nasıl bu halegeldik bilmiyorum,evliliğimden sogudum .yardım??

• Konu Sahibi bebekom
biraz önce eşimi aradim ve söyledim ben kanitlamak istemiyorum diye bana beni karistirma diyor ya deliricem.. Sonra kayinvalidemi aradim.. Dün aksam söyledi bize bebegin düştüügünü sen neden söylemiyorsun diyor... Deliricem..

Ayrica eşim dün sikildim bunaldim dmiş ailesine ve benim agzimdan cikan aramizdaki konusmalari annesinden duydum konuşurken inananmadim ve eşimi aradim neden herseyi ailene anlatiyorsun diye... Onlara inanma duymammazliktan gel dedi bana yalana bakarmisin .... Eşim yalan söylüyor yoksa nereden bilsin o insanlar bizim aramizda konustuklarimizi... Delirmemek içten degil...artik o kadar ikiyüzlü oynuyor ki kocam ... Herseyden nefret ediyorum....

• Konu Sahibi bebekom
Bilmiyorum ne kadardır evlisiniz ama;
Sanırım evliliğiniz ve siz zorlu bir dönemden geçiyorsunuz
Bence bu dönemde eşinizi karşınıza almak yerine yanınıza alın
Tepkilerinizde daha ölçülü olun ve ona olan bağlılığınızı ve sevginizi sürekli dile getirin
Zannediyorum ki evliliğinizin bitmesi ile mutlu olacak insanlar var
Onlara istediklerini vermeyin lütfen;
Eşinize sert çıakrak onu ailesine daha çok yönlendirmeyin
Kafa karışıklığı yaşıyor belli ki..
Onu bu durumda yalnız bırakmayın.
Burda büyük iş size düşüyor;unutmayın siz birsiniz..bir aielsiniz
Siz ve diğerleri var..bırakın "diğer"kısmı onlar olsun
Sabır ve metanetle bu günleri atlatacağınızı düşünüyorum
Her evlilik zor günler gaçirebilir

• Konu Sahibi bebekom
ne güzel söylüyorsun arkdaşım .. eşimle tartısıyorum sabhatan beri...
aglamaktan baska carem yok.. onlara dediklerini ben demedim diyor... duymamazlıktan gel diyor .. vs böyle konuşuyor devamlı sanki suclu benim herseyde..
ne yapacagımı ne edecegimi sasırdım onu nasıl kendime cekecegimide sasırdım aslında benimleyken öyle durmuyor ailesine karsı cok sert duruyor beni koruyor gibi ama öyle degil sonradan görüyorum onlarla basbasayken cok farklı konusuyor gördümkii

• Konu Sahibi bebekom
Canim kimseye hiç bir şeyi ispatlamak zorunda değilsin önce kendini topla sonrada bencillik yapip kendin için yaşamayi öğren

mesela bazen eşini ailesiyle doya doya yalniz kalmalarini sağla ki eşin seninle kaldiğinizda daha farkli duygular yaşadiğiniