Ne görüyorsunuz ? Algılama Tekniği

gerçekten ilginç resimler karışık şöyle bir dikkatli baktığımda kadınların oluşturduğu resim kurukafa olabilirmiki diyorum bence öyle öteki dahada karışık biraz daha inceleyim yazarım canım boşuna meraklı dememişler bana merak ettim şimdi bi arasammı acaba seni şaka şaka bulurum inş.
:1rolleyes:

ilk resim insan var başında şapkası sanırım bayan bunlar elbiseleri var sağ ve sol tarafta da insan var kulak kısmını oluşturmuş ikinci resimde çıplak kadınlar var canım doğrumu?cvp yazarsın

neyse açıklayım bari ilk resime dikkatli şöyle bir uzaktan baktığınızda pis pis sırıtan bir adm ikinci çıplak kadınlara baktığınızdada iskeletin kafası yani fafa tasını göreceksiniz:dance:

ilki böle korkunç bi adam böyle sırıtıyor ikincisinde hem 7 tane kadını hem kurukafayı gördüm ama 1.korktum yaa çizgifilmlerde şeytana benziyordu.

Birincide yedi kadın bir adam suratı gülen palyaço gibi bir adam
İkincide 7 kadın bir kuru kafa ve bir adam

anlamlarını alsak bı de

bırıncısınde hem gulen bı adam suratı var hem de bır cok kadın
ıkıncıde de bır cok kadın ve bır adam yıne gercı kuru kafa da olabılır kadınlar

neler gormuyorumkı sakallı kotu adam gozlerınde kadınlar kulaklarda kadınlar sagında solunda kadınlar tovbe tovbe o ıkıncı resımde neyın nesıydı

ilk resimde birkaç tane kadın var. uzaktan bakınca kurukafa gibi görünüyor. ikinci resimde iki tane popo iki tane meme ve birkaç kadın daha var bir de adam onları seyrediyo

1.resimde ilk göze çarpan sakallı bi adam detaylı bakıca bi kaç kadın..
2. resimde ilk göze çarpan kuru kafa...bi sürü çıplak kadın

1,resımde ozellıkle koyu renklı yerlerde sapkalı kadınlar var....kulaklarda kadınlardan olusmus.......
2.resımde kurukafa fılan yok tamamen çıplak kadınlardan ıbaret kaydirigubbakcemile2

1.resimde bir pasaj gibi bir yerde sohbet eden elleri birbirine dolanmış 2 kadın etrafında çocuklar var.
2. resimde çıplak insanlar kuru kafa eklinde şekil yapmışlar:roflol:yanlarındada bi adam oturuyo...
aslında 1.resimde uzaktan bakınca sakllı çirkin bir adam 2. resimde kurukafa var gibi göstermişler :roflol:

2.resimde 7 tane çıplak kadın var ama uzaktan kuru kafa gibi görünüyor.
1.resimde 6 tane kadın var hepsi ayakta ama uzaktan bakınca sakallı pis bir surat görünüyor

ilk resmde ılk baktıgın zaman once sankı bı adam resmı var gbı ama hemn snra ıkı cocuk var kız coukcları bıde yasnlarnda couk lar var 2.resmdee ılk once kuru kaafa resmı var gbı ama sonrsında 7tane cıplak kadn resmı var bıde adam resmı tabı öle ılk bakış ama resmlerde cok farklı ama hemn sanıyesnde ınsan kafasndakı reesim degısyo ve gercegı goruyosn :)))

ilkinde eski dönemlere ait bikaç tane kadın var
ikincisinde ise cenin şeklinde pozisyonalmış ve kurukafa şeklini oluşturmuş cıbıl cıbıl insancıklar vaaaaarCADIARZU

1 hem kadınları hemde sırıtan adamı
2 hem çıplak kadınları hemde kurukafayı gördüm.....

peki sonucu alalım.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…