Aile Planlaması nasıl hamile kalabilirim

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
ben 7 yıl psikolojik olarak hamile kalamadim en son ise basladim bir sene sonra tuo bebek denedim calistigim icin kafa yormadim ve rabbim ilk denemede nasio etti tamamen psikolojik sakin kafana takma derim...
Ne kAdarlık hamilesin canim

[QUO fatma, post: 42856921, member: 706955"]Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar 1 yıllık evliyim ve çocuk istiyorum neler yapabilirm siz hamile kalmadan önce neler yaptınız bana anlatirmisnz ailemden uzaktayım ve çok yalnızım kendimi kötü hissediyorum yaşadıklarınızı yaptıklarınızı bana anlatirmisnz bende yaparım belki işe yarar[/QUOTE]
Mrhb canım.onceki sayfaları okumadım ama ilşki sırasında bosalma olduktan sonra yarım saat 1 saat kalkma ayaklarını kaldır yastık falan koy spermler dokulmesin bir sure bekle 1 saat sonra dus al,

[QUO fatma, post: 42856921, member: 706955"]Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar 1 yıllık evliyim ve çocuk istiyorum neler yapabilirm siz hamile kalmadan önce neler yaptınız bana anlatirmisnz ailemden uzaktayım ve çok yalnızım kendimi kötü hissediyorum yaşadıklarınızı yaptıklarınızı bana anlatirmisnz bende yaparım belki işe yarar
Mrhb canım.onceki sayfaları okumadım ama ilşki sırasında bosalma olduktan sonra yarım saat 1 saat kalkma ayaklarını kaldır yastık falan koy spermler dokulmesin bir sure bekle 1 saat sonra dus al,[/QUOTE]
TŞKR ederim cnm yapcam oyle

X