Ne olur bir bakın :(

Sevgilini de bu derece seviyorsan sürekli geçmişine dönmesini istemiyorsan geçmişte yaptığın hata olarak gördüğün davranışlardan vazgeçebilirsin. Mesela artık bara gitmemek gibi.
O gitmese adam her hafta gidiyor, adam da yanlış, kıza laf atıyor bir de, tencere dibin kara seninki benden kara hesabı.

[E="merveguzel, post: 44453536, member: 727538"]Faceten gecmisimde onun tanıdığı bir insanı ekledim diye ayrılıyordu:)[/QUOTE]

Sor bakım kendisi bulunmaz hint kumasimi:))

Bu düşüncede biriyse çok yıpranırsın haberin olsun. Ne yaşadığını hatalarını ben bilemem ama söylediğine göre oda barlarda takılan bi insansa kendi geçmişini de gözden geçirmesi gerek.

O gitmese adam her hafta gidiyor, adam da yanlış, kıza laf atıyor bir de, tencere dibin kara seninki benden kara hesabı.

Lafı getirmek istediğim yerde orası zaten canım o gitmeyerek zamanla onunda gitmesine engel olabilir. Karşı taraf onun için çabaladığını görünce oda boş kalmayacaktır.

Ona bunu soledigim zaman ben erkegim sen bayanın diyor
Ooo ben erkeğim giderim, içerim de sen bayansın otur yerinde.. Vay be iyimiş, sen böyle bir adama aşkının daim olabileceğine inanıyor musun, bu kafadaki adamdan koşarak kaçman gerek farkında mısın? Kendine acı çektirme.

Lafı getirmek istediğim yerde orası zaten canım o gitmeyerek zamanla onunda gitmesine engel olabilir. Karşı taraf onun için çabaladığını görünce oda boş kalmayacaktır.
Anladım da adam 30 yasındaymış kafaya taktıklarına baksana ben şok:KK57:

[QUOTeguzel, post: 44453551, member: 727538"]30 yaşında üniversiteyi bitirmis bende açıktan bitiricem bir senem kaldi[/QUOTE]

30 yasinda olupta her hafta bara giden triplere giren ergen bi sevdicek:). Bu erkekler cidden geç olgunlasiyor sen kaç yasindasin acaba

Oda gitmiyor eskisi kadar ayda yılda bir izin Alarak gidicem diyorda bu gecmisim konusunda ben erkegim demesi çok yanlis sanırım en doğrusu ayrilmak

Komik farkındayım ama gerçekten çok geri kafali beni sevdigine eminim ama insan sevdiginide sahiplenr bunlar çok yanlis

Ona bunu soledigim zaman ben erkegim sen bayanın diyor

Erkek olunca ne oluyor? Barda kadınlar yok mu sen bayansın diye bulunmanı istemediğin ortamda yani bayanların bulunduğu ortamda olmak hoşuna gidiyor sanırım? Bir kere iki keresi olmaz. Bi insan ya muhafazakardır yada umursamazdır davranışları dengesizce geldi bana. Sana söyleyebileceğim şey iyi düşün kendine yazık etme

Komik farkındayım ama gerçekten çok geri kafali beni sevdigine eminim ama insan sevdiginide sahiplenr bunlar çok yanlis
Senle aynı yaştayız hatta benden büyüksün tavsiye gibi olacak ama hayatına biraz daha beyni olgunlaşmış erkekleri dahil edersen bir daha bu kadar aşk acısı çekmezsin, aşk acısı da geçer merak etme.

Teşekür ederim Sağol öyle malesef insanlar gecmisinde hata yapabiliyor ben keşke silip atsam herseyi ama yapamıyorum malesef şimdi ona itiraf edeyimmi bunu düşünüyorum yoksa hiç bilmemesi daha hayırlı mi bunu dusunuyorum

Teşekür ederim Sağol öyle malesef insanlar gecmisinde hata yapabiliyor ben keşke silip atsam herseyi ama yapamıyorum malesef şimdi ona itiraf edeyimmi bunu düşünüyorum yoksa hiç bilmemesi daha hayırlı mi bunu dusunuyorum
Ya ne hatası sanki adamla bir şey mi yaptın, sevgilin kıskanıyordur seni ama o kadar büyük bir hata değil yaptığın kendine yüklenmesene artık, bilmesin anlatma şimdi sana takar neden söylemedin diye başına bela olur.

X