ne boşadım ne affettim.ortada kaldım.

Hayır ne Şamın şekeri ne arabın yüzü ,madem bu kadar paralayacakmış kendini ,o naneleri yerken nerdeymiş aklı ???
O zaman iyimiymiş her şey ,keyifli miymiş ?

Size tek soyleyebilecegim afederseniz de asla mutlu olmayacaksınız

Demekki neymiş boşuna ahkâm kesmeyecekmişsiniz. Iki Seçenek var ya sessizce gideceksin ki doğru olan bu yada kalıyorsanda yakınmayacaksın.

Hayat prensipler üzerinden yürümüyor çoğu zaman yaparım ederim dediğimiz konular başımıza gelince yapıp edemiyoruz
Düşünüyoruz sürekli ve doğrularımız değişiyor ya da doğrular değişmesede tercihlerimiz değişiyor
Sizde tercihlerinizi değiştirdiniz kabullenme peşindesiniz
Su akar yolunu bulur Zaman verin kendinize

İçinizde bir şeyler kalmış bence. Ama böyle iki arada bir derede kalmayın her şey daha zor olur sizin için.

Cesaret edebilsen
Arkana bakmadan gidersinde ama sen gitmek isteniyosun

Böylede mutlu olmayacagini biliyosun
En azindan cocuklarin huzuru icin dogru karari vermelisin..

ah nıce ahhh oncekı konularını bılıyorum... ben zaten senın bu kararı veremeyecegını de bılıyordum.. cunku kocandan cok sucu karsı taraftakı kadına atıyordun... ozamandan bellıydı.. madem oyle barıs gıtsın

aldatılma durumunda 2 seçenek var,ya da effetmek ya boşanmak..
ama affediyorsanız da yaralarınızı sarmış olup ileriye bakmanız gerekli..siz saramayacağınızı biliyorsunuz,affedemyirosunuz çünkü çok iğrenç şeyler yaşadınız..kadınla evde buluşması ,görenler,adamın arayıp sormamamsı ,hemen pişman değildi ne oldu da bu kadra pişman oldu?
çocuklarınızı düşünün bu kadar uzun süre onlar için de iyi değil..siz devam edemiyorsunuz işte..bu şekilde çocuklarınız da arada kalıyor..ne devam ediyor,ne bitiriyorsunuz..yaızk değil mi çocuklarınıza..
bir an önce karar verin ve arkasında durun kararınızın.çocuklarınız da yeni hayatlarına alışsınlar..
boşanmaya kararlıydınız ne oldu??
ayrıca kocam bu kadar perperişan bulduğu her adamdan yarıdm dilense tam tersi etki yapardı anında koyardım kapının önüne..rezililik tamamen ,sokakta üstünü başını parçalamış...pehhhhh...

kadın kocasına ne kadar aşık olursa olsun,hele ki çcukları varsa koca dediğin nedir ki? kimden önemli benden mi çocuklarımdan mı derim..bu kadar şiirsel anlatımlara,bu kadar depresyona bağlayıp intiharı düşünmelere varacak nedir yani??
aldatıldın mı boşarsın ,üzülürsün ağlarsın geçer..1 senedir yok zehir içerim,yok ağlamaktan kör oldum nedir bunlar yahu..az bi silkelenin..
adam dabunu biliyor baksana mecnuna bağlamış gidiyor..

Biz buna bağımlılık diyoruz . Misal, iyi bir cinsel yaşam ,seni çok eğlendirmesi ,sana ettiği iltifatlar, hayattaki acıları birlikte yaşayıp göğüs germeniz sizi ona mahkum giibi yapıyor .. Gidersem pişman olur muyum çok özler miyim vs vs bunlaru eminki düşünüyorunuz . Bu duygular çok sorunlu çok .. Her kadın yaşar bence bunları bn senin yerinde olsam alır giderim .
Hayat kendini ezdirmek , kendini küçük görmen için değil. Hayat mutlu olman için var .

Mutlu değilse ASLA bak ASLA iyi kötü duygu düşünce düşünme ! Al ve çık git . Hayat senin ister ziyan et istersen de güzel bir hayat yaşa ..

Çocuğunun karsisinda aglayarak ne degistircek,daha cok cocugunda psikolosini bozuyor,allah yardimcin olsun,icinden ne geliyorsa onu yap

Siz bu adamı affedeceksiniz gibi diğer konulardan öyle anlaşılıyor orda bile karşı tarafa suç bulup kocanızı aklamaya çalışmışsınız neredeyse yazık yaa o çocukların psikolojisini bozmuş eşiniz bir an evvel ne karar verirseniz verin bence böyle yazık o çocuklara ya barışın unutun yada boşan gitsin yazık etmeyin çocukların sağlığına

Değil mi ama ya özür dilemenin af dilenmenin de bir adabı olur .adam belli ki pespaye .konu sahibi sen de adamın salya sümük halini bana çok aşık heryerde yalvarıyor bağrı yanıklar gibi diye düşünme bildiğin ailenizi rezil ediyor.
hatta ailenizi topluca rezil ediyorsunuz ya .
Kızının zaten sorunları var oğlun ergen yaşında azıcık onların hatırı olsun bu nasıl bir kendini bilmezliktir karı koca saçma sapan bir hayat yaşıyorsunuz ya.
Adam aldattı öldün bittin gittin aldattığı kadınla yüzleştin hadi ayrılcaktın saç baş yol anlarımda sonunda rezilliği kaldı ayrılmadın.
yine dayanamadım yazdım biliyorum ki sana vakit ayırıp yazdığım şu 2 dakika vakit kaybı.
mecnun yırtık pantolonla çölde nice1985 diye gezen bir kocan var ama zarardasın ziyandasın dünyanın en kötü hayatını hayatını yaşıyorsun aşk bitmiş evlilik bitmiş itibarını toparla bari

Boşan ya da boşanma diyemem, hayat senin hayatın. O adamın eşi olacak da sensin, koluna takıp aynı yatağa yatıp güvende hissetmek isteyecek de sensin. Eğer affedilecek bi sebebin varsa affet, boşandığın için ya da affettiğin için pişman olma da ne olursan ol...

Bir anda bitirmeye, boşanmaya cesaretiniz yoksa en azından ayrı kalmayı deneyin bir süre mesela bi 6 ay...Bu surede sizi arada bırakan sevginiz mi yoksa bu duzensiz carpik evliliğe olan aliskanliginiz mi netlestirmis olursunuz.en azindan cocuklariniz için deneyin bu hayatı siz tek yasamiyorsunuz...

Sen kendi kendini mutsuzluga hapsediyorsun.
Aferim sana, boyle devam et.. Arafta tuket omrunu..

Onsuz yapabileceğini dusunemiyorsun cesaretin yok çünkü belli bir düzenin var korkuyosun o düzen bozuldugunda boşluğa düşmekten.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…