nazlı meleklerim geliyor kızlarrrr..:))

nazlxixmelek

Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
4.809
9
selamlar uzun bir ara tedavi sürecinde olduğum için aranızda yoktum.. çok özledim buraları..
evet kızlar sonunda nazlı meleklerim geliyor...:teytey: sonunda bende bu güzel duyguyu yaşıyorum..meleklerimin ikincisi sonradan gelişerek bize süpriz yaptı...:1hug:
arkadaşlarımın çoğu bilir 4 olumsuz aşılamadan sonra ilk microma uzun protokolle başladım.. önce doğum kontrol hapı kullandım adetin 21 .günü lucrine geçtim bir sonraki adetimin 3. gününe kadar 20 çizgisinde kullandım sonra 10 çizgisine indi.. 3. gün gonal-f 225 başladım yumişlerim biraz inatçı çıktılar gelişmekte 300'e artırıldı lucrin 5 çizgisine düştü sonra ek olarak menogona geçtik 2tozbir1 suydu sanırım.. ve yumişlerim birden geliştiler.. pcolu olan sağ overde bile 5-6 yumiş gelişti..uygun zamanda çatlatma iğnesi ve toplama aşamasında 9 yumurtam toplandı.. 8 tanesi döllendi... 6 tanesi en iyi olanlardı....zaten bende kaliteli olsun yeterli sayıda yumişim olsun diyordum..toplama aşamasında kanamam olmuş tampon koymuşlar.. ama sonrasında evde kanamam olmadı..
4. gün transferi oldu.. transfer günü yolda giderken bir ıslaklık hissettim.. hastanede transfer için hazırlanırken bir baktım kanamam olmuş çok korktum.. erkenden adetmi oluyorum dedim.. doktoruma sordum merak etme toplama sonrası bir iki günde olur endişelenecek bişey yok dedi.. sadece hafif kahverengi ve azdı devamı gelmedi şükür..transfer sırasında embiryolog olan bayan yanıma geldi merak etme 3'üde birbirinden güzel dedi..(beni motive etmek için söylüyor diye düşündüm ama gerçekten yumişlerin ikisi şu an benimle) doktor hazırlığını yaptı yumişlerimi bekliyor, embiryolog yumişleri getirirken, bizim cama bugün kuşlar yuva yapmış ona takıldım dedi.. hemşirede bana dönüp bak oğlun felan olursa kartal şahin gibi bir isim koyarsın dedi gülüştük.. transfer sonrası odaya geçtim ben içerdeyken bir hamile bayanı yatırmışlar yandaki yatağa odaya girdim kalp atışını gösteren alet çalışıyordu.. sordum bu bebişin kalp atışlarımı diye evet dedi..biraz konuştuk durumumu söyleyince sanki içine doğmuş gibi Allah tamamına erdirsin dedi.. bende inşallah dedim..bir ara alet ötmeye başladı.. ikimizde korktuk hemşireyi çağırıyoruz duymuyor dur ben bir bakayım dedim..şutarafagitti
o sancısına rağmen sen dur ne yapıyorsun gelirler onlar diyor tam yatağın kenarına oturdum ki asistan doktorlar koşuşarak girdiler içeri.. meğer annenin sancısı artınca bebeğin kalp atış hızıda arttığı için makina ötermiş.. çıkarken ona sağlıcakla kucağına alırsın inşallah,benim içinde dua et dedim adımı sordu söyledim tamam sende inşallah sağlıcakla kucağına alırsın dedi.. yani hastane maceram böyle..yerimseniben sonrasında 10 gün dinlenme ve hergün progesteron iğne atındım.. 10 gün bthcg 78 ile hamiş olduğumu öğrendim 12. gün 374 olmuş bu sayı ikiz olabilir dedi doktor.. 8. haftaya kadar iğneler devam etti.. şimdi jel kullanıyorum oda 10. haftaya kadar kullanılacakmış..
2 hafta sonra ilk kontrolümde 6+6 günlükken iki kese ve bir kalp atışı vardı doktor ikinci kese geişebilirde küçülebilirde dedi ama dün kontrolde ikinci bebişiminde kalp atışalrını gördük.. çok şükür şimdilik herşey yolunda.. benim hikayemde böyle kızlarr..
Allah isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip eylesin..

