Nasıl Davranmam Gerek, Önerilerinizi Bekliyorum (Geçmiş İlişkiler)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet haklısınız, şimdilik sorgulama durumu yok bakalım, ben kendimi sorguladım daha çok ayrıntı vermeli miydim diye. Ama açıkçası vermek de istemiyorum. Zaten kendisine dedim, ilişkilerimin farklı sınırları oldu bunlar hakkında net konuşmak istemiyorum senin için uygunsa tamam, değilse yapacak bişey yok gibisinden. Tekrar gündeme getirip sorgularsa sanırım bitiririm. Öyle bişey yapmıyor asla ama dediğim gibi. Ben gündeme getirip hepsiyle en sonuna kadar gittim diye netleştirmeli miyim onu düşündüm sadece. Bakire olmadığımı çok net biliyor onda sorun yok da, üç kişiyle ne derece nereye kadar neler yaptım bilmiyor, sadece sonuncuyla yaptım gibi anladıysa diye sonra düzeltmeye çalıştım kendimce. Şimdi de pek tekrar açmak istemiyorum ama yanlış mı düşünüyorum acaba dedim..

Teşekkür ederim yorumunuz için çok memnun oldum bunu okuduğuma.

Sorunlu bir ilişkiden alt üst olup çıkmışsın, öyle dağılmışsın ki uzman yardımına ihtiyacın olmuş, terapi alarak kendini toparlamışsın. Lakin yeniden sorun yaşaşacağın bir ilişkiye ısrarla girmeye kendini orada tutmaya çalışıyorsun. Sal artık. Kendini hiç mi sevmiyorsun?

bence gayet güzel ifade etmişsiniz ama bu ilişkş sizin için sıkıntı olacak diyim

Yok, tutmaya çalışmıyorum aslında, böyle böyle sorun edersen güle güle şeklindeydi zaten yaklaşımım. Bir daha gündeme gelme durumu olsa direk bitirirdim, kendisine de bunu söylemiştim. Bahsettiğim bu olayın tamamı 2 gün içindeki konuşmalardı, sonradan da hiç gündeme gelmedi. Benim sorum ben tekrar gündeme getirip tam netleştirmeli miyim sizce, yoksa bu kadar yeterli mi noktasıydı. Deneyimim olmayan bir mevzu, farklı görüşlere başvurmak istedim :)

Böyle ilişki mi olur yaa.o kişi senin en yakının, en büyük sırdaşın, en büyük destekçin olmalı.şimdi bu ilişki siniyor mu senin içine? Sevgili mi oldunuz, birbirinizle mücadele mi ediyorsunuz belli değil.olmamış bence bu ilişki.gerçekten de zorla oldurmaya çalışıyorsun daha çok üzüleceksin.bu tipleri de hic sevmem bu arada.gelmişsin bilmem kaç yaşına elbette yaşanmışlık olacak yani.ne yapalım eskiden olduğu gibi 20, 21 yaşında evlenmiyoruz ki.olmayanın da bu hefefendi gibi devreler yanıyor işte.

3 tane ilişkim oldu kısmını söylemenize gerek yokmuş bence. Her şeyi ayrıntılı şekilde bilmesine gerek yok önemli gördüğün kısmı söyleyip geçicektin. En sonuncu ilişkini bilmesi yeterliydi... Oda yakın zamanda olduğu için

Olaya diğer taraftan bakın
Bir erkegin cinsellik yasadigini bilseniz 3 sevgilisiyle de mi oldu biriyle mi oldu diye kafa yorar miydiniz? Yani ha 1 kisi ha 10 kişi, fark eder mi? Herkesin bu hayatta belli yasanmisliklari var, hayatiniza simdi dahil.olan biri sizi oldugunuz gibi kabul etmeli. Etmek istemediginde siz gecmisi değiştirebilecek misiniz, tabii ki hayır.
O yuzden cok da detay vermeyin en yalin sekilde net ifadelerin yeterli olduğunu düşünüyorum. Adamı bakireyim diye kandirmadiginiza göre, iliskilerinizin detayini bilmesine gerek yok, sizin ozeliniz sizde sakli kalsin

Baya da iyi ilişkimiz aslında şuan, ama iki tarafı da rahatsız eden konuları deşmeye ne kadar gerek var, çok konuşmak istememem çok mu büyük bişey, bilemiyorum. Geçmiş geçmişte kaldı, ben düşünmüyorum karşımdaki de yeteri kadar bilsin yeter dedim. Benim şuan hayatla ilgili dertlerim, hayallerim gelecek planlarım daha önemli olmamalı mı? Savaşmak olmuyor bu sanki

Evet, tam olarak bu şekilde düşünmüştüm, yalnız değilmişim teşekkür ederim :)

Ha 1 ha 3 ne farkeder sonuçta durumunuzu söylemişsiniz. Detaya girmenize gerek yok .
Aynen bakire değilim 27 yaşındayım yaşadım bişeyler bu kısım net, ayrıntılar net değil Netleştirip daha da bulandırmak istemedim

Ben de diyorum şimdi üçüyle de birlikte olduğum kısmı net değildir kafasında sadece sonuncu sanmıştır dediklerim yüzünden, bu sıkıntı mıdır fazla düşünüyorum galiba ya, çok teşekkürler

Aynen bakire değilim 27 yaşındayım yaşadım bişeyler bu kısım net, ayrıntılar net değil Netleştirip daha da bulandırmak istemedim
Sormadıkça hiç bir bilgi vermeyin. Eğer sizi bu konularda yargılayacağını , başınıza kakacagını sezerseniz bu ilişkiyi noktalayın.

Tekrar konuyu açmayın siz dürüst olmuşsunuz o yuzden güven zedeleyecek bir durum yok ama sürekli aynı konuyu açarsanız adam kendinde hak görür ve farklı şeyler düşünür. Ayrıca bence zaman geçince bunu sorun yapacak siz kendinizi çok kaptırmayın

Biraz daha dene o zaman.ne kaybedersin ki? Birinden hoşlanmak da hiç kolay değil.

Sen kendin bu kadar sorun yapmışsın bu konuyu o yüzden karşındaki ki ustüne üstüne gelmeyi kendinde hak görmüş.bu enerji dediğin şey o kadar önemli ki 5 km öteden belli oluyor.önce sen kendin barışmalısın hayatınla.3 kişi de gayet seviyeli bir sayı bu yaşa göre.ezme yaa kendini.yanlış birşey yok.şüphesi bile yok.bir sal kendini.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…