Ne olur bir şey söyleyin, ihtiyacım var

Ay aklını başına al ya dramaya bak. Zorrla oldurmaya çalışma 5 aylık aldatan adam için. Gururun yok mu kendine gel

Aradan 1 hafta geçti ben onu öylece terk ettim açıklama yapmasına bile izin vermediğim için mesaj attım konuşalım diye.

Bu cümleden sonrası belli zaten, adam sizi aldatmış neyi açıklayacaktı acaba?

Neden sinek gibi yapışıyosunuz bu adamlara biraz gururunuz olsun adam sizi aldatmış hala seviyorum diyosunuz. Oda diyodur ne gurursuz kadın aldattığımı söyledim hala peşimde kuyruk diye.
Millet çoluk çocuk kaç senelik kocalarını kapıya koyuyo aldatılınca.
Siz bence bi buket çiçek yaptırın gidin yaşadığı yere kapısında yatın sabaha kadar ağlayın sonra ev yapımı bi şeyler ile anasının evine gidin elini ayağını yalayın annesinin onayınıda alın.

Kendinize hiç mi değer vermiyorsunuz ?

Amacı sizinle hayatındaki boşluğu doldurmak .

Siz sadece joker elemansınız .

ilişkimizin 5. Gününde beni tek gecelik birisiyle aldattığını öğrendim.

Amacınız ne?
Siz onu sevmiyorsunuz, ona muhtaçsınız.
O kadar sevilmemişsiniz ki, ondan gelen sevgi görünümlü zehrin bağımlısısınız.
Acil kendinize dönün, ben buna muhtaç olacak ne yaşadım ve şu an kendimi nasıl sevebilirim diye düşünün.
Çok üzüldüm size, umarım kendinizi bulursunuz

Abla aldatılmışsın. Geride bırak önüne bak.

5 ayda çok seviyorsun, yapma bunu kendine. 1. senden faydalanmak isteyen ilişkiyi bu kadar sürede level atlatan erkeklerden de uzak durun. evleneceksin, yuva kuracaksın bu kadar göz kara olmayın
, kolay kanmayın, ağırdan alın yaaa. seni inciten sevip sevmediği geceden sabaha değişen insanları anında terkedin. korkmayın dünyada 8 milyar insan var yalnız kalmazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…