Ne çektik be kızlar!

Ben de de var da aklima gelmiyor oysa gecen gun liseden kizlarla geyigini yapiyorduk.

Bi de su geldi aklima . Bi gun okulu kiracaz kizli erkekli lisedeydik gene . Nargile icelim dedi erkekler bende sazan gibi atladim hadi tamam super olur diye. Neyse gittik. Nargile istedik ben elma cilek istedim. Tabi bogazim acaip kotu o gun . Ictik ama ben mahvoldum caktirmiyorum.kalktik cikacaz dengem bozuldu bir an yere kapaklandim. Yolda resmenn sallana salana yurudum. Tabi bayagi bi zaman sinifa konu oldum.

S shot marilyn monroe marilyn monroe

Gelin ya sizde kesin vardır hikayeler. O enerjiyi alıyorum sizden :KK19:

Adamla yeni tanışmışız, flört mesajlaşmaları oluyor. Sabahın körü ben işe gitmişim, o da sabaha kadar çalışmış daha yeni yatacak. Hava da buz gibi. Klasik "ay çok uykum var" "oy soğuk" falan muhabbetleri. Ben şirin şirin yazıyorum "şu an sıcacık yatağımda olmak için neler vermezdim" diye. Daha doğrusu yazdığımı sanıyorum. Çünkü yazdığım mesaj "şu an sıcacık yatağında olmak için neler vermezdim" olarak gitmiş. Ben :oops:moduna girdim, adam bodoslama iş atıyorum sandı :KK70: Bir türlü ikna edemedim yanlış yazdığıma.
Aynı adamla ertesi gün.
Ben Muğlalıyım, bu da arkadaşlarıyla diyalog esnasında Facebookta "ev yapacaksan tuğladan, kız alacaksan Muğla'dan" yazmış. Ben de esprisine beğendim bunu. Sonra bir daha okudum. Meğer beğendiğim ileti şuymuş: "ev yapacaksan tuğladan, kız yapacaksan Muğla'dan"
Tabii adama kombo yapınca daha da iflah olmadı:KK70:Koynuna girmek için nasıl pas vereceğimi şaşırdım diye düşünmüştür artık:KK53:

X