Nasıl unutacağım?

Sıradan bir insan olduğunu düşün, ondan köşe bucak kaçma, onu görmek ya da görmemek için özellikle bir hamle yapma. Filleri düşünmeyeceğim diyerek aklına filleri getirme. Aklından geçtiğinde olumsuz özelliklerini kendine hatırlat. Sürekli gördüğün birinden başka türlü soğuyamazsın.

15 gün falan oldu adam evlendi. Ben ise zorlanıyorum. Çok bir şey yaşamadık ama umutlanmıştım. Şimdi ise aynı yerde çalışıyoruz ve ister istemez karşılaşıyoruz nasıl davranacağım nasıl beynimi durduracağım bilmiyorum. Üzülüyorum. Kendimi nasıl bu kadar kaptırdım da beni bu hale getirmesine izin verdim bilmiyorum. Ama kalbim uzun zaman sonra ilk defa böyle hissetmişti. Güzel bir histi. Ama sonunda üzülen yine ben oldum. Ve benimle konuşurken nişanlıymış bunları hep sonradan öğrendim. Niye olurmuş gibi yapar insan niye yani..
nasıl davranacağın belli çok bakımlı çok mutlu

Yok işte nöbetçi bir iş ve sürekli listeler görülüyor adam aylar önce herkesin içinde işte bekar evi bekar adam diye geziniyordu anlamıyorsunuz hiç bir yıllık izninde öyle nikah izni falan yazmıyordu. Üstelik askere gitti mesela onda askerlik izni yazıyordu ama diğer izinlerinde nikah izni falan yoktu

Adam konu sahibiyle konuşmayı 4 ay önce kesmiş. O dönemde nişanlısıyla bir ayrılık mı yaşamıştı bilinmez.

Konu sahibinin derdi ise en son: "evli bir adam neden yüzük takmaz; sosyal medyasını aktif kullanmasına rağmen neden evlendiğini paylaşmaz"dı.

Ana bu o konu sahibi mi?
Pes. Bizde sabahın köründe teselli veriyoruz, kızım sen hâlâ bu evli adamın derdinde misin? Yani inanamıyorum sana şu an evliyim ve hâlâ kocamın derdinde olan bir kadın, ayıp bu ayıp.

umursamıyor gibi görünme ve gerçekten umursama.
aldattığı bir insanla evli olmak bence yeterince iyi bir ceza o adama.
eminim ilk ve son kaçamağı sen değildin ve olmayacaksın da, böyle insanlar hep aldatır.
kendi hayatına bak, zira onun aklına bile gelmiyorsun şu an.
boş yere kendini neden kahrediyorsun

Ana bu o konu sahibi mi?
Pes. Bizde sabahın köründe teselli veriyoruz, kızım sen hâlâ bu evli adamın derdinde misin? Yani inanamıyorum sana şu an evliyim ve hâlâ kocamın derdinde olan bir kadın, ayıp bu ayıp.
Kız yok ya ben onun derdinde değilim ya ben hislerimin derdindeyim neden hala böyle şeyler hissediyorum onu derdindeyim

Kız yok ya ben onun derdinde değilim ya ben hislerimin derdindeyim neden hala böyle şeyler hissediyorum onu derdindeyim
Kendine gram saygın yokta ondan, meslek var imkan var kendine 1-2 hobi bulsan boş kalmasan umrundaa olmaz…
Bak böyle takık olmaya devam edersen evlendiği insanın günahına girersin ben diyeyim sana.

Adamdan kurtulduğun için sadaka verdin mi?

Dua ettim Allahım kendi günahıma giriyorum hemcinsiminde günahına giriyorum. Hislerim bitsin istiyorum diye çok dua ettim. Ama başa sarıyor ya da sadaka vermedim ondan mı

umursamıyor gibi görünme ve gerçekten umursama.
aldattığı bir insanla evli olmak bence yeterince iyi bir ceza o adama.
eminim ilk ve son kaçamağı sen değildin ve olmayacaksın da, böyle insanlar hep aldatır.
kendi hayatına bak, zira onun aklına bile gelmiyorsun şu an.
boş yere kendini neden kahrediyorsun
Öyle kesinlikle ilk ve son değildik kendi yoluma döndüm ama hislerim beni ele geçirmiş gibi az kaldı bitti diyorum yine oluyor sonra geçiyor bunu yaşamak o kadar yorucu ki

