Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri nasıl masaj yapıyosunuz ? msaj yönteminiz nedir ?

Jumblante

Guru
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2009
7.436
987
kızlar herkeste bi masajdır gidiyo
ama bazılarında masajda işe yaramıyo mesela bende
yanlış mı yapıyorum acaba
nasıl yapıyosunuz da etki ediyo masaj anlatır mısınız ?

yaa aslında bende bu konu hakkında konuşmak istiorum,, ama çok fazla açık anlatamıcam.. bende bazı yöntemleri denedim ve göğüslerim büyüdü,, soğuk suyun altında saat yönünde dairesel hareketler yaparak göğüsleriniz büyüyor. hatta ben gün içerisindede mıncıklayarak göğüslerimi büyüttüm çokta diriler.. ama söylemeye utanıorum hap kullanmadım halde inanılmaz kilo aldım göğüsler büyüyor birtakım isteklerinizde artıor ve kilo alıosunuz sanırım doğal bile olsa östrojen salgılanıo.. yaa ben göğüslerimden memnunum ama kilo almak istemiorum.. bu dediğim yöntemden herkes memnun kalcak..ama zayıflaynca aynı etki kalacak mı bilemiorum..

yöntemını anlayamadım goğsune yaptığın masajla nasıl kılo aldın kı?
ben masajı gogsun altından tutarak sagdan sola sagdan sola yukarı cıkarak daıresel hareketlerle masaj yapıyorum 10 gun kadar oldu baslayalı ve etkısını gormeye basladım fakat kılo olayını hıc anlamadım masajla alakalı oldugunu sanmıyorum

canım ben anlamadım tam olarak ne bu yöntem

benim masajla niye büyümüyo ya !
düzenli yapmıyorum ondan mı acaba :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…