nasıl bu halegeldik bilmiyorum,evliliğimden sogudum .yardım??

B

bebekom

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi bebekom
arkdaşlar anlatınca bile dehsete düşüyorum ki bu anlattıklarımı maalesef ben yasıyoroum... v bugün zor bir gün beni bekliyor fikirlerinize ihtiyacım var.. diger topikte gördüyseniz daha cok yeni bebegimi kaybettim daha bunun üzüntüüsnü yasayamadan nelergeldi basıma .. eşimin ailesyle sorunlarımız vardı.. eşim ailesine yardım etmiiyor diye bana düşman oldular ...zaten cok farklı aille yapıları oldugu için bastan beri sevmezlerdi beni ama seviyor gibi davranırlardı... hatayı basta yaptım ben ün mezunu eşim ortaokul terk işte siz düşünün aile farklılıklarını ah ah...
bayramda ailesinin yanına gittik eşim beim hamile oldugumu söylemiş megersem ama düştügünü söylememmiş,,,söyleyememmiş... bayramda bana demezlermi cuma günü beraber doktora gidicez diye... görümcem ve annesi eşimin... caresiz ve saskınlıkla evet dedim... zaten hamilellegimi eşimle aram bozuk yani onlarla kavgalı dönemde oldugu için inanmamıslar ki ben bunları duyduguma inanamadım.. eşim ne yapıyor dersiniz susuyor...................

• Konu Sahibi bebekom
şimdiye kadar hiç bu kadar nefret etmemiştim ailesinden.. ve bu sefer eşimdende sogudum... elimde olsa bir dk durmayacagım yanında...

ve bugün ne yapıcamd iye düşünüyorum.. onlara sordukları halde hiç bir sey söylemedim.. agzımı acmadım ...o kadar fesatlarki neler düşünmüşler.. bugün ne yapsam diye düşünüyorum doktorumdan randevu alsam diyorum gelsinler herseyi doktorumdan duysunlar diye düşünüyorum ve beni rahat bıraksınlar istiyorum...........o kadar bıktımki herseyden anlatamam

• Konu Sahibi bebekom
neden düştüğünü söyleyemedin ki :uhm:
sonucta isteyerek düşürmedin yaa

• Konu Sahibi bebekom
isteyerek olmadı kendi düştü tutunamammıs.. ne eşim söylemiş neden baska bişey ... birde hamileligime inanmamıslar eşim söylediginde.. ne biçim insanlık sözde benimle ilgileniyor gibi doktora gidiceksin bizle diyor ben anladım zaten ama yapıcagım galiba bugün saati hbr vermek ve doktoruma götürmek olucak

• Konu Sahibi bebekom
ya ne demek söyleyememek
ben anlamadımm.
kısaca oglu söylemedıse siz soyleyın.. bebegın düştüğünü ... çekindiğiniz bir durum mu var..
veya korktuğunuz bır durum...
nerde yaşıyoruz... hadı o susuyor dıye kocanıza kızgınsınız fakat aynı hatayı sız yapıyorsunuz..aç teli söyle...sonuçta sen düşürmedin..

• Konu Sahibi bebekom
Güzelim senin derdin sana yeter. Bide onlarlamı uğraşacaksın. ne demek susumak? Ne düşünürlerse düşünsünler. Kocanın düştüğü hataya susmakla sen düşüyorsun.

• Konu Sahibi bebekom
ilginç CADIARZU
sen neden sustun :uhm: utanılacak saklanılacak bir durum mu..
doktora eşinde gelir heralde orda açıklamasını yapar annesine

• Konu Sahibi bebekom
öncelikle geçmiş olsuna.s..inşalllah en yakın zamanda yeniden bebişin olur.zor bir durum canım farklı yapıda bir aile ile uğraşmak.onları inandırmak zorunda değilsin beraber doktora gitme olayı saçma bence.sen nedersen de ne yaparsan yap onlar kendi iç dünyalarında bir yol tutturmuş gidiyolar.bu durumda eşine çok iş düşüyor seni anlamalı ve sana destek olmalı bence canım.

