Aile Planlaması nasıl hamile kalabilirim

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Yumurtlama günlerinizi hesaplayın o günlerde ilişkiye girin mutlaka.
ilişki sonrası hemen kalkmayın yataktan ayağınızı biraz yukarı kaldırıp yarım saat bekleyin.

kızımı dördüncü yılımda kucağıma aldım çok şükür.neler denemedik ki :)
oğlumuda istediğimizin ilk ayı hamile kaldım size yazdığım yöntemle :)

Rabbim isteyen herkese nasip eylesin inşallah.

Evt olabilir bilmiyorum yurt dışındayım ve ailem türkiye de burda çok yalnızm saolsun eşim çok iyi biri fakat annesi çok baskı yapıyo daha çocuk yokmu die oda bni çok kötü etkiliyor bnde stresten olmuyo die düşünüyorum test yaptırıyoruz bakalım detaylı arastrcz inşallah bi problem yoktur

Çok saolun inşallah bnde hamile kalırım bnde o şekilde yapıyorum yataktan hemen kalkmıyorum

Aynen öyle dua etmekten başka çare yok arkdslarim hep hamile bnde bi bebeğim olsun istiyorum artık

Olur olur Allahin izniyle uzulme.
Bak ne anlaticam sana. Gecen biri anlatti bana. Bi akrabasinin 20 yil cocugu olmamis ve en son evlatlik almislar. Bi gun kayinpederi cok hastalanmis evine alip bakmis. Kayinpederini banyoya gotururken kadinin kanamasi olmus ve megersem hamileymis düşük yapmis.
Kurban oldugum Allahim imtihan ediyor iste. Her seyin hayirlisi olsun hepimiz icin insallah..

Aynen cnm rabbim biliyo herşeyin zmnjni ama işte insanız sonuçta korkuyoruz hele bn çok korkuyorum olmaz die inşallah olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…