Ne olur bir bakın :(

merveguzel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2016
176
39
30
Merhabalar sorum şu biz erkek arkadaşımla bir barda tanistik ve orda ortak arkadaşlarımız vardı önceden tanışmış olduğumuz çalışanlar vardı çünkü ben oraya önceden kız arkdasimla da gidiyordum ve kız arkdasim rahat bir tip insanlar onun yuzunden beni de ole görmüş olabilirler orada çalışan insanları erkek arkdasimda çok iyi tanıyor bir gün erkek arkdasimla oraya girdiğimizde orda calisan biri bana napiyon diye selam verdi erkek arkdasimda suphelendi ve nerden geliyor bu samimiyet diye beni yedi bitirdi bende sadece selam selam olduğumuzu soledim ce facemde vardı önceden dedim kavga çıkardı ve ayrılığa kadar getirdi zor toparladim şimdi korkum şu ben erkek arkdasimla tanısmadan önce yine o kız arkdasimla orya gtmstk ve son dolmuşa kacrmstk o napiyon diyen insan bizi bulmustu ve sokakta kalmayalim diye bizi pastaneye götürdü ve sabahda bizi bıraktı yanında bir arkdsida vardı erkek arkdsm sorar nerden tanisiyorsunuz diye sorgulayablr ve karsi taraf bunları anlatır diye ve abrtr diye çok korkuyorum çünkü her hafta orya gidiyor bu kavgadan snra HC gtmdi ama haftaya yine gidicek kesin ayriliriz geçmişime hiç saygısı yok ama çok sevyrm napcam ben kızlar

Tanışma ortamınız bar ve erkek arkadaşın bu derece muhafazakar? Anlam veremedim açıkçası.

Bara her giden insan hafif olmak zorunda degilki . Ben hafif bir insan değilim oda gidiyor bara sonuç olarak ve o zaman hayatımda o yoktu burdan kastım canlı müzik yeri her insanın geldiği yer

Tanışma ortamınız bar ve erkek arkadaşın bu derece muhafazakar? Anlam veremedim açıkçası.
Ayrıyeten erkek arkadaşı her hafta oraya gidiyormuş doğru mu anladım acaba, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu..

Bara her giden insan hafif olmak zorunda degilki . Ben hafif bir insan değilim oda gidiyor bara sonuç olarak ve o zaman hayatımda o yoktu burdan kastım canlı müzik yeri her insanın geldiği yer
Valla canım herhangi bir bara gitmediğimden benim aklımda tek tip mekan canlanıyor :KK51:

Bara her giden insan namuzsuzmudur bu nasıl bir düşünce yapısı . Tamam neyse bişi solemiycem destek olmak varken köstek oluyorsun çok yanlis ben açık yürekli bişi paylaştım

Evet her hafta olmasa bile ayda bir gidiyor bazen benide götürüyor bazen erkek kardeşine gidiyor
Yasın 21 gözüküyor ben de 21 yasındayım, bana tuhaf geldi erkek arkadasın, sana saygısı yok yürütme bence, nereye kadar kısıtlayacak seni, üniversite okuyor musun

Benim şikayetim oraya gidemekten değil zaten sevgilime saygimdan ole bir ortama adım atmiyorum zoruma giden şey gecmisimde olan şeyleri bu denli kafaya takip beni harab etmesi

Bara her giden insan namuzsuzmudur bu nasıl bir düşünce yapısı . Tamam neyse bişi solemiycem destek olmak varken köstek oluyorsun çok yanlis ben açık yürekli bişi paylaştım
Yok ne namussuzu beni mi kastettin, ben ne anlarım bardan demek için o cümleyi kullandım, sen de darılacak yer arama, yardım etmeye geldik buraya.

Kız arkadaşım rahat benide rahat sanırlar ne demek ya ? Bunun rahatlıkla ne alakası var.madem rahatlar gider diye dusunuyosun sen niye gittin ozaman rahat değilsen.?

İşte bu sebepten söylüyorum canım her türlü insanın geldiği bir yerse orası orada bulunan bi insanında o ortamda erkek ve kız arkadaşları vardır. Karşı tarafta bunu bilir bir selamdan kıskanan kişiden bahsediyorsun sonuçta çelişkili geldi bana.

O rahat gözüken bir insan dedim ve ben onun gibi kendimi etiket etmiyorum zaten onunla konuşmuyoruz şuanda ben müzik dinlemeye gitdim

Asıl meseleye gelelim şimdi:). Ben o bardaki adamın sevgilinizr bunu açıklayacağını dusunmuyorum. En fazla buradan arkadaşı diyebilir.ki kaldığı açıklasa bile.bu sebepten sevgiliniz sizden ayrılmaz.geçmiş gitmiş sonucta

Sevgilini de bu derece seviyorsan sürekli geçmişine dönmesini istemiyorsan geçmişte yaptığın hata olarak gördüğün davranışlardan vazgeçebilirsin. Mesela artık bara gitmemek gibi.

Onunla tanıştım tanısali birkere olsun bile gitmedim adım atmadim oda bunu biliyor o sadece gecmistede yapmasaydin kafasında olerliyor

X