Ne kadar dayanacağım bilmiyorum

her kadın kocasından gizli para biriktirmeli, kenara para koymalı. Ama Diğer söylediklerinizde haklısınız

her kadın kocasından gizli para biriktirmeli, kenara para koymalı. Ama Diğer söylediklerinizde haklısınız
Asla katılmıyorum. Gizli para biriktirmemeli. Ha kendi çalışıyordur ben kenara bir miktar para atıyorum der..bu miktarı söylemeyebilir ama öbür turlusu çok yanlis. Para bitmeden yine para almak gizli şekilde kenara atmak. Gizli olmasa olabilir ama gizli olması çok eski usul. Geleneksek eski usul evliliklerin adeti. Arkadaş olamamış eşlerin çözümü.

E zaten sorun bu dedikleriniz tam da. İyi bir evliliği olmadığı için, bu evlilikte mağdur taraf olduğu için gizli biriktirmeli. Açıktan biriktirse o koca ona izin verir mi? Neden kendinden kurtuluş biletine he desin ki herif? Arkasından iş çevrilmesin istiyorsa adam olacaktı.

Valla eski usul meski usul fark etmez, hayat bu ne olacağı belli olmuyor

Yalnış insanla evlenmek tam bir eziyet öyle iyi biliyorum ki.Herşeyi bırakıp gitsen çocuk var nereye gidiceksn tam bir çıkmaz.Oturup konuş desem birşey değişmez.Çünkü böyle adamlar laftan anlamazlar.Bırakıcaksın tamamen umursamaycaksın.Gülmeyeceksin sohbet etmeyeceksin.Anca bunu hakediyor.Eğer çalışabiliyorsan kpssye felan çalış ayaklarının üstünde durmak için elinden geleni yap

Böyle bir evliliği sürdürmeyecek o zaman. Aynı yatağa girip aynı yastığa baş koyan iki insandan bahsediyoruz. Madem koca adam değil kurtuluş bileti aranıyor mertçe güle güle denilmeli.

Böyle bir evliliği sürdürmeyecek o zaman. Aynı yatağa girip aynı yastığa baş koyan iki insandan bahsediyoruz. Madem koca adam değil kurtuluş bileti aranıyor mertçe güle güle denilmeli.
Keşke onu yapabilecek gücü olsa işte, aile otur çek diyor, koca desen cinayet işleyecek tıyniyette. Böyle olunca tek çare, olduğu yerde kalıp güç toplamak.

Böyle insanlarla karşılaşmayanlar atıp tutar,yaşayan bilir.asla para vermez ,çünkü sen hiç birşeyden anlamazsın parayı çarçur edersin onun gözünde.aldığın herşey batar,ne gerek vardır,sanki baba evinde görmüşsünde koca evinde bekliyorsun diye düşünürler.hele birde çocuk olmuşsa asla gidemez diye dahada eziyet ederler çünkü hasta ruhları çürümüş.ailen sahip çıkmıyor gidecek yerin yok çaresizsin adamda bunun farkında ezip geçiyor.çocuk yapma daha fazla ,tek kurtuluşun kendin,küçük küçük para biriktirmeye devam et,cebinde hep bir bilet paran olsun. Çalışmak istesen göndermez zaten otur evde der. Böyle tipler elalemden çok utanır ,el delisidir bunlar,o nedenle en dedikoducu akrabaları kimse onu evine davet et,hiç bir aile meselesinden bahsetme eski bardaklarla ikramda bulun,eski havluları koy o zaten her yerde konuşur.utanırsa evi düzelttirir belki.ama işin zor .allah ,evladını yük olarak gören aileni ıslah etsin ,allahından bulsun hepside vicdansız merhametsizler...

Kızım 13 yaşında ve saçını normal şampuanla bile yıkamıyor( çocuklar için olan şampuan kullanıyor) Her gece yatmadan önce ılık süt veriyorum..Yani bildiğimiz çocuk daha..14 yaşında da farklı olacağını sanmıyorum..Gerekirse kapı kilitlenir, okula ara verilir ama evlenilmesine izin verilmez..Asla kınamıyorum sizi, yıllar geçmiş zaten..Ama o kadar uzak ki o düşünce tüylerim diken diken oldu .Üstünü başını zor toparlar daha o yaştakiler..Aşık olduklarını zannederler sadece..14 yaşındaki çocuk ile evlenen de nasış bir nefis,mide vardır?

Hasta bence kocan .Allah yardımcın olsun .Yol yakınken evine dön

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…