Nasıl unutacağım?

Bazıları böyle ego tatmin ediyor. Erkekler çok yapıyor hatta, flörtöz hareketler bakışlar… tahmin edebiliyorum yani. Zamana ihtiyacın var, geçer…

Bunu en yakın arkadaşın yapsa ona nasıl davranırdın düşün Kendine dışarıdan bak. Ne tavsiyeler verirdin?
Bir de daha çok yeniyse acını yaşa Sen kişiyi değil duyguları sevdin tekrar yaşayacaksın meral etme

Geçer geçer takma.

Sizinle konuşurken nişanlıymış zaten karaktersiz. Tabii ki üzüleceksiniz belki de gururunuza yediremeyeceksiniz ama hayatınıza bakın. İlahi adalet denen bir şey var illaki tutar.

görmezden gelmeye çalış bu bir süreç sonrasında neden bu kadar üzüldüm diye düşüneceksin

Kişiyi değil duygularını sevdin.. gerçekten öyle başka şekilde bunu açıklayamazdım herkes evli adama şöyle böyle diye konuşuyor onu değil duygularımı sevdim ve bundan kurtulmak istiyorum asıl anlatmak istediğim şey bu

Bir daha yok mutlu olacağım Allahın izniyle Ve inanıyorum Rabbimin adaletine. Bu konuyu bayadır kapattım ancak şöyle böyle oldu şunu dediler şöyle cevap verdi diye gelip konuşuyorlar bununda önünü kapatıcam artık. Teşekkür ediyorum çok sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…