Ne diyorsunuz?

Delihatun4561

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2023
111
10
26
Eski sevgili her yazdığında neden arim mi der bide görüntülü gerçi öyle sürekli görüşmüyoruz arada yazıyor kendisi meraktan sordum

Eski sevgili her yazdığında neden arim mi der bide görüntülü gerçi öyle sürekli görüşmüyoruz arada yazıyor kendisi meraktan sordum
Eski sevgilin ile niye hala görüşüyorsun. Madem konuşacaksınız niye eski? Ayrılmadan devam edeydiniz
Canı sıkılıyor kafasına esiyor bu da yazıyor der pat size yazıyordur, hele bir de gece görüntülü hikayesi ise...
İnşallah tatmin olurken adama kendinizi alet etmiyorsunuzdur. Boşluk geçince geri normal hayata devam. Vakit geçirmece diyelim

Çoook özleyip yazmak için bahane üretmiyor. Aşkından falan da ölmüyor. Eski huyunu suyunu bildiği insansın işte alışkanlık

Maalesef ülke gündemi şu sıralar çok karışık. Adam düşüncelerini mesajla dile getiremiyor nr yapsın aramak zorunda. Hani artık şu davranışların cevabını bilmeyen varsa gitsin mağarasında oynasın cidden

Eski sevgilin ile niye hala görüşüyorsun. Madem konuşacaksınız niye eski? Ayrılmadan devam edeydiniz
Canı sıkılıyor kafasına esiyor bu da yazıyor der pat size yazıyordur, hele bir de gece görüntülü hikayesi ise...
İnşallah tatmin olurken adama kendinizi alet etmiyorsunuzdur. Boşluk geçince geri normal hayata devam. Vakit geçirmece diyelim

Çoook özleyip yazmak için bahane üretmiyor. Aşkından falan da ölmüyor. Eski huyunu suyunu bildiği insansın işte alışkanlık
Saçmalama gece filan adam görüntülü niye arasın gündüz diyor askerde olduğu için bı kere konuştum sohbet amaçlı sonrasında telden arım mi diyor bende arama dedim yüz vermiyorum

Hadi yaa sen ciddi olamazsın gerçi kişi kendinden bilirmiş ne haltlar çevirdiğini yorumundan nasıl insan olduğun belli oluyor
Eski sevgilinden bu kadar eminsen niye buraya konu açıp sordun ? Hayır yani ne gibi bir cevap verebiliriz ?
Üslubunun güzelliğine hayrandır ondan aramak istiyordur

X