7

bugün biraz yorgun kalktım. bu akşam erken yatıp dengelemem lazım.

Günümüz aydın olsun

hayırlı cumalar :)

akşam yemek yememe 2/7

sağlam gidiyorum inşaallah. ama kilo verdiğim yok şu ara ama temkinli olucam karar aldım. kıyafetlerimi değerlendirmeliyim. İnsan kendine bakmayınca morali bozuk ruhsuz oluyor onu anladım. kendime bakma zamanım artık

günaydınlar iyi haftasonları :)

akşam yemek yememe 3 /7

birde böyle yemek yemek aklıma gelmese ne mübarek olacak ya bugün haftanın son iş günü güzel güzel giyinip geldim akşamında da yeni evimizde vakit geçirmek istiyorum duşumu alıp biraz kendimi rahatlatacağım. pazar gün ki planım kahvaltıyı evde aile ile yapıp ertelediğim kıyafet dolabını düzenleyeceğim :) öğleden sonra kuaföre uğrarım sanırım :)

günaydınlar bir pazar ve ben yine dikkat etmedim yediklerime :)

akşam yemek yeme 3/7 de kaldım

neyseki harika bir haftasonu geçirdim diyebilirim. :) cumartesi akşamı yengeme gittim uzun zamandır böyle çay keyfi yapıp muhabbet etmiyormuşum onu anladım . Nasıl iyi geldi anlatamam . çocuklarla vakit geçirdim akşam üzeri eve gittim evdekilerle biraz oturduktan sonra kardeşimle evde sinema keyfi yaptık. gece yarılarına kadar uzanarak film keyfi.. Bunu da yapmıyormuşum uzun zamanla onu da anladım mükemmel geldi. Pazar sabahı mis gibi kahvaltımızı ben hazırladım brunch usulüüü :) ailemle kahvaltı yaptık sonrasında ev temizliği ama hepsinden ayrı ayrı keyif aldım diyebilirim pazar günü misafir bile ağırladık ve misafirliğe gittik :)))))) kısacasııı böyle dolu dolu uzun uzun anlatıyorum ama yaşadıklarımı bu kadarla da sınırlayamam ...
Şükür!

eveeeeeet yapacaklarıma tekrar başlama günü bıkmadan hadii devam ....

BU HAFTA !
  • sabah - öğle- akşam arası en az iş yerinde 3 er bardak içmek hedefim.
  • akşam çok yememek için saat 4- 5 arası 1 şey atıştırmak.
  • yemeği acıkmadan yememek .
  • akşam yer yemez uyumamak.
  • kitabıma devam etmek.
  • Çayı azaltmak

şu birkaç gündür sağ kolum komple ağrıyor masabaşında çalışmanın dezavantajları sanırım . Dün akşam eve gidip uzandım biraz masaj yaptırdım. yemeğimi yedim mecbur sonrasında tv izleyip yattım kaç gündür geç uyuduğumdan bedenim yorgun bitkin birde regl yaklaştı iyice miskin olma durumundayım. o yüzden bu akşam yemek yemeyip erken uyuyacağım ve kendimi toparlayacağım inşaallah :)

Akşam yemek yememe 1/7
Saat 22.00’den sonra sosyal medyayla meşgul olmama 1/40

40 günlük hedef neyime bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…