Nasıl yakalanır bu adam?

Boşanma gerçekleşmeden biriyle birlikte olamaz. Aldatmaya giriyor hukuken.
Davayi siddetli gecimsizlikten acmadin mi?
Apartmana girerken cekecegin fotograf ise yaramaz. Sarilmali opusmeli fotograf olmali ya da kadinla sarmas dolas, elele falan olmalilar. Siddetli gecimsizlikten acsa idin aldatmayi ispat etmek zorunds degildin. Eger apartmanda birisi tanik olursa o olur.

Böyle şeyler delil olarak aynı evdeyken alınabilir ancak. Zamanında yapacaktınız. Eminim burada denmiştir size "sessizce delil topla" diye..

Şimdi işiniz sadece özel dedektiflik gibi duruyor. Ona da herkesin gücü yetmez :)

Telefonu yanımda değil ayrıyız. O yüzden ekran görüntüsü almam mümkün değil. Sadece binaya giriş çıkışta fotoğraf çekebilirim.
Eskort kadinla elele veya sarmas dolas veya cok yakin bi sekilde binaya girerken foto cekeceksin..sakin ayrilma ordan bekle..binadan ayni anda cikmalarini,onunda fotosunu cek..mahkemeye verirsen zina sucundan esin sana tazminat odemek zorunda..
Birde esler arasi sifre koyma,sinir getirme vs bunlar yasal degil..esler aeasi hersey serbest yani mahkemede kabul gorcek,bu yaptiginiz suc degil

Merhaba kızlar,

Bir süredir yokum boşanma davası açıldı bekliyorum. Dilekçesi iftiralarla ve hakaretlerle dolu.

Ama asıl meselem şu; eski eşimin beni aldattığını nasıl ispatlarım? Yani binaya girerken fotoğraf çeksem sizce mahkemede kabul edilir mi? Bu arada aldatma devamlı değil arada oluyor o yüzden çok temkinli kurnaz adam! Whatsapptan iletişim kuruyor mesajlar yansırsa mahkemeye diye. Mesajlarında da temkinlidir. Kadın eskort. Nasıl ispatlarım ki? :KK43:
Fotoyu çekemezsin ki okadar temkinliyse kadın binaya tek başına girer eşin evde olur karşı komsunla görüşüyosan o çekmeye çalışsın

Davayi siddetli gecimsizlikten acmadin mi?
Apartmana girerken cekecegin fotograf ise yaramaz. Sarilmali opusmeli fotograf olmali ya da kadinla sarmas dolas, elele falan olmalilar. Siddetli gecimsizlikten acsa idin aldatmayi ispat etmek zorunds degildin. Eger apartmanda birisi tanik olursa o olur.
Evet şiddetli geçimsizlikten açıldı ancak maddeler arasında dilekçemizde iş yerinden bir kadınla samimi konuşmaları da yer aldı. Avukatım delil olursa bir eskorta gittiğine dair işimize çok yarar dedi.

Eskort kadinla elele veya sarmas dolas veya cok yakin bi sekilde binaya girerken foto cekeceksin..sakin ayrilma ordan bekle..binadan ayni anda cikmalarini,onunda fotosunu cek..mahkemeye verirsen zina sucundan esin sana tazminat odemek zorunda..
Birde esler arasi sifre koyma,sinir getirme vs bunlar yasal degil..esler aeasi hersey serbest yani mahkemede kabul gorcek,bu yaptiginiz suc degil
Çok akıllıdır kurnazdır asla kadınla dışarı çıkmaz zaten evine gidiyor yapacağını yapıp çıkıyor. Kadın bu arada trans. Çok ayrıntıya giremiyorum hukuksal süreçte olduğum için.

Böyle şeyler delil olarak aynı evdeyken alınabilir ancak. Zamanında yapacaktınız. Eminim burada denmiştir size "sessizce delil topla" diye..

Şimdi işiniz sadece özel dedektiflik gibi duruyor. Ona da herkesin gücü yetmez :)
Evliyken zaten böyle birşey yoktu. Bir kadınla samimi konuşmaları vardı onları da aldım kayıtlarını. Özel dedektiflerin günlüğü 1000 lira :)

Telefonu yanımda değil ayrıyız. O yüzden ekran görüntüsü almam mümkün değil. Sadece binaya giriş çıkışta fotoğraf çekebilirim.
hangi binaya giriş çıkışta
eskort u olduğu bina mı?

nasıl yapacaksın ki papatya peşine mi düşeceksin?
çok zor olmayacak mı senin için
bide iftira mı atıyor adi?
Allah bildiği gibi yapsın!!

Ama kadının evi. Kendi evi değil ki.
Ya bi dedektif tutacaksiniz veya onu takiplemek icin ya araba kiralayacaksiniz veta akrabanizin (esinizin bilmedigi) arabasiyla takipte olacaksiniz.. not edin hangi saatlerde o evde..savciya dilekce verin tlfnu incelesinler cikar nihayetinde..tlfda silmesi yuzeysel ,uzmanlar bi progla sildigi hrseyi geri getirebiliyo .hic bisey gizli sakli kalmiyo yani

Çok akıllıdır kurnazdır asla kadınla dışarı çıkmaz zaten evine gidiyor yapacağını yapıp çıkıyor. Kadın bu arada trans. Çok ayrıntıya giremiyorum hukuksal süreçte olduğum için.
Trans mi😮 bu adamdan kurtulunca bi fakiri sevindir..piss sapik adam

Sen onca konu açtın onca sey yakaladın aylardır busüreçtesin şimdi yeni bişi gibi nasıl yakalarım diyorsun...şaşaırtıcı
Aylardır değil yıllardır bu süreci yaşayıp kurtulmaya çalışan var. Boşanma davaları çekişmeli olduğunda şıp diye bitmiyor. Ben de bir an önce kurtulmak için ne kadar delil olursa o kadar iyi olur diye uğraşıyorum. Bunun neresi şaşırtıcı geldi acaba????

hangi binaya giriş çıkışta
eskort u olduğu bina mı?

nasıl yapacaksın ki papatya peşine mi düşeceksin?
çok zor olmayacak mı senin için
bide iftira mı atıyor adi?
Allah bildiği gibi yapsın!!
Aynen bir de iftira atıyor adi!... Eskortun olduğu bina evet. Nasıl olacak bilmiyorum ama ben değil başkası fotoğraf çekebilir. Giriş çıkış yeterli olmayabilir avukat öyle diyor :KK43:

Ya bi dedektif tutacaksiniz veya onu takiplemek icin ya araba kiralayacaksiniz veta akrabanizin (esinizin bilmedigi) arabasiyla takipte olacaksiniz.. not edin hangi saatlerde o evde..savciya dilekce verin tlfnu incelesinler cikar nihayetinde..tlfda silmesi yuzeysel ,uzmanlar bi progla sildigi hrseyi geri getirebiliyo .hic bisey gizli sakli kalmiyo yani
Whatsapp olunca geri gelir mi acaba? Bir tanıdık gidecek zaten öyle bir durumda kendisinin tanımadığı. Kendisi takip ediyor beni. Olmayan sevgilimi bulmaya çalışıyor 😅

X