Ne takmalıyız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yarışa gerek yok. Kızın abisi ayrı siz ayrı. Çeyrek ya da yarım takın yeter.

ben evlenirken ablam bekardi ve bana yarım altın takmıştı ve onun biraz daha pahalısi set üstü ocak almıştı ceyizime aldıkları da cabası. iki çocuğum oldu onlara altınlarını takti hediyelerini aldı. geçenlerde o evlendi tabi ki götürüp bilezigini taktım ceyizlerinden aldim bir sürü bisey. şimdi kayniniz hiçbir şey yapmamış ama ona da takilmali. ben şahsen bilezik almazdım ama bi tam altın takardim muhtemelen. gerçi bir ajda bilezikte aşağı yukarı 5 çeyreğe denk geliyor. iyi düşünün ve mutlaka takinizi takın derim.

Bu, calismayip zengin eş bulan kayinbirader mi? Kizda calismiyordu sanki? Aile israrla evlendirmek istiyordu?
Evet gelecek ay evleniyorlar.Ve kızın annesi biliyor.Çalişmadiğini sorun yapmıyor.İkiside çalışmıyor.Kizin mesleği var.Onu yapmaya çalışıyorlar.Ama iş alamıyorlar.Kizin kira geliri var,o yüzden geçinmeleri sorun olmaz

Ama ben henüz maaş almadim.Eşimin maaştan para kalmıyor.Kartlarimiz dolu.Nasil alacağım.Evden çıkma durumumuz var.Kalan bilezikler depozito falan olacak

Ben Şuan farklı bir sektöre atandım Bende matematikçiydim benim Dr zorlandığım öğrenciler oluyordu gerçekten o biraz geriyor insanı ama bu iş de öyle öyle pişiyorsun soru çözerek bildiğim kadarıyla sgk hemen e devlete düşmüyor

Tamamda hali kullanmiyorlar. Evde salonu buyuk.Diger odaları çok ufak.sadece salonda ufak halısı var.

Ama bunlar tc bile istemesi bizden.Ve atamayı falan bu ay yapması gerek değil mi? Okul okul açılınca atama yaptı.Eşimde ssk falan yapmazsa çık diyor.Arkadaşlarim ssk yapmazsa maaş nereye yatacak diyor.Maaş zamanı geldi ama hesap falanda açmadık.Nasıl olacak bilmiyorum

Tamam ama kaç tane işte bence bu kadar vericilerse o oğullarına karşı bilezikler setler hazırdır, eşininde haberi olmaz takılırken görürsünüz hiç şaşmaz
Evet en az 5 6 tane takarlar.Çünku bana nişanda 1 tane takıldı.Ona 2 tane kalın takıldı.Işte kıza eşya falan alınmadı diye gösterişli düğün yapmaya çalışıyorlar.Ama benimde düğün salonu iptal oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…