Ne görüyorsunuz ? Algılama Tekniği

görüyoruuumggörüyoruum kuru kafalar memişler adamlar popolar ve daha bi çok şeeeeykaydirigubbakcemile3ama gerisini sölemem:icecream:

1. resimde ilk bakış bi adam resmi var sırıtan ama belirginleşen bakışta kadınlar var görülüyor
2. resimde ilk bakış kurukafa belirginleşen bakışta ise çıplak kadın figürleri

ben buna benzer bişi daha görmüştüm...bi resim aynı bu şekildeydi iki farklı bakış.. aynı resme bakan cocukların yunuslar ,yetişkinlerinse birbirine sarılmış çıplak çift gördüğü belirlenmiş.. resimdeki figurlerde ikiside gözüküyordu burdaki gibiyerimseniben

ilkinde ilk önce sakallı adam gördüm sonra bi kaç kadın var ikincide çıplak kadınlar var bi sürü ama ilk bakışta kuru kafaya benziyo

ilkindee ayaktaa dedikoduu yaptıklarıı kesinn kadınlarr vadd ve bunlar bir adamınn yüzü gibii görünüyor
ikincidee çıplak kadınlar var ve kuru kafayı andırıyorrr

ilkine baktığımda gülen sakallı bi adam görüyorum,diğeri kuru kafa biçiminde bi görünüş...peki şimdi ne olacak bu gördüklerimizin karsısında

ilk resimde ilk bakınca şeytani yüz var ama hemen içindeki kadınlar anlaşılıyo ikinci resimde kuru kafa gibi ilk açınca ama üç tane çıplak kadınıda görüyosun

birincide gülen sırıtan bir adam bir baska bakıs acısıylada bayanlar
ikincide ise kurukafa bir baska bakısda cıplak bayanlar

1. resimde , ortaçağ kıyafetli bir kadın ve adam , ortada da mezuniyet şapkası takmış birinin aynadan yansıması var gibi , bütün olarak bakıldığında sinsice gülen kel bi adam görülüyor.
2. resimde Salvador Dali solda , sağda ise çıplak vücutlardan oluşan kare şeklinde bir yapı.. Bütünden bakıldığında sağdaki çıplak vücutların oluşturduğu yapı kurukafaya benziyor.

ilkşnde bir adam kafası,içinde 6 tane kadın var...
İkincide 1 kurukafa ve 7 tane kadın var...

ilk gördüklerim pis sırıtan sakallı adam ve alttada kuru kafa ama daha sonra insanları gördüm

X