Ne kadar sürede hamile kaldınız ? Herkes yazabilir mi?

Uzun süre korunmak gebeligi zorlastiriyor mu

hayır. bu sorudaki kasıt doğum kontrol haplarıyla ilgili sanırım; ona istinaden cevap vereyim: normalde hormon bozukluğu yoksa, hapı bıraktıktan hemen sonra da hamile kalınabilir. benim bir arkadaşım 10 yıla yakın hapla korunduktan sonra hapı bıraktıktan hemen sonra hamile kaldı. ama normalde hormon düzensizliği varsa hapla yoluna girmişse hapı bırakınca yine bir düzensizlik oluşup biraz zaman alabilir. dr.takibiyle o da hallolur yeter ki Allah nasip etmiş olsun :KK66:

Bebek sahibi.olmaya karar verir vermez hamile kaldim. Bekarken cikolata kisti tedavisi icin uzun sure dogum kontrol hapi kullanmistim. Su anda o yontemle korunan varsa endise etmesin yani

4yil spiralle korundum doktorum artık çıkartalım zaman geçtikçe gebelik şansı azalıyor dedi çıkartır çıkartmaz gebe kaldim

merhabalar. bende ilk gebeliğimde hiç uğraşmadan ilk ay hamile kalan şanslılardan oldum.şimdi 2. gebeliği istiyorum.sanırım yine hemen olur gibi bi ümide kapılmışım.4 aydır hala tık yok ve insanın müthiş morali bozuluyor. dr a gittim polikistik over dedi.çok şaşırdım.çünkü polikistikover gebeliği geciktiriyor ve ben ilkinde hiç böyle bi sorun yaşamamıştım.bakalım ne zaman çift çizgiyi göreceğiz.Rabbim kimseye aratmasın.senelerce bekleyenler var.Allah herkesin gönlüne göre versin

merhabalar. bende ilk gebeliğimde hiç uğraşmadan ilk ay hamile kalan şanslılardan oldum.şimdi 2. gebeliği istiyorum.sanırım yine hemen olur gibi bi ümide kapılmışım.4 aydır hala tık yok ve insanın müthiş morali bozuluyor. dr a gittim polikistik over dedi.çok şaşırdım.çünkü polikistikover gebeliği geciktiriyor ve ben ilkinde hiç böyle bi sorun yaşamamıştım.bakalım ne zaman çift çizgiyi göreceğiz.Rabbim kimseye aratmasın.senelerce bekleyenler var.Allah herkesin gönlüne göre versin

Merhaba :) 2 arkadasimada polikistik over demisti doktorlari,korunmayi biraktiklari ay hamile kaldilar.Insallah guzel haberlerin olur.

Bende kizima istedigimiz zamanda hamile kaldim.Ikinci icinde Agustos diyorduk,deger yukseliyordu ama 3 gun gectikten sonra sonlandi.Bu ay ne gorecez bakalim,hayirlisi olsun insallah.

Bebek sahibi.olmaya karar verir vermez hamile kaldim. Bekarken cikolata kisti tedavisi icin uzun sure dogum kontrol hapi kullanmistim. Su anda o yontemle korunan varsa endise etmesin yani
canımm merhaba çikolata kistin hala var mı yani gebeliğine engel olmadığı için sormak isteidm bende de var da.

1 senenin sonunda hamile kalmistim. Tam 12. Ayda hamile olduğumu öğrenmiştim :) son zamanlarda kafama takmiyordum. Aman ya olursa olur. Olmazsa da simdi tıp ilerledi tedavimi olurum. Yine olmaz sa her sey Allahtan dedim. Ve gercekten kafandan uzaklastirinca Hamilelik çocuk vs .. gibi şeyleri kaliyorsun hemen. Tabi bir problem yoksa .. ve esinle iliskiye girdiginde, sadece ve sadece Zevkine gir. Çocuğu kafandan at. En önemlisi bu bence

evlendiğimde adet geçiktirici kullandım adetim bittikten sonraki ilk ilişkide oldu çok şükür. suandada 13 haftalık daha :)

24Kasimda2015 te dugunumuz oldu Mart2016 da hamile kaldim. Tespitiniz kesinlikle cok yerinde, ozellikle kadının stres olmasi engel teskil ediyor gebe kalmada. Biz aslinda dusunmuyorduk cocuk icin biraz zaman gecsin diyorduk ama Allah'a sukur geldi yavrum. Hazir miyim degil miyim bilmiyordum hamile oldugumu ogrendigimde de cok korktum nasil yapacagim bilemedim ama iyi ki gelmis iyi ki anne oldum diyorum simdi. Allah isteyen herkese nasip etsin Insallah benim eltim de tam amaan olursa olsun olmazsa napayim dedigi ay hamile kaldi-uc yilin sonunda- simdi bebegini buyutmeye calisiyor 1aylik:anne: :KK200:

Evlendikten 1 sene sonra hamile kaldim ilki dusuk yaptim sonra tekrar hamile kaldim oglusumuz oldu 2.5 yasinda simdi yine hamileyim cok sukur daha yeni

canımm merhaba çikolata kistin hala var mı yani gebeliğine engel olmadığı için sormak isteidm bende de var da.
Merhaba suan hamilesiniz sanirim omcelikle hayirli olsun :) cikokata kistiniz varken nasik hamile kaldınız acaba bendede var cok uzuluyorum hamile kalamadim 15 ay oldu

X