ne kadar beklemeliyim?

hoşgeldin aramıza canım...

11 ay önce anne oldum 3. denememde sonuç pozitifti...

bu duyguyu yaşadım ve her zaman dualarım Allah hepinize nasip etsin...

inşallah sen ve diğer arkadaşlarım en kısa zamanda hamile kalırsınız...

Allah bağışlasın canım hayırlısı inşallah dualarımız kabul olur...

allah bagislasin canim.. ve amin insaallah

18 günlük gecikmeyle ve bu gecikmenin stresiyle ugrasirken sonunda adet oldum.. acikcasi mutluyum.. cünkü artik kendimi kandiramiyacagim.. artik önüme bakabilecegim.. insanin sinirleri yipraniyor gercekten.. herhafta bir test.. kan testi söyle bekle sunu yap deyipte bütün testler negatif ciksa dahi hep icinde bir umut oluyor insanin ve her testin sonucu biraz yikiyor tabii.. hem hamile olmayip hem adetimin ilk de fa bu kadar gecikmesi beni korkuttu ama.. hani bende bir sorun mu var dedim.. tam doktora gidecekken adet oldum.. vallahi gercekte cok rahatladim..

arkadaslar sizede cok tesekkür ederim ilginiz ve bana verdiginiz cevaplar icin.. gercekten tesekkürler..

Korunmayı bırakınca insanın adet düzeni şaşıyor annelerimiz de aynı şeyleri söylüyor.. Benim de 5 gün geçti ama kondurmuyorum mevsim değişiklikleri ve gerçekten korunmayı bırakmak etkiliyor. Hatta düzensizleşmeye başlayınca hamile kalacaksın bir iki aya diyorlar.. Ve benim 2 arkadaşım da öyle oldu... Hakkımızda hayırlısı Allah herkesin gönlüne göre versin..

Ben de regl oldum bugün 7 gün geçti.. . Ben de regl olunca üzülmek değil de regl olana kadar zaten her ay olan sıkıntı dışında düşünce çok oluyor acaba hamile miyim diye ilaç kullanırken falan tereddüt oluyor yoksa Allah ne zaman isterse o zaman verecek tabii ki neyse artık öbür aya bakalım kısmet:))

umutlan desem sana ne kadar iyilik yapmis olurum bilmem ama herkeste farkli olan bisey bu.. hala regl olmadiysan ufacik da olsa bir umut var demektir aslinda ama kendini cok fazla da kaptirma.. eger negatifse sonu hüsran oluyor ne olursa olsun insan cok üzülüyor cünkü öncesinden kendini cok ümitlendirmis oluyorsun.. benim reglim 18 gün gecikme yapti hic yapmadigi halde.. gecikmeden 2 sonra kan testi yaptirdim negatif cikti.. sonra bana burdaki arkadaslarim biraz daha bekleyip evde test yapmami önerdiler.. öyle yaptim bi hafta bekledim yine negatif cikti ondan bi hafta sonra bir test daha yaptim ve yine negatifdi.. ondan bir iki sonra ise regl oldu.. yani sonucta kimi kadinda hamile oldugunun anlasilmasi normalden daha fazla zaman aliyor sende de öyle olabilir.. ama olmayabilir.. umarim hamilesindir.. hakkinda hayirlis insaallah..

arkadaslar yine ben yine ayni sorun.. adetim bugün tam 14 gün gecikti.. bir hafta önce bir test yaptim negatif cikti.. adetimin gelmesini mi beklemeliyim yoksa bugün ya da yarin bir test daha yapmali miyim?

canım bi doktora görünsene.allah korusun bi sorun varsa zaman kaybetmeden hemen tedavini olursun..birazda strestende adetin gecikiyor olabilir ki kesin öyledir.benimde 5 ay boyunca sürekli adetlerim gecikti psikolojik olarak.6.ay kafama takmadım hiç düşünmedim baktım o ay hamileyim..

arkadaslar size bir sorum daha olacak.. dün adet oldum sandim.. cok az bir kan geliyordu.. sandim ki bugüne cogalir yani adet olurum.. ama tam tersine bugün kesildi.. neyin nesidir anlamadim.. buun sebebi ne olabilir??

canım o değişebiliyo benim adetim 1 gün gecmişti evde test yaptım pozitif çıkmıştı yarın bi test yap sende bence

arkadaslar size bir sorum daha olacak.. dün adet oldum sandim.. cok az bir kan geliyordu.. sandim ki bugüne cogalir yani adet olurum.. ama tam tersine bugün kesildi.. neyin nesidir anlamadim.. buun sebebi ne olabilir??
canım bence mutlaka dr git ve her ihtimale karsı bi kan testi yaptır süphelerinden kurtul

Canım bence üstüne görüyor olabilirsin istersen bi test yap:))):1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…