nasıl bu halegeldik bilmiyorum,evliliğimden sogudum .yardım??

• Konu Sahibi bebekom
iyice emin olmadan bir karara varma bence...elinde bir delil yok sadece kanıların var...kadınlar hisseder maalesef..

• Konu Sahibi bebekom
canım şu anda ihtiyacın olan sevgi, ilgi, şefkat.bebeğini yeni düşürmüşsün.anlamıyorum sana bu şekilde destek olmaya çalışacaklarına,bayram zamanı nasıl davranılıyor.benim anladığım kadarıyla arada başka büyük sorunlar var gibi.eşin evlenmeden önce kendini hiç ele vermedi mi,canım.kaynananlara çok yakınsın galiba.maalesef eşinin kestirip atması gerekirken sen yüzgöz oluyorsun.eşine karşı kesin tavırlı olduğunu göster canım,hemen geri adım atma.taviz verme .inşallah hakkında hayırlısı olur.

• Konu Sahibi bebekom
teşekkürler beynim durdu nefes bile alamiyorum sanki o kadar caresiz hissediyorum ki kednimi anlatamam.. Kocam degil sanki artik bir yabanci....
Içim aciyor . Bilmiyorum bi tuhafim işteyima a hiç bişeye adapte olamiyorum maalesef

• Konu Sahibi bebekom
biraz zaman ver anlaşılan eşinin aklı karışık.taşlar yerine otursun daha net düşünürsünüz.

sakın duygularınla haraket etme pişman olursun..

• Konu Sahibi bebekom
Kimseye hesap vermek zorunda değilsin, kendine gel lütfen, düşürdüysen düşürdün hoş evli bir kadınsın, ve kocanın çocuğunu düşürdün, bekar değilsinki utanasın...herşey gelebilir başımıza.Utanılacak birşey değil bu..Bir daha gebe kalırsan bence uzun zaman söyleme onlara...

• Konu Sahibi bebekom
iki gündür ne arıyorum kayınvalidemleri neden gidiyorum aama eşim gidiyor... ve eşimin beni aldattıgını kabullenemiyorum ben bu durumdayken nasıl yapar bunu bana nasıl aldatır beni...

nasıl unuturum ben bu ihanetini...dün aksam bir on 15 dk konuştuk eşimle sonra yattım ve konusmammız hattın değişicek ve o iş ortamındanda ayrılıcaksın dedim...

• Konu Sahibi bebekom
ya nekadar büyütmüssünüz bu olayı suş sende ve eşinde eşin konuşurken düştüğünü söyleyecekti ha o sölemiorsa sen söyleyevektin oooooo siz çok uzatmışsınız dramatik hale getirmişsiniz herşeyi doktora gitme sakın düştü de kes at

• Konu Sahibi bebekom
bebegimin düştüügnü söyledik arkdaşlar yazdım yukkarıda eşim söylemiş annesine ...

• Konu Sahibi bebekom
ben olsam topu eşimin üstüne atardım o temizlesin durumu...
allah allah yaa kime ne yalan borcun varki...
birde doktorun önünde ne dialoglar yaşanacak kimbilir...
neden milletin önünde zor duruma düşesinki...
cahille cahil olma bence...

• Konu Sahibi bebekom
allah yardımcın olsun arkadasım insan kendi acısınamı yansın,yoksa etrafındaki halden anlamazlaramı,sasıyo :çok üzgünüm:

• Konu Sahibi bebekom
merhaba. öncelikle geçmiş olsun. Bebeğin üzüntüsü varken üstüne birde bunları yaşamış olman seni cok etkilemiş. Bunalmışsın. Bence hemen ayrılığı getirme aklına.
Eşinle arana biraz mesafe koy çünkü çok gerginsiniz ikinizde. Konuşmak isteseniz bile bu anında tartısmaya dönüşüyor anladığım kadarıyla.Bir hafta on gün uzaklaşın ondan. Siz kendinizi geri çektikce kaybetme korkusu yaşayacaktır ve hareketlerini düzeltmeye calışacaktır.
Ailesiyle cok içli dışlı olmayın. Evet hatalar yapmış. Bebeğin düştügünü söylememesi bir hata. Sonra annesine söylediğini size söylememesi bir hata. Aldatma mevzusu ayrı bir hata. Ama evlenirken biliyordun aranızda kültür farkı olacağını. Bunlarıda göze almışsınızdır. onun için ilk yanlışta boşanıcam ayrılıcam diye kestirip atmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…