Nasıl zayıflayacağım :(

kızlar merhaba git gide Canımı sıkıyor bu konu 25 kilo fazlalığım var
Kesin yöntemler nedir
Hangi bitki çayı zayıflatır
Yardımcı olun
bitki çayı zayıflatmaz armut piş ağzıma düş kafasıyla hiç zayıflanmaz 1 senede 24 kilo verdim terlemeden olmaz bu iş ha az ye demeyeceğim gayette doyacaksın..

sabah ılık limonlu suyunu iç
10:00 gibi sade türk kahvesi iç
11:00-12:30 arası kahvaltını yap
(ekmek yeme mümkünse 2 yumurta haşla bol salatalık domates yeşillik peynir ve zeytinle ekmek niyetine 1 çay bardağı çiğ kuruyemiş (ceviz fındık badem çiğ olacak)

yemekten yarım saat önce su içmek duracak yemekten 1,5 saat sonra su içemeye başlayacaksın..

aksam 17:30-18:30 arası akşam yemeğini tamamlayacaksın
makarna pirinç kinoa chia amaranth irmik yasak onun dışında tüm etli kıymalı zeytinyağlı yemeklerini yanına salata ve yoğurtla doyana kadar ye...

günde iki öğün beslenme prensibini benimse mideni resetleyeceksin böylece bu arada 2-2,5 litre su yarım saat yürüyüş de yap ne 25 i 30 verirsin 6 ayda

not:evdeymişsi,n bir sabah bir akşam çık 45 dk yürüyüş yap işte mis benim öyle zamanım olsa keşke.

Çok sağol canım :) uygulayacağım

siz direkt karatay listesi vermişsiniz ama kimine göre sağlıklısı budur kimine göre değildir.
kinoa,chia vs yasak diye bir şey yok kilo vermek için soruyor sonuçta sanki tatlı,çikolata gibi bahsetmişsiniz ama.
bunlar en sağlıklı tahıllar. kinoadaki protein çok yüksek,chia tohumu deseniz balıktaki omega-3'ün 3 katı kadar var.
ben de bunları yiyerek 4 ayda tam 20 kilo verdim,yasak demek yanlış olur bu yüzden zannımca.herkes karatay yapmak zorunda değil.

Şeker yememelisin.
Ama sadece tatlı değil bahsettiğim
Ekmek, pirinç, makarna da.
21 gün böyle denedim çok daha sağlıklı oluyosun
Benim kilo fazlam yoktu 1,5 kilo verdim
Kilosu olanlar 4-5 kilo veriyormuş 21 günde
Bence gayet iyi

Yediklerim : yumurta, peynir, domates, salatalık, süt, yoğurt , yulaf ezmesi, günde 2 meyve, sebze ve et yemekleri. Kuruyemiş (çok abartmadan)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…