Nasıl hamile kaldım belirtlerim nelerdi paylaşmak istedim

selam canım..dediğim gibi benimde aynı senin gibi ama adet belirtileride olabilir bu..oyüzden adet günümüzü bekliycez mecburen..inşallah hamileyizdirhihoyyythihoyyyt

benim adetime beş gün kaldı .birlikte sayalım belki uğurlu gelir :)

ben kesin adet olucam..içimdeki ses onu dio ve adet olduğum zamanlardaki gibi bacaklarım ağrıyo..rahmim dışarı çıkıcak gibi..ağrı var...2 gün kaldı..

merhaba predictor ile bugün yapsan bile varsa büyük ihtimal çıkar. ama ben kesin emin olabilmek için 3 gün geçmesini beklemiştim kafamda acaba beklesem pozitif çıkar mıydı diye bir soru işareti kalmaması için. azicik daha sabret umarım pozitiftir alkisalkisalkis

ben kesin adet olucam..içimdeki ses onu dio ve adet olduğum zamanlardaki gibi bacaklarım ağrıyo..rahmim dışarı çıkıcak gibi..ağrı var...2 gün kaldı..

ben reglime 5-6 gün kala hergün regl olcakmış gibi ağrılar hissettim. belim sırtım bacaklarım. ümitlendirmek istemiyorum ama kesin regl olacağım diye düşünmek için de yeterli bir sebep değil umarım yanılırsın haber vermeyi unutma yerimseniben

öncelikle anneliginii kutlarım.hayırlısıyla bebişinide kucagına alırsın insaallah.

benim sana bir sorum olacak.adet tarihine kadar gögüslerindeki şişlik ve agrı geçmedi deilmi.artarak devam etmiştir belkide.:lepi:

ağzından bal damlıyor..inşallah canımhihoyyyt

10 gün öncesinden göğüslerim şişti,göğüs uçlarım çok acıdı belim ağrıdı kasıklarımda sancı oluyordu .ayrıca çok iştahım vardı .dün çok kötüydüm inşallah siz benim gibi olmassınız.güzel haberlerinizi bekliyorum

burdayım canım,,kötü olmaya gerek yok,,moral bozmaya gerek yok..önümüzdeki ay inşallah...

benimde belirtilerim aynıydı ama benim içime doğmuştu adet olacağım..bu ay bol abol çalışalımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

benımde regl tarıhım 16sı olmasılazım ama hala umıdım var rabbım ıns bu ay nasıp eder bı bebek bana.ve ısteyen herkese.ıkı ucgunum var bakalım nolcakkızlar ben yazarım durumu burdan sıze :kedi:

benımde regl tarıhım 16sı olmasılazım ama hala umıdım var rabbım ıns bu ay nasıp eder bı bebek bana.ve ısteyen herkese.ıkı ucgunum var bakalım nolcakkızlar ben yazarım durumu burdan sıze :kedi:

hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruzalkisalkisalkis

benim sana bir sorum olacak.adet tarihine kadar gögüslerindeki şişlik ve agrı geçmedi deilmi.artarak devam etmiştir belkide.:lepi:[/QUOTE]

aynen adetten önce başladı ve hiç geçmedi aynı şekilde şiş ve ağrılılar.

bu ay bekleyip de hamile kalamamış olan herkese yazıyorum. bugünü yeni bir başlangıç olarak düşünün. önünüzde adet süreniz kadar vaktiniz var hemen kendinize bir ayı değerlendirecek bir meşguliyet yaratın plan program yapın, girin kitap sitelerine birkaç kitap alın, tatil şansınız varsa girin gezi sitelerine tatil planı yapın, bir takvim hazırlayıp bir iki kilo vermek için kendinize göre diyet ve spor programı oluşturun girin yemek bloglarına farklı birkaç tarif indirin onları denemek üzere listeler hazırlayın ne bileyim aklınıza farklı sizi eğlendirecek meşgul edecek ne geliyorsa planlayın. bir ay boyunca hamilelikle ilgili hiçbir şeyle ilgilenmeyip başka ilgi alanları yaratın. deneme günlerinizi şimdiden takvimlerden belirleyin 9-25. günler arası gün aşırı tahmini yumurtlama günlerinizde birkaç gün üst üste olacak şekilde tabii birebir uyamayabilirsiniz ama bence hedef koymak plan yapmak en büyük motivasyon aracıdır. sonra bugün gidip eşleriniz için birer kavanoz keçiboynuzu pekmezi alın. şifa niyetine günde iki tatlı kaşığı gece yatmadan içsin. sizler folik asitler içerken günleri takip ederken iyi onlar da birazcık çaba gösteriversin alsanaalsanasmile çıkmışken birkaç mum ve güzel bir müzik cd si alın yoksa baş ucunuza küçük bir radyo. belki de bu eşinizle son yalnız geceleriniz olacak tadını çıkarın Şeniz hepinize boll şans. bu arada hiç doktor kontrolüne gitmemiş olanlar ilk iş bunu da planlamalı bence sağlam kafa sağlam vücudda bulunur acaba bende bizde bir sorun mu var diye aklınızın bir köşesinde düşünce olduğu müddetçe başarı şansınız çok yüksek olmayacaktır.

yazdıkların mükemmel şeyler insanın içi kıpır kıpır oluyo gerçekten çok teşekkürler bizi bilgilendirdiğin için
bende hamilelik konusun yenilerden biriyim 1 sene dkh kullandım bu ay bizimde ilk denmemiz bakalım allah nasip ettiyse olur inşallah çok uğraşmadan
hap kullanırken adetlerim çok düzenliydi şimdiyse çok dengesiz haziran 10 temmuz 19 da oldum adet bu ay kaçında olucam bilmiyorum ama inşallah olmam
allah kucağına almayı nasip etsin bebişini çok tebrik ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…