Ne olur bana bi akil!!!!!

E

elçinzeynep

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elçinzeynep
KISLAR BEN HALA ADET OLMADIM GECEN AY ANTIBIYOTIK IGNE KULLANMISTIM ADETLIYKEN ONDAN DOLAYI 5 GUN GCEMIS OLABILRMI YOKSA HAMILEMIYIM COK ÜMİTLENIYOR ESIM VE BENDE IGNEDNE OLDUGUNU TAHMIN EDERKEN BILE BILE BENI BILE UMITLENDIRIYOR NE KADAR KOTU BISI YA ADETIME 2 GUN ONCE VE 2 GUN SONRASINDA IDRAR TESTI YAPTIM AMA KOSKOCA BI TEK CIZGI VAR SADECE KAN TAHLILI YAPTIRMA KORKUYORUM BUTUN HAYAYLERI MIZ BOSA GITCEK DIYE NE OLUR BIR BILEN BANA AKIL VERSIN:uhm:AYA D

Cnm biraz bekle ve tekrar test yaptir umudunu kirmak istemem ama negatif gibi.bi kaçgün sonra kan testi yaptir bence kesin sonuç olur ama hayirlisi diyorum inş. Bebişiniz size gelmek istiyordur

güzelim ümidini kırmak istemem ama antibiyotik iğneler adetlerde geçiktirme ya da söktürme yapabiliyor...içini ferah tut en kısa zamanda allah ın izniyle hamile kalacaksın...

canım sen test yaptırmıştın sanırın bi kaç gün bekle bakalım. olmadı kan testi yaptırırsın ozaman işn aslı belli olur zaten. haa bide stres yoooook.gelice varsada geciktirirsin ve geciktikçe daha çok üzülürsün.

canım üzme kendını bukadar cok,olsun buay olmassa bıdahakı ay olursun.bu dünyanın sonu degıl.bak ben hamıleydım ama 7 haftalıkken düşük yaptım fakat umudum hala devam edıyor,en kısa zamanda hamıle olmak istiyorum tekrardan.eminim sende hamıle olucaksın belkı bu ay belkı önüzmüzdekı ay.Allah tan hayırlısını iste,inşallah hepimiz hayırlı ve saglıklı bebişler dünyaya getırırız.sters yaparsan olmaz ama çünkü bebişe stressiz ve sakın bı ortam lazım dimi.üzme tatlı canını :teselli:

canımıniçi korkma ve hemen kan testi yaptır
hayallerim boşa çıkacak diye korkup yaptırmazsan daha çok üzülürsün bi dene bakalım
negatif çıkarsa a hayırlısı olsun üzülme ama içimden sende bişeyler varmış gibi geçiyo
haberlerini bekliyorum canım beni merakta bırakma

cıldırcam arkadasım moralım sıfır olmadım hasta ama ıcımde hıc hamıleyım gıbı bı hıs yok benden 40 gun sonra evlelen ve korunan sadece adet hemen sonrsaı olmaz dıye bı kere korunmadn yapan abımın karısı bıle 4 haftalık hamıle bız ıstıyoruzya bızde bısı yok ıstedıgını yap neden cok uzuluyorum yarında olmazsaam yaptırcam kan testı ama bılıyorum sonuc negatıfsenağlama

mrb canım eger cıkmazsa hiç ümitsizlige kapılma sakın ben 6 yıldır yapıyorum o testleri hiç bıkmadan usanmadan sakın morelini bozma olur inşalah bir gün alalh büyük pes etme isteyince rabbim verir zaten dualrım seninle ve benim gibilere

Elçincim başkalarının hayatlarıyla kıyaslama yaparsan daha çok üzülürsün ...Herkesin kısmeti ...Pozitif düşünmeye çalış.Hayırlısı ne zamansa o zman olsun...Birgün geleceğine hep inan ama her ayda o stresi yaşayıp kendini yıpratma..İnan kafaya takmayanlar daha rahat hamile kalıyorlar...Allah en hayırlı vakitte sana ve isteyen bütün herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin...

canım benim hiç üzülme seni çoook seviyorum

bak canım, çok streslisin, bu çok belli, birkere boşyere tedirgin oluyorsun, kan testi yapsan herşeyi öğreneceksin ama sen kendini gereksiz yere bunalıma itiyorsun... Bu 1

ikincisi de, herkesin vücut yapısı bir değil, hamile kalmak için gerekli şartları biliyorsun.. bunun içinde en başta stres yasakk.. yengen hamile kalmış, onun da bebeği hayırlı olsun, darısı başına, fakat onun oldu benim neden yok dememelisin, şunu unutma ki, senin de olacak, mutlaka olacak, ister normal yollarla, ister diğer yollarla, sonuçta bebeğini kucağına alacaksın..hamile kalmak kolay değil, kimileri hemencik kalırken, kimileri 7*8 ay hatta 1 yıl, belki 5 yıl uğraşıyor da oluyor,

mesela annemlerin 5 yıl olmamış, ee sonra ne oldu, Allah ardı ardına verdi 3 tane... çevrende buna benzer örnekler vardır... Sakin ol tamam canım..Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…