Ne olur yardım edin :(

S

Shurup

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Shurup
Arkadaşlar 4 aylık hamileyim ben.4 aydır kontrolüne gittiğim doktorum her şeyin normal olduğunu,bütün tahlillerimin temiz olduğunu,sağlıklı bir kız bebek taşıdığımı söyledi durdu hep.

Dün doğum için hastane araştırdım.Ankara'da özel bi hastane buldum ve doğumumu burda yapmaya karar verdim.Bunun için kaydımı yaptırdım ve bu hastanede ilk muayenemi oldum.ş

Buradaki doktor bi anormallik var,plasenta bir zarla ikiye bölünmüş.bebek bu zara elini yada ayağını takabilir hareket ederken dedi.Seni sıkı takibe almam gerekiyor.gerekirse haftada bir gün geleceksin yanıma dedi.

Şok oldum.Her şey iyi derken,bu zar nerden çıktı.4 aydır kontrolüne gittiğim doktor hiç mi göremedi bu zarı.Bebek elini ya da ayağını takarsa sakat mı olacak yani.Aklım almıyor.Dünden beri çıldırmak üzereyim.

2 hafta sonrası için ayrıntılı ultrason istedi benden.eğer bebek bu zara takılırsa erken doğumla almak zorundayız dedi.

Kimileri özel doktorlar biraz abartır,işin ucunda para var çünkü dior;kimileri sakın ihmal etme diyor.Ne yapmalıyım?

Böyle bişi duyan var mı ne olur yardım edin nedir bu?

• Konu Sahibi Shurup
cnm inş öyle bişi yoktur belkide doktor yanılmıştır.ama içinin rahat etmesi için bence bi prof. bul ve ona göster.

• Konu Sahibi Shurup
Bence paraya kıyıp İYİ BİR DOKTORA daha görünsen iyi olur

• Konu Sahibi Shurup
bence ayrıntılı ultrasyona erken gir 2haftayı bekleme inş bişey yoktur cnm

• Konu Sahibi Shurup
çok geçmiş olsun inş. kötü bişey yoktur başka bi doktora daha gidebilirsin rahatlamak için

• Konu Sahibi Shurup
canım iki ayrı dr. gitmişsin ikisi farklı söylemiş hangisinin dediğinin doğru olduğunu anlamak için 3. bir dr. gitsen acilen bence daha mantıklı olur ama çok iyi araştır gerekirse biraz daha fazla para ver iyi bir dr. bul bir kerede olsa muayene ol için rahat etsin.... inşallah birşey olmaz tatlım allaha emanet yavrun......

• Konu Sahibi Shurup
Canım inşallah bu doktor yanlış görmüştür öyle bişi yoktur,Daha tecrübeli bir prof a görün ve sakın üzülme bence bebişinide etkiler.:CüvCüv:

• Konu Sahibi Shurup
3. bir dr a görün ve normal bir uzmana değil perinatolojide uzmanlaşmış bir doktora görün bence onlar ultrasonu çok iyi yapıyorlar .ayrıca stres yapma çocuğunuda strese sokarsın hayırlısı olsun bişe yoktur inşallah
bana bir doktor 7.haftamda bebeğin gelişimi iyi ama kesesi küçük demişti korktum başka dr a daha göründüm hiç öyle şey olurmu dedi.yai yanılabilirler

• Konu Sahibi Shurup
geçimiş olsun şekerim ama bu sağlıkk benceee araştırma yap çok iyi bir doktora gittt yoksa sakıncalı bir durumla karşılaştığında keşke demeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…