• Konu Sahibi bebekom
ir de anlamadığım bir nokta var
sen neden doktora gidiyorsun
düştü o kadar :kahva:
neden kendinizi rezil edeceksiniz doktorlarda
seni zorla götürmicekler ya
yada eşin söylesin

• Konu Sahibi bebekom
ben kontrole gidiyorum canlarim neden susuyorum konusuna gelince ne yapayim ya lütfen söyleyin esim zateng idicen gelsinler ne olucak diyor...

Eşimden nefret ediyorum inanilmaz degişti... Ne yapacagimi bilmiyorum susuyorum çünkü onlarla ugrasmak istemiyorum artik

• Konu Sahibi bebekom
eşinde hata sana şuanda laf söylemeleri yersiz eşinle otur konuş

• Konu Sahibi bebekom
eşimi taniyamiyorum artik ailesine karsi beni koruyan adam gitti devamli susan ve ailesine baska bana baska konuşan bi adam geldi karsima...
Dedigi üzülme atlaticaz... Ama artik kör degilim görüyorum ailesine baska oynuyor bana baska

• Konu Sahibi bebekom
dün son kez konuşmayi denedim böyle olamacak dedim onlara ispatlamak zorunda degilim diyorum onlar ilem diyor ya deliricem.. Senin bilmem önemli diyorum evet ama onlarda bilmeli söyle diyorum söyleyemem ben diyor .. Dün zaten kavga ettik ne demeye benden hbrsiz gidip anlatiyorsun herseyi sonrada böyle kenara cekilip bana birakiyor...

• Konu Sahibi bebekom
canım üzüldüm durumuna ama susma...susmak çare değil, kabullenmek te.... nereye kadar susup kabulleneceksin... böyleleri sen sustukça tepene çıkar... hiç kimseye bir şey ispat etmek zorunda değilsin..bıırak istediklerini düşünsünler... eşin herşeyi biliyor ya önemli olan o değil mi? arayada mesafe koy ailesiyle, eşinide al karşına anlat hissettilerini.. ademoğluysa anlar....

ve senin ailen biliyor mu bu yaşadıklarını, arkandalar mı....

• Konu Sahibi bebekom
bende cok bıkkınım ve hayattan bezdim...

• Konu Sahibi bebekom

kötükedihüso ah ah güzelim kaderde ne yazıyorsa onu göreceksin
bırak bu kaynananı onun çevresini dr.da gitme daha kötü olcaksın
tel aç söyle bebeğim düşdü de kapa öyle ne dediklerini telde dinleyip üzülme inan deymez
sen kocanla aranı iyi tut kaydirigubbakcemile5
mutlu olmaya bak aranıza annesi vs ...kişilerin girmesini izin verme
ilerde bebeğin olacak üzülme ve karnın çıkana kadar 5 -6- 7 aylık olduğun zaman onlar sorarlar sende evet hamileyim dersin havanı atarsın

üzmelerine izin verme tatlım

ama baktın eşinle aran hep limoni böyle herşeyi, denedin baktın olmuyo
hayat senin ayrıl yen bir yaşama bak
inan ne eşine ne de başka birşeye üzülmeye değmiyor
hayat senin hayatın bir başkasının değil kaydirigubbakcemile5

• Konu Sahibi bebekom
Kimseye birşeyi ispatlamak zorunda değilsiniz..
Aile onunsa sorun da onun;madem açıklasın.
Bunu anlayamıyorum ben;nedir bu suçluluk davranışları?
İnsanlara hayatınızda bu kadar müdehale hakkını vermeyiniz
Onları ilgilendirmez.

• Konu Sahibi bebekom
Öncelikle gecmis olsun canim, üzme kendini herseyde bir hayir vardir belkide o bebegin dogmamasi sana allahin bir lutfudur böyle huzursuz bir evlilige sana anlayis ve mutluluk vermeyen bir adama cocuk dogrumak ne kadar mantikliki??? :1no2:

Ve kusura bakma ama sendede kabahat var ne olursa olsun bebegim düstü doktora falan gidmeye gerek yok deyip isin aslini anlatabilirdin, sana inanmiyorlarsa bu kendi problemleri onlara hesab vermek zorunda degilsinki!!

Susmakla eline hicbirsey gecmez..daha cok zorlasir hersey, acik acik anlat herseyi!!

Gerisi senin problemin degil

Sevgiylea.s.

• Konu Sahibi bebekom
Doktora gidip kendini daha fazla yıpratma bence.Söyle,kurtul.Ne olacaksa zaten olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…