Nasıl zayıflayacağım :(

kızlar merhaba git gide Canımı sıkıyor bu konu 25 kilo fazlalığım var
Kesin yöntemler nedir
Hangi bitki çayı zayıflatır
Yardımcı olun
Oturduğun yerde tembel tembel zayıflarsan ki öyle çok zorgüzel. Bu seferde kızlaaaar 25 kilo verdim ama derim süzme torbası gibi oldu diye konu açarsın burda. O sebepten spor... spor...spor...artı sağlıklı, dengeli beslenme. Bu kesinlikle yok...

karatay gibi görünebilir ben karatayla harmanlanmış aidin salih ibni sina karması seviye 1 den bahsediyorum
9 seviye 1. seviye dediğimiz 21 gün şeker orucu ile karatay (şimdiki bilinen adı daha evvel taş devri idi) karışımıdır ki bu daha ağır olan diğer seviyelere hazırlıktır ve ciddi de kilo kaybettirir.
belli bir süre kinoa chia amaranth irmik yasak ki bende deli gibi kullanıyordum bir süre askıya aldım.

anladım ama yazınızdan pek öyle anlaşılmıyor yanlış anlaşılabilir bilmeyenler için hani zararlıymış gibi,o yüzden dedim

az yemeyi dene. gereken kaloriden azini alinca mecbur gidecek kilolar. gerisi faso fiso. o kilolari bitki cayinla almadigina göre tek cözümün az yemek ve spor

Yemeyerek.
Spor bile yapmadan yeme zayıflarsın
Vücudun günde alacağı bir kalori miktarı var.
Ve yakması gereken enerji.
Sen okadar kalori almazsan vücut olanı yakacak.
Ve depolama alanı kalmicak
Sen kaloriyi azaldikca vücut yakacak.
Yemiceksin.

Kinoa/ 100 Gramm
Kalori: 368
Kohlenhydrate: 59 g
Protein: 12,5 g
Yag: 6,4 g

Chiasamen/ 100 Gram
Kalori: 486
Protein: 21 g
Kohlenhydrate: 1 g
Yag: 31 g

Beyaz Et/ 100 Gram
Kalori: 161
Protein: 20 g
Kohlenhydrate: 0 g
Yag: 9 g

bence haklisiniz. bende Kinoa ve chia tüketiyorum, genelde sabahlari yiyorum- aksamlari icin Chia puddingi yapiyorum mesela. ama zayiflamak ve yag yakmak icin Beyaz Et bence en güzel ve en kolay olani.

belki,ama benim için sağlık zayıflamaktan önce gelir. ben 4.5 yıldır tavuk yemiyorum. tavuk yemenin de pek sağlıklı olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

belki,ama benim için sağlık zayıflamaktan önce gelir. ben 4.5 yıldır tavuk yemiyorum. tavuk yemenin de pek sağlıklı olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

bende marketde satilan, antibiyotikle beslenmis tavuklari yemiyorum. Igrenc. zaten azcik arastirinca insan yemeden soguyor. bu hemen hemen her yiyecek icin gecerli. hepsi kimyasallarla dolu.
benim yasadigim sehirden 10 km uzakda ciftciler var, tavuk, yumurta, süt ve bazi sebze, meyvelerimi ordan aliyorum.

tavuk etini ve yumurtayi ben sahsen zayiflamak icin yemiyorum. Fitness yapiyorum ve günde en az 160 gram Protein almam lazim. bu sebepden dolayi sadece vejeterjan yiyecekler bana uygun degil

evet anladım sizi :) ama vegan yiyeceklerle de yeterli protein alınabiliyor,diyetisyene gidiyorum ben de şimdi bana yardımcı oluyor. ben de fitness a başlayacağım bakalım artık :)

evet anladım sizi :) ama vegan yiyeceklerle de yeterli protein alınabiliyor,diyetisyene gidiyorum ben de şimdi bana yardımcı oluyor. ben de fitness a başlayacağım bakalım artık :)

ben 15 yildir yapiyorum. aktiv zamanlarda 2000 kalori ve arti 180 Gram gercekden cok zor oluyor. tüm günüm yemek yemekle geciyor :)
Basla, hayatinin en güzel karari olur.

Öyle bi yöntem yok .Bogazını tutup zayıflanıyor .Aksamları saat dörtten beşten sonra hic birsey yeme .2 yada üc ögün ..Az yersen ,ot yersen zayıflarsın .Marul ekmek doyuruyor ve zayıflıyorsun .

bende vermeye çalışıyotum
the sugar belgeseli izileyinceye kadarr..
şekeri kestim...
tamamen bitrakmaya çalışıyorum.
çayı şekersiz içiyorum.
92ydim geçen cuma günü daha. pazar tatrtıldım 91,1 geçmişim. şekeri biraktiktan sora 1 kilo gitmişş...

kızlar merhaba git gide Canımı sıkıyor bu konu 25 kilo fazlalığım var
Kesin yöntemler nedir
Hangi bitki çayı zayıflatır
Yardımcı olun
Merhaba hic sikinti etme kendine dunyanin sonu deil sonucta bu kendine en basta inannan gerek guvenmen gerek bir diyetisyenden yardim alman gerek sonrasında zaten sporla beraber hepsi geliyor emin ol ben 12 kg verdim en basta diyetisyene gittim bi sure sonra zaten ogreniyorsun sonra biraktim simdi kendim yapıyorum. Ornek bulgurla ekmek yemiyecegini biliyorsun mesela diyetisyenle ogreniyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…