ne yapsam bilemedim=(

Pigment

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2015
2.386
4.015
Sevgili k.k uyeleri:
Ne var ne yoksa anlatmak, içimi dökmek, rahatlamak için geldim size teselli için degil.Okuyan,yorumlayan sevgili k.k uyelerine teşekkurlerimi dile getiriyorum şimdiden.
Yıl 2013 cok kırıcı ve uzucu bi ayrılık yasadım Üniversite deyken. Bir turlu olmuyor olduramıyorduk.Hep ben kendimden fedakarlıklar yapıyordum ama yine de kalbimin kırıldıgıyla kaldım. Hiç kimseye guvenmiyor evden dısarı cıkımıyordum.Kendi kendime atlattım çok şukur.Okul bitti serada calışmaya basladım biraz daha iyi geldi yeni insanlar, yeni hayat.Çalıstıgım seradaki muh.arakadas benimle ilgileniyor, konusuyor bilgi veriyordu.Git gide ilgim kaymaya basladı ne yalan söyleyim. Düsündüm tasındım basladık bi ilişkiye ilk yıl ciddi degildik konusuyorduk oyle İkinci yıl hem o hem ben(feci sekilde)
baglandık. Hiç gitmediğim istediğim yerlere götürdü beni. Sayesinde ufkum acildi düsüncelerim degişti, yemek alışkanlıgımı bile degiştirdi.Daha dolu bir hatun oldum çıktım.Sadece o vardı benim için o kadar mutlu huzurluydum ki çok özel hissediyordum kendimi.Sonra iş yerinde baska iş arkadaslarımın, işçi kızların bakıslarını sezdim. Müdür oldu ya ister istemez rahatsızlık duydum belli etmedim Sonra ıyice derinlesti benim arkadasım sevdiğini ve bel altı düsünceler kurdugunu söyledi.Tabi ben delirdim yuklendim buna adamın ne sucu varsa.Gun geldi müdür oldu altında calısmaya basladım en ufak bi hatam da cok eziyor ,agzına geleni söyluordu.Kimse anlamasın diyeymiş ve daha farklı olaylardan dolayı işTen ayrıldim.O zaman su üç yılda hiç görmediğim ilgi ve saygıyı gordum.Sevgilim iyiydi hiç birseyi esirgemezdi ama biraz soguktu. 1 ay bilemedin 2 ay da derdi Senii seviyorum diye. Biz kızlar da hani isteriz bi ilgi alaka yok yani yontamadım.Bi bakmısım alışmısım bu hallerine.Son olay eski iş arakadasımıza o işte hoslanan kıza iş ilgili mesaj ardından bende simdi geldim eve iyi uykular yazmıs.İnanın kızlar hiç adetim degildir baktım telefonuna mesaj,delirdim daha önce cıkarttım döküman falan yok hiç bişey ama neden öyle mesaj yazdı anlamadım.Ne var ne yok eski birikimlerle saydırdım actım agzımı yumdum gözümü. Tek cevap yok bitti dedim artık ya nereye kadar kendinden vercen bu oduna diye.Sonra kardesim geldi barıstırdı bizi ilk 2 gun yine eskisi gibi olduk Sonra yine sogukluk mesaj atıyorum canı ısterse cevap veriyor arıyorum acıyor kısa kısa konusuyor fln .Benim için uykusuz kalan beni ailesine benim kadınım diye tanıtan adam yok uctu gitti.bitirmek istiyorum seviyorum. Eminim oda seviyor .Kendimi asirı yanlız ve mutsuz hissediyorum ya.aramadım 2 gun dısarı cıktık aradaslarla saat 01:24 nerdesin: dısardayım dedim bana ne varsa söyledi sonra sakinleşti aldı eve getirdi beni ertesi gun beraberdik sonra yine eskısı gibi oldu.Sogumus benden sevmiyor musun diyorum net bir cevap yok.en son dogum gununde mesaj attım birlikte daha guzel yıllara diye.Gelen cevaba bak (birlıkte daha guzel gunlere umarım.)Benim yas olmus 24 cocuk oyuncağı değilki oyun oynayacak yası gectik çoktan.Bu saatten sonra nasıl çıkar içimden nasıl olur ayrılırsak unutabirmiyim diye kara kara dusunuyorum.Çokta seviyorum ne yapıyo acaba diye merak ediyorum, kendime yakıştıramıyorum bu halleri ama cok sevdim cok. Aramamaya sormayaya karar verdim kızlar hayırlısı diyorum
yanlış cumleler ve gereginden fazla laf kalabalığı yaptıysam effedin su an ki ruh halimle bunları hissederek yazdım.
biraz uzun oldu ama anlatmak istedim okuyan herkese saygılar

müdür olmuş ne olmuş zekası mı artmış insanlarda olmayan birşey mi verilmiş bu ne hava ya... boşver ilgilenme... o senin arkandan gelsin

Biraz çek kendini kendisi gelir ilgi gösterir çabalarsa sende adım atarsın
Yapmazsa bırak sende şimdiye kadar yontulmamış bundan sonra çok zor evlenilmez bu haliyle

Yıllar geçtikçe bazı ilişkiler böyle oluyor. Bu da erkeklerin yapısıyla alakalı bir durum. Bazı erkekler birden kapılıp seni göklere çıkartır, sonra duygu durumu düştükçe düşer. Sıradan gelir herşey. Eskiden bayıldıgı özelliklerin şimdi sıradan, hatta sıkıcı gelir. Bu tamamen karşımızdaki erkeğin duygu durum bozuklugu yüzünden.
Ayrılın bence. Daha yaşınız genç. Bakın öncekini nasıl unutmuşsunuz, bunu da unutacaksınız elbet. Kimseyi sonsuza kadar sevemeyiz. Zaten şu durumda sizin de sevginiz bitmiştir de siz farkında değilsinizdir. Biz kadınların kopamadıgı şey, alışkanlıklarımız. Sevgi, aşk değil bence.

Alışkanlık galiba dediğn gibi ne oldu anlamadım soruyorum bu kezde kaçıyor nasıl davranıcam bilemedim kızlar.biraz karmasık yazmış olabilirim affola hiç bakmadan yazdım o anki duygu durumuyla.yuzuk bakmalar ev alma hayelleri fuff yok oldu annem bile oyalıyor seni diyor tabi ben kabullenmek istemediğim için bazen kızıyorum.kısacası adam bir anda degişti

Ovv o ilişkinin ömrünü biçmiş bile senin doğumgünü mesajına verdiği karşılığa göre

X