ne kadar beklemeliyim?

isikkiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
50
0
37
öncelikle merhaba arkadaslar.. araniza yeni katildim..
siz bir sorum olacakti.. bir kac aydir hamile kalmaya calisiyorum.. bu ayda sanirim adetim gecikecek.. bügün adet olmam gerekiyor ama hic olmayacak gibiyim.. adetim gecikirse eger bir test icin ne kadar beklemeliyim?? sanirim yarin yapsam dogru bir sonuc alamam..:çok üzgünüm:

adetinden 10 gün sonra kesin sonucu alırsın tabi idrarda bu böyle.ama adetini bir iki gün bile geçtikten sonra pozitifi görenler olmuştu.döllenmenin geç veya erken olması da sonucu etkiliyo.umarım hamişsindir.bence öylesin.hiç belirti yokmu göğüsler mide de falan?

canım h.g aramıza soruna gelınce canım benım bı gunluk gecıkmem oldu tabı bende cok sabırsızımdır test yaptım evde ve pozıtıf cıktı yanı bu kısıden kısıye degısır sende bı dene yarın ama negatıf cıkarsada uzulme belkı daha sonra bellı olur umarım hamıssındır ve sende aramıza katılırsın canım

Eğer bugün olmazsan yarın sabahtan en güzeli git bir hastaneye kan ver. İki saat sonra en kesin sonucu al eline. Ben reglime 10 gün kala öğrendim kan testiyle hamile olduğumu düşün yani :) Hadi bakalım inşallah hamişsindir...

kan testinde hemen çıkar. evde kendın yapacaksan benım gecıkmenın 4. gununde cıkmıstı. Allah gönlüne göre versin

bi belirti pek yok.. midem cok hafif hafif bulaniyor.. bide kasiklarim ince ince kasiliyor o kadar.. bilmiyorum pek de hamillelige yorup sonra cok üzülmek istemiyorum.. dün bende sabirsizlik yapip bir test yaptim ama negatifdi.. adetimin günü bugün ya da yarin.. en iyisi biraz daha bekleyip gelmeyince bir daha yapmak sanirim..

yok ya yarin gidip kan testi yapacagim.. en iyisi bu.. dayanamayacagim yoksa..

canim evde ypailan idrar testlerinden kesin sonuc almak istiyorsan adetinin 5-6 gun gecikmesi gerekiyor...ama kan testi de yaptirabilirsin o daha garanti.

evde yapılan testler kişiden kişiye değişiyor ben 2 kala yapmıştım sanrım yanlış hatırlamıyorsam çıkmıştı.
ama kan testinde kesin sonuç alırsın canım adat tarihinde.
umarım inşallah hamişsindir sevgilerrrrrr

Eeee yaptırdın mı kan testi bu sabah? Yaptırdıysan ve sonuç alırsan bilgi ver bize. Meraktayız :)

canım bu kişiden kişiye değişiyor kiminin 10 gün geçmesine rağmen çıkmıyor kiminin ise hemeen çıkıyor ben günümde test yapmıştım ve çıkmıştı ama 2-3 gün beklemen daha iyi olur.inşallah hamilesindir.

arkadaşlar hala adet omadım ama kan testim negatif çıktı.. acaba bi yanılık falan mı var.. bi labaratuvar da yaptıdık ve sonucu telefonla öğrendik ama hiç bu kadar gecikmemişti..

merhaba..
bizde yaklaşık 8 aydır bebek çalışması içindeyiz ve cumartesi günü eşimle birlikte dr.a gittik.dr 1 yıl korunmasız ilişkide hamile kalınmaması normal 1 yıldan sonra başlıyoruz genelde tetkikleri ve tedaviye dedi ama isterseniz 1 yılı beklemeden hormonlarınıza rahime ve spermin kalitesine sayısına v.s bakabiliz dedi bende istedim şimdi adetimin 3. günü tahlil yapılıcak ve eşiminde spermlerine bakılıcak birde tüm bilinçli ailelerin hamile kalmadan 3 ay öncesinde folik asit kullanması gerektiğini söyledi bende içiyorum artık...allah hepimize hayırlı evlatlar versinde zamanı önemli degil yeterki versin....a.s.

hala adet olmadim adetim tam bir hafta gecikti.. ??????
ii geceler canımcım bende aynı durumdayım adetim 8 gün oldu gecikeli dünde kan testi yaptırdım çıkmadı doktorumu aradım hemen çıkmayabileceğini 10 gün bekleyip tekrar yapmamı istedi sende öyle yap Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin...

ama kan testi kesin sonuc verir demislerdi.. ya yeniden u,mutlandim simdi.. benim de bugün 8. günüm.. acaba mi?? :sm_confused: CADIARZU

seni ümitlendirmek istemem canım ya ama hakkımızda hayırlısı...

bide aklıma gelmişken benim bi arkaşımın 2.5 ay çıkmadı adet olmadığı halde ne kanda ne idrarda nede ultrasonda 2.5 aay olunca anladı doktorlar bazen olabiliyo demekki kan testindede yanılma payı var demekki ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…