Nasıl Tanışabilirler?

siyahvemavi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2015
487
217
selam hanımlar;

konu sahibi iş arkadaşım. kendisine yardımcı olmak amacıyla açıyorum.
her öğlen yemek yediğimiz yerde bir çocukla bakışıyorlar. kız arkadaşım 30 yaşında çocuk da o civarlarda. ikisi de arkadaş grubuyla yemek yiyen kişiler. Bu kız arkadaşım çocukla nasıl tanışabilir? ya da adını soyadını nasıl öğrenebilir çocuğun?

Koca adam sadece bakıyor bir şey yapmıyorsa arkadaşınız çok sey yapmasın.17 yaşında değil 30 yaşında insanlar bunlar.Adam istese aksiyon alır.....

Madem karşılıklı bakışma var beklesin çocuk onu araştırsın,bulsun.

ad soyad öğrense kız yetecekte işte iki tarafta kalabalık oluyor
Napıcak kadınların twitterda ifşaladıkları gibi adından instadan bulup yaa ben sizi kafeye gördüm beğendim görüşelim mi diyecek. Saçmalamayın bi zahmet koskoca 30 yaşında insanlarsınız. Çok istiyorsa maksimum aklıma gelen adamla aynı mekandayken o lavaboya kalktığında falan arkasından gidip kendisi tanışmaya yeltenebilir. Ama bu bile SAÇMA.

Belki hayatında biri var adamın istese zaten bulur yolunu erkeklerinde bu taktiği yeni bakalım kadın peşine düşecek mi Sevgilisi olup sırf çekiciliğini kanıtlamak için hala kendini arzulanabilir hissetmejk için bunu yapan erkekse çok.Kadin ona yazincada istemiyorum teşekkürler deyip bunu ortamlarında sirita sirita anlatıyorlar Bu adam kimdir nedir bilmem skor pesindede olabilir evli arayışta ta olabilir canı sıkılmış eğlence arayan biride olabilir takıntili biri de olabilir.Rus ruleti gibi şansına arkadaşınızın.Bence zaten öyle çekingen hassas konuşmayacekinen bir erkek olma yüzdesi çok çok az.Ne yapar eder konuşur ne yapar eder ulaşîr niyeti varsa.Kiz arkadaşınız ulaşırsa sonra ilk kavgada sen benden önce kaç erkekle tanışmaya çalıştın kimbilir zaten ilişkinin fix.cumlesi haline gelir

beklesin o zaman arkadaş

Katiliyorum bizim ülkede islemez kadin ilk adimi atsin falan. Hem o kizin adini bulamiyorsa kiz da adamin adini bulamaz. Ayrica adam evli falan olabilir aksiyon almasin bence

beklesin o zaman arkadaş
Akacak kan damarda durmaz diyelim.Olacak olan zaten olacaktır.Bakin kadınlar herşeyi yapıyor.Doguruyor büyütüyor çalışıyor siliyor süpürüyor fedakarlık yapıyor .Birde tanışma istemeyide biz yapalım tam olsun.Birakalim bence güzel bir ilişki arayan erkek de azcik taşın altına elini koysun yani o endişe etsin reddedermi beni begenirmi acaba desin.Hazira konmasin işte.Madem kadın bakıyor demekki adım bekliyor sürekli bakıyor.Atsin adımı adam olan.Sahiciyse .Ben bunu diyorum birde ona ulaşmaya çalışıp dünden raziymisim herşeye tek seçenek oymuş bende rapunzelmişim havası niye yaratayimki

fiziksel olarak aynı ortamda sık sık bulunabilme durumu varsa kesinlikle sosyal medyadan tanışmayı, istek atmayı falan tavsiye etmiyorum
yüz yüze tanışmak en iyisidir
ama benim bu zamana kadar gördüğüm en net şey şu erkeklerle alakalı, beğendikleri zaman kesinlikle saçma sapan bakışmaların ötesine geçiyorlar.
başka adımlar atıyorlar.
kalabalık gibi bahanelerin arkasına saklanmaya gerek yok, bi şekilde buluyorlar yolunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…