ne boşadım ne affettim.ortada kaldım.

En kötü karar, kararsızlıktan iyidir arkadaşım. Bir karar verip ona göre hayatına bir düzen koymanın vakti geldi de geçiyor bile. Hakkında hayırlısı olsun.

Konuya girmedi ama başka bir profili ile takip etti değil mi yanlış mı hatırlıyorum ? Biz burada onu merak ederken.

B7onlar anlattıklarımın yarısı.neler yapmadı ki.birine gidiyorum.arkamdan o gittiğim kişiye Gidiyor umut varmı diye ağlayan, beni allah için affet cocuklarinklarima bana merhamet et, ise gitmeyip beni takip edip ağlayan,oglum 12 yaşında ona beni kurtar diye ağlayan adam, arkadaşlarıma gidip yardım edin bana diyen, ben evliya değilim peygamber değilim allah için beni affet diyen ve daha aklıma gelmeyen bir çok sey....o giderse ölürüm.terk ederim bu şehri diye ağlayan biri işte.
Şimdi bunlaridusunup kendi kendime teselli veren onursuz ben.ah rabbim bu gun cuma ve cuma saati ettiğim dualarimiz kabul etsin.benim evimde bir senedir kaldırılması bekleyen bir cenaze var.ne gördüm ne duasını okudum.ben de Öldûm.

sizi hatırlıyorum. piskolojik destek aldınız mı hiç? normal şeyler değil yaşadıklarınız..
ağlayan adam vs vs. bu adam aynı zamanda sizi aldatan adam da..

Başka profilleri takip etmedim Cnm.o Zmn yanlış anlasilma olmuştu.

Anladım. En son arkadaşımla konuştum avukat boşanıyorum dediğin de sevinmiştim. Madem affettin unutman gerekiyor , daha doğrusu alışmaya çalışman. Çocukların mutlu bir anne görmek ister. çok uzun zaman oldu 9-10 ay oldu herhalde. Hala aynı ruh halinde gibisin. gerçi o zamanlar çok daha kötüydün.

Konu üstüne konu açıp delirmecelerrr !!! Kimseyi dinlemeyip boşyere kafa meşgul etmeceler!!! Pardon yanlarına bi foto yapıştırın zahmet olmazsa :)

Af dilemek bile cool olmalı yaa 12 yaşında çocuğuna ağlar mı insan,ona neden o yükü veriyorsun, konu komşuya ağlamak işyeri kapısı beklemek rezil olmuşsun haberin yok, kocanın ağlamasına üzülene kadar çocuklarına üzül

Af dileme nasıl olur gelir karşına ben bu b.ku yedim pişmanım filan der hataydı vs der, bu kadar ağlama bence şov daha fazlası değil

Oğluna üzüldüm, ne demek oğluna beni kurtar diye ağlamak ya, o çocuğun psikolojisi ne hale gelmiştir. Karar ver bitcekse bitsin, devam etcekse etsin. Yok şöle ağlıyomuş yok böyle ağlıyomuş, aldatırken keyfi keyifdi tabi yakalanınca pişman olası geldi. Bu işler böle işte..

Ağlayan zırlayan adam da zaten tam da boşanılacak adammış bence aldatmasa bile kapının önüne koyarım.. Karakter yokki adamda yapmış etmiş bi de ağlıyo!! Direk gözümde sıfır! Hele konu sahibi... onu hiç sözkonusu bile etmiyorum.. sinirlerim bozuldu artık gerçekten.

Kesinlikle donmeyin. Affetmeyin evlilikte aldatilmak haricinde bazi durumlar duzelebilir affedilebilir ama ihanet ASLAAA

Unutmayacak ona her baktiginizda baska kadina giidisi ve ihaneti her an tokat gibi vuracak yuzunuze ve ahhh o guvennnn 1 saat gec gelse ya da telefonu kapali olsa hep suphee hep supheeee

Benimde asla ama aslaaaa affedemeyecegim durum aldatilmaktir. Donmeyin guclu durum aldatilma olmasaydi tartisma ne bileyim hakaret etseydi vs ozurlerine ve degisecegine inanarak affedebilirdiniz son bir sans diyerek ama aldatilmak. Yasanmis o durumu yasatmis geri donusu yok cignenmis gurur uzaklasmis artik guven.

Hic bulasmayin derim ben parmagiyla bali calip tadina bakan duramaz. Akillanmaz olay bitmistir bence

Bu duygular gelip gecici zamanla unutucak belki de cok duzgun bir beyegendi ile tanisacaksiniz. Sabirli olun

ben şehir araştırıyorum ucuz bir şehir bir iş ve nafaka ile geçinirim millek askarı ucretke 2 cocuk buyutuyor elbette ki zor ama inanın kendinize gücünüze

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…