Ne yapmam gerekir

Neva Ceylin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2024
40
42
36
Merhabalar, eşimden ayrıldim. Boşanma aşamasındayım. Eşim 2 buçuk sene önce bana telefon almıştı hediye diye. Telefonu aldıktan sonra hayatımız değişmeye başladı. Eşim ben ailemle ne konuşursam gelip bana söylüyordu. Hatta ablamlarin bütün sırlarını biliyordu. Anlamıştım ki eşim bana aldığı telefona casus yazılımı yüklemiş attığım adımdan, konuştuğum her kelime, mesajlar her şeyden haberi vardı. Tabi dinlediğini geçen sene belli etmeye başladı. Baska problemler de yaşadık ailevi, ve evliligimiz bitti. Eşim ben onu terk eder etmez telefonunu değiştirip, kullandığı mail adresini falan değiştirmiş hep. Dava açmadan önce sanırım dinleme işine son verdi. Ben avukatima söyledim dinlediği için de dava açmak istiyorum diye. Avukatım da eğer şuan dinlemiyorsa bu bizim için sıkıntı olabilir dedi. Yani eğer şuan dinlemiyorsa biz de bu yönde dava açarsak ve de bişey çıkmazsa karşı taraf bize iftira attigimizi söyleyip dava açabilir dedi. Yazilimciya gidip telefonuna baktirman gerek dedi. Yazılımcı buldum ama telefonunu sifirlariz biz içinde casus yazılımı olup olmadığını göremeyiz dedi. Bilemiyorum belki de başından savmak için dedi. Esimin kesinlikle ceza almasını istiyorum, bu işin peşini bırakmak istemiyorum kizlar. Ne yapabilirim? dava açmadan önce telefonumdaki casus yazılımı ortaya çıkarıp bununla dava açmak istiyorum ama çaresizim.basina böyle bişey gelen var mı?

ancak sizin telefonunuza yazılım yüklediğini itiraf ederken ses kaydı falan alsaydınız veya telefonda ss alsaydınız falan ispat edebilirsiniz belki. Çok iyi bi yazılımcı bunu anlayabilir belki. Bunun dışında başka avukata sunabileğiniz bi şey yok mu? Ve sadece bu yüzden bi ayrıldınız ailevi sorunlar da var demişsiniz ama çözümü yok mu yani tamamen saygınız sevginiz bitti mi? Evet çok kötü bi şey yapmış ama belki bi yolu olurdu.

bir insan bunu neden yapar ki..

Telefon duruyorsa bir bilişim uzmanına verin o anlar

Ayyy ne garip insanlar var ya gerçekten hiç işin gücün yok mu be adam boş işlerle uğraşmışsın

Ben bunu söylediğimde "sen kafayı yemissin senin psikolojin bozuk diyordu. Ailevi sırrımı nerden öğrendin dediğimde senin bı akrabandan diyordu ama hiçbir akrabamla gorusmuyordu ki zaten adı üstünde ailevi sirrimizi akrabanın bilmesi imkansiz. Malesef avukata sunabilecegim bişey yok ona üzülüyorum. Evet saygı da sevgi de bitti. Kendisi sorumluluklarını yerine getirmeyen bir narsistti.

Ya bunu bu tür davayı açan başka bir avukatla uzmanla konuşun bence elbet benzer davalar olmuştur belki adam sadece Google yedekledi
Ortam dinlemesi de yaptı. Geçen sene ablamla eniştem kavga etti ve ben ailemin yanındaydım. Telefonda bunu ailemle hiç konuşmadık. Her detayına kadar biliyor

Neva hanımcım, telefonda arayıp çingenelik yapıp delirtip ağzından laf alsanız? İtiraf gibi
Asla itiraf etmez asla. bana her yerden ulaşmak istiyordu 1 haftadir. Arkadaşları devreye sokup senle bişey konusacakmis dedirttirdi. Ben de 2 gün önce engeli açtım. Hemen davada kullanabileceği şeyleri yazdı, ben evden giderken beyaz eşyalar ve küçük ev eşyalarını ceyizimi götürdüm. Bana mesajda küçük ev aletlerinden bahsetmiş güya bana itiraf ettirecek. Ben de hemen engelledim. İnanın o kadar uyanık ve şeytan ki asla itiraf etmez asla. Çünkü ben bunun kavgasını evde 1 sene yaptım ve bana hep deli muamelesi yaptı. O kadar tehlikeli bir insan ki daha iki, 3 ay önce bana mesajlar atip sen iyi değilsin, seni psikiyatriste götüreceğim falan diyordu. Belki de çocuğu almak içindi benden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…