Ne Demek Şimdi Bu

Barcman

PR UZMANI
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
10.363
31
şimdi nickimin altındaki tecrübe puanıma bakayım dedim ve gözlerime inanamadım
dalgamı geçiyorsunuz benimle ne demek oluyor şimdi bu doğrusu bu tavırdan hiç hoşlanmadım ve bunu haketdiğimi düşünmüyorum ve bu konuda bir açıklama bekliyorum

ne oldu ki? kusura bakma arkadaşım, bu sinirinle sana soru sormak istemezdim ama valla merak ettim

şimdi nickimin altındaki tecrübe puanıma bakayım dedim ve gözlerime inanamadım
dalgamı geçiyorsunuz benimle ne demek oluyor şimdi bu doğrusu bu tavırdan hiç hoşlanmadım ve bunu haketdiğimi düşünmüyorum ve bu konuda bir açıklama bekliyorum

Ablacım bak senin teşekkürlerde de bir karışıklık olmuş..:1hug:
Hani sitemiz daha tam oturmadı ya,herhalde bazı aksaklıklar oluyor böyle arada..:nazar:

Ablacım neyden bahsettiğini söylersen:bbo:

Eğer teşekkür sayından bahsediyorsan bu bir sistem hatası daha önce de başkalarında oldu ama bu şekilde tepki gelmedibenneyaptımki

Yani alay etmek gibi bir şeyi kimse düşünmez ve yapmazda burda hemfikir olalım önce:1no2:

Ablacım bak senin teşekkürlerde de bir karışıklık olmuş..:1hug:
Hani sitemiz daha tam oturmadı ya,herhalde bazı aksaklıklar oluyor böyle arada..:nazar:

ben bunu yapan kişiden bir cevap bekliyorum çünkü hiç hoş birşey değil bu

tam olarak anlamadim barcman abla, bu tesekkür sayisini mi kasdediyosun?

Barçmanım hayırdır, ne bu şiddet bu celal. Belliki bir karışıklık var.

Tesekkür sayisinda sorun var bir coküyemizde bazen oluyor bu tür hatalar sitede, ama sorun ne tam anlatsaniz sizi bu kadar sasirtan :uhm:

yaa bana hiçde karışıklık gibi gelmedi sanki bana birşeyler ima ediliyor gibi

Bugün alıngan günündesin anlaşıldı:nazar:

Kim niye sana birşeyler ima etsinki. Birçok üyede var bu hata.

Yok yok senin başka birşeye canın sıkılmış kanımca:teselli:

Bu tür bir düsünce icinde olmaniz cok ilginc kim size ne ima etsin, niye.
Su an sizin tesekkür sayinizdaki karisiklik baska üyelerde de var
Olayi bireysel algilamayin
Tiklayin lütfen verdigim linke bir

http://www.kadinlarkulubu.com/xperience.php
defalarca oldu bu sitede ara ara hata oluyor bize iletiyor üyeler ve düzeltiyoruz.
Lütfen sizden rica ediyorum, bu tür durumlarda bireysel düsünüp kasitlar aramayin, sorunu anlatin ki aciklama düzeltem carelerine bakalim

ya evet bu site bi tuhaf olmaya başladi saçma sapan konuşardan ceza aliyorum ilk benim açtiğim konuyu başkasi açiyor ve benim konum kapatiliyor noluyo ya beceremiyosaniz olmayin moderatör falan

Ne alaka konuyla bu yazdiginiz simdi. Ceza almissaniz nedenide yaziyor, bence hata yönetimde arayacaginza cezayi neden aldiginizi okuyup mesajinizdan tekrarini yapmamaya calisin :sm_confused:

sendeki tecrübe oranı sorunu bi başka üyede de gördüm sistemsel sorun tahmin ediyorum
büyütülecek bir sorun olduğunu düşünmüyorum açıkçası :uhm:

neyse ben başka üyeler gibi sessiz kalamam her zamanki gibi düşündüklerimi dürüstçe ve açıkça söylerim o zaman bu hatayı düzeltin lütfen

ya evet bu site bi tuhaf olmaya başladi saçma sapan konuşardan ceza aliyorum ilk benim açtiğim konuyu başkasi açiyor ve benim konum kapatiliyor noluyo ya beceremiyosaniz olmayin moderatör falan
burda kafamıza göre ceza verme yetkimiz zaten yok.Modlarımıza yapılan bu şekıldekı hakaretlerı de görmezden gelecek değiliz.Uslubunuza dikkat edin.Bir şeyi eleştıreceksenız yanına neler yapabılır dıye yapıcı bıir öneriniz yoksa eleştırmeyın.Eleştırmek de hüner ister..

neyse ben başka üyeler gibi sessiz kalamam her zamanki gibi düşündüklerimi dürüstçe ve açıkça söylerim o zaman bu hatayı düzeltin lütfen

Barcman abla hem hatalisin hemde israr ediyorsun hatanda , suclayarak giris yaptin tamam yanlis anlamisim demeni beklerken sasirtin beni ya. :1shok:

Neyse adminlere iletiriz teknik sorunu cözmeleri icin

Bir hışımlka siteye giriyorsunuz anlamdan sormadan hesap soruyorsunuz
bunun teknik bir hata olduğu başka üyelerde de bu hatanın olduğunu görüyorsunuz

özür dileyeceğinize neyse diyorsunuz...

birde hatayı düzeltin lütfen diyorsunuz.

Emredersiniz.
Neyse Sizde uslubunuzu düzeltin lütfen.

Not : Diğer kullanıcılarda da olan bu hata düzeltilmiştir.

Son düzenleme:
X