nazlı meleklerim geliyor kızlarrrr..:))

evet canım 4 kere aşılama oldu bizim ama hepsi aynı hastanedeydi.. birinde sperm sayısından kaynaklı old. ( yani sayı 5 milyon altında çıktı raporda bunu kabul etmiyorlar zaten eşimin verdiği hepsi değildi örneği veririken biraz kazaya uğramış bir kısmı) sırnaşık şey
bunun için 3. aşılama geçersiz oldu kabul edilmedi 3'e tamamlamak için 4. yaptırdık.. raporla tüp bebek yapıldığı için biz sadece ilaçların % 20 ödedik bazı ilaçlar devlet karşılamadığı için kendimiz aldık artı ayrıca hastaneyede ücret ödemedik.. yani dışarının 3de biri bir fiyata mal oldu dışarda 4,5-5 milyar arası..

yani Sadece İlaç parası mı verdiniz Çünkü ben bikaç özel tüpbebek merkezleri ile görüştüm ssk ilaçların %80 nini ve tüpbebek mesrafını 1240 ytl Sini ödüyor dediler..üniv hastanelerinde Tüpbebek yaptırsak sadece ilaç parası vericez yani..

yani Sadece İlaç parası mı verdiniz Çünkü ben bikaç özel tüpbebek merkezleri ile görüştüm ssk ilaçların %80 nini ve tüpbebek mesrafını 1240 ytl Sini ödüyor dediler..üniv hastanelerinde Tüpbebek yaptırsak sadece ilaç parası vericez yani..

evet canım sadece ilaç + yol masrafları+ devletin karşılamadığı ilaçlar içinde pahallı olanlarda vardı..
ama biz ssklı değiliz.. emekli sandığına bağlıyız.. ssk da durum nasıl bilmiyorum..

Canim Hayirlisi Olsun Ikizlerinizle Beraber Güzel Günlere Herşey Gönlünce Olsun Arkadaşim Inşallah Bizde Birgün Hamileyizzzzzzz Diye Yazarizz

X