Ne çektik be kızlar!

Yok yok yerdeydi almamıştı ahahahahhaha. Ya ben sakar ve dikkatsiz olduğum için çok oluyor. Bi köpeğimiz var mesela, yatağın altında uyumuş ben de bunu arıyorum her yerde ama görmedim. Bir saat falan aradım yok yok yok. Ay dedim kaçtı köpek nasıl ağlıyorum ortalığı ayağa kaldırdım, eşimi aradım çabuk dedim gel gitti bizim köpek. Saatlerce sokaklarda gezdik ama nasıl ağlıyorum, helak oldum ateşim çıktı. En Son dedik eve gidelim internete ilan verelim. Bi açtık kapıyı köpek bize bakıyor. Açlıktan da ölmüş yavrum. bu da böyle bir anım, daha yeni 3 hafta oldu ahahaha
Ayy bende cok sakarimdir . Olur llmadik yerlerde dusmuslugum vardir.
1. Katta oturmama ragmen surekli aon 3 merdiven kala dusuyorum.2 gun once gene kizim kucagimdayken ayagim kaydi dustumkizimi koruycam derken popo sizlere omur yan yan oturuyorum 2gundur.

Ayy bende cok sakarimdir . Olur llmadik yerlerde dusmuslugum vardir.
1. Katta oturmama ragmen surekli aon 3 merdiven kala dusuyorum.2 gun once gene kizim kucagimdayken ayagim kaydi dustumkizimi koruycam derken popo sizlere omur yan yan oturuyorum 2gundur.

Ayyy allah korusun dikkat et. Bizim de burada kışın en az 2 ay kar oluyor yerde, valla popomun kendi rengini unutuyorum. Hep Mor hep Mor düşüp kalmaktan

Ayyy allah korusun dikkat et. Bizim de burada kışın en az 2 ay kar oluyor yerde, valla popomun kendi rengini unutuyorum. Hep Mor hep Mor düşüp kalmaktan
Sende dikkat et . Benimki tam iyilesiyor gene dusecek bi yer buluyorum kendime.gecen ay da bir dukkana girmistim hirdavatci camasir ipi almaya neyse girdim aldim cikarken ki basamagi unutmusum hooop bi baktim yeri opuyorum. Iki adam beni kaldirmaya calisiyor. Utanctan arkama bakmadan tesekkur etmeden kacmisim

Sende dikkat et . Benimki tam iyilesiyor gene dusecek bi yer buluyorum kendime.gecen ay da bir dukkana girmistim hirdavatci camasir ipi almaya neyse girdim aldim cikarken ki basamagi unutmusum hooop bi baktim yeri opuyorum. Iki adam beni kaldirmaya calisiyor. Utanctan arkama bakmadan tesekkur etmeden kacmisim

Al işte bak hani hikayen yoktu ahahahhaah

Kocan demesin bu kız donlarını düşürüyor, evin içinde köpek kaybediyor bu ne biçim arkadaş ahahahhaha
ben de cok sakarım yani her konuda degil ama bacaklarım her yere carpmaktan mor mor sen ne düşünürsün :)
bu arada gözümün önündeki seyleri kırk saat benim de aramıslgım cok oluyo am köpek iyiymiş hiç mi hav demedi :)

ben de cok sakarım yani her konuda degil ama bacaklarım her yere carpmaktan mor mor sen ne düşünürsün :)
bu arada gözümün önündeki seyleri kırk saat benim de aramıslgım cok oluyo am köpek iyiymiş hiç mi hav demedi :)

Yok demedi, sıcaktan bayılmış orayı serin bulmuş heralde yavrucak. Ay sabahın köründe yazmışsın bebek mi uyutmadı?

Yok demedi, sıcaktan bayılmış orayı serin bulmuş heralde yavrucak. Ay sabahın köründe yazmışsın bebek mi uyutmadı?
Kis ucte emzirdim koydum kimil kimil yatmadi ben de beni gormesin diye yere uzandim on bes dk salladim baktim besigin bosluklarindan aynadaki lede bakiyo anam dedim oglus oglus gel portatif besige tasinalim gectik uyuttum ama on bes dkkads bi uyaniyo benim de uyku kacti o saatten beri ayaktayim simdi uyuycam bazen bu saatte uyumak tavukluk gistergesi degildir :)

Kis ucte emzirdim koydum kimil kimil yatmadi ben de beni gormesin diye yere uzandim on bes dk salladim baktim besigin bosluklarindan aynadaki lede bakiyo anam dedim oglus oglus gel portatif besige tasinalim gectik uyuttum ama on bes dkkads bi uyaniyo benim de uyku kacti o saatten beri ayaktayim simdi uyuycam bazen bu saatte uyumak tavukluk gistergesi degildir :)

Ay çok zor yaaaaa. Benim gibi tembele hele offf. O kadar saat uyumazsan kol bacak çarparsın tabii. Denge mi kalır insanda.

bi tane de ben anlatim bari ama don olayları kadar falan içlenmezsiniz :)
benim adetimin ilk günü acayip zor gecer 7 8 saat agrı ve istirfa edince de iki saate gecer agrı
tbi biz kadın milleti bunu cekemeyiz gittim ünideki medicoya igne vurulmaya
vuruldum geldi. o gece zonguldakta kar yagdı hiç görmemiştim o güne kadar zon.ta
esimle yani o zamanlar sevgilimdi kar topu oynadık ben bi ara kaldırıma düştüm ama hani kenarı var ya işte oraya
neyse ben iğne yerim acıyo acıyo falan diyorum böyle kendimi acındırık yapmaya calısıyorum oturamıyorum falan diyorum
üç gün sonra falan banyoda bi baktım popomun bi tarafı mosmor :)
bir iğne işte bu kadar cok acır :) :)

X