Öyle kesinlikle ilk ve son değildik kendi yoluma döndüm ama hislerim beni ele geçirmiş gibi az kaldı bitti diyorum yine oluyor sonra geçiyor bunu yaşamak o kadar yorucu ki
ben de yazılanlara katılıyorum, maaşınız da var çalışıyorsunuz, memuriyette izin süreleri de uzun, çıkın bir hafta tatile, tek başınıza bile gidebilirsiniz. gezin okuyun görün.
abuk sabuk bir tip için bu kadar mesai harcamayın, dünyada daha neler var, ne insanlar var. tek seçenek bu şahıs değil.

Dua ettim Allahım kendi günahıma giriyorum hemcinsiminde günahına giriyorum. Hislerim bitsin istiyorum diye çok dua ettim. Ama başa sarıyor ya da sadaka vermedim ondan mı
Adamdan kurtulduğuna şükret demek istiyorum, adam evlendikten sonra hislerinde bile suçlusun artık senin kafanda bitirmen lazım…

Memlekette adam mı kalmadı taktın buna desem ki seneler devirdiniz okey derdim anılarımız bile az diyorsun bence senin boş vaktin var buna sarıyorsun.

Yakışmaz kadına böyle bir durum kendine gel hiç hoş değil. Bir tek sen değilsin herhalde sevgilisi sonra evlenen millet evlilik bitirip evlilik başlatıyor…

Yoluna bak artık ilk konuyu açtın tamam dedik ama bu ikinci konun takık durumundan çık, paran var gez dolaş.

Başkasıyla nişanlıyken senle konuştuysa, senle nişanlanmış olsaydı da başkasıyla konuşacaktı. Muhtemelen şu anda da konuşuyor başkalarıyla. Karakter değişmez çünkü

Adam sizinle konuşur, görüşürken bir anda nikah - düğün fotosu görmemişsiniz. Adam sizinle konuşmayı, siz onun düğün fotosunu görmeden 4 ay önce sonlandırmış.

Silkelenin ve kendinize gelin. Arkadaşlarınızla da bu adam hakkında konuşmayı bırakın. Bugün sizinle dedikodu yapanlar; yarın sizin dedikodunuzu yapacaklar.

ben de yazılanlara katılıyorum, maaşınız da var çalışıyorsunuz, memuriyette izin süreleri de uzun, çıkın bir hafta tatile, tek başınıza bile gidebilirsiniz. gezin okuyun görün.
abuk sabuk bir tip için bu kadar mesai harcamayın, dünyada daha neler var, ne insanlar var. tek seçenek bu şahıs değil.
Öyle yapacağım ve Allahın izniyle bu saçma süreci geride bırakıp hayatıma devam edeceğim

Adamdan kurtulduğuna şükret demek istiyorum, adam evlendikten sonra hislerinde bile suçlusun artık senin kafanda bitirmen lazım…

Memlekette adam mı kalmadı taktın buna desem ki seneler devirdiniz okey derdim anılarımız bile az diyorsun bence senin boş vaktin var buna sarıyorsun.

Yakışmaz kadına böyle bir durum kendine gel hiç hoş değil. Bir tek sen değilsin herhalde sevgilisi sonra evlenen millet evlilik bitirip evlilik başlatıyor…

Yoluna bak artık ilk konuyu açtın tamam dedik ama bu ikinci konun takık durumundan çık, paran var gez dolaş.
Kendime geldim çok sağ olun şöyle bi silkelenmek lazımdı iyi oldu

Kendime geldim çok sağ olun şöyle bi silkelenmek lazımdı iyi oldu

İnşallah canım.
3. Konunu görürsem takıntılı manyak derim sana haberin olsun🤕

Bizde isteriz hemcinsimiz mutlu huzurlu olsun ama bunlar seni daha güçlendirmeli önüne bakman gerekiyor, yukarıda arkadaşın dediği gibi ortamda bu konunun kapanmasını iste. Senle oturup bu konuları konuşan arkandan evli adama taktı der ruhun duymaz…

Özsaygını arttırman dileğiyle 🙏🏻🌹

X