ayyyyy ne güzel bi hikayee yaaa valla çokkk sevindimmmm...rabbimm sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin....bizlere dua etmeyi unutma nazlımelekk

:dance:Gözün aydın, çok sevindim hayırlısıyla kucağına da alırsın inşallah ikizlerini, darısı başımıza

kaktüsa.s. kuzia.s. teşekkürler...
hep dualarımdasınız kızlar...ALLAH isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı evlat versin inşallah...

canım çok sevindim...gözünüz aydın...allah meleklerini sağlıcakla kucağınada almayı nasip etsin inşallah....

gözün aydın allah kucağına almayı nasip etsin ikiz bana cok korkunç geliyor arkadaşımın ikizleri var kafayı yiyiyor uzaktan izlemek zevkli ama coook zor

bende ilk mikro tedavimde hamile kaldım ikiz olacak diye cok korktum ama şimdilik gidişat tek gibi cumartesi kontrolüm var ilk ultrasona girecez hayırlısı artık

özlemcim evet biraz zor olacak belki ama kısmetimizde ikiz varmış.. ilk muayenedeiki keseden tekinde kalp atışı görülünce ve drda ikinciye ihtimal vermeyince tek bebişe alıştırmıştık kendimizi ama dün ikiz olacaklarını öğrendiğimizde bizde hiç değişiklik olmadı inan.. eve gelene kadar eşim hep elimi tuttu ve birbiririmize her bakışımızda gülerek geldik.. Allah iki verdiyse onların kısmetinide sabrınıda bol verir muhakkak..
bu arada bende seni tebrik ediyorum inşallah sende sağlıcakla kucağına alırsın canım...

sağol arkadaşım benimde değerim biraz yükseldi doktor ikiz olabilir dedi tırsıyorum :dance:

ikizlerine gelince tabiki senin adına sevindim hele bide bakanın varsa ohhh

ama ben bi daha şu hamilelik evresini yaşamak istiyorum ikiz olunca sanki tamam bitti gibi geliyor insana hele bide biri kız diğeri erkekse

rabbim çok büyük canım önemli olan sabır etmek ...bende 7 yıldan sonra 1.aşılamada hamile kaldım bende ikizlerime hamileyim 16 haftalık bu hafta cinsiyetlerini öğreneceğiz..........allahım isteyen herkese nasip etsin bu mutlluluğu kucağımıza almayı nasip etsin allahım..........sağlıklıca

ah canım çok duygulandım Allah tamamına erdirir inşallah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu...

yazını hiç durmadan okudum...
allahım seni o güzel yavrulara yavuştursun..ikiz gebelikde başkadır ne güzel
umarım önce sağlıklı olsunlar..anasına babasına saygılı vatanına milletine bağımlı bir evlat olur..
allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

canım allah tamamına erdirsin.bende ilk aşılamamda hamile kaldım.11.haftam. benimkilerde ikiz.inşallah sorunsuz kucağımıza almak nasip olur.k.i.bak

tebrik ederim canım çok sevindim sizin adınıza
Rabbim sağlıcakla kucaklamayı nasip etsin yavrularınızı..

canım allah tamamına erdirsinn bizede dua et olurmuu satır satır okudum yazınıı inşallah doğum hikayenide okuruzz

ne güzel anlatmışsın canım tebrik ederim.allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bebişlerini.
inşallah darısı başımıza.

canım umut listesinde tebrik etmiştim ama dayanamadım burdanda sevincine ortak olmak istedim hemde ikiz he yaşasın ikiz teyzesi oluyoruz rabbimin izniyle tekrar tebrik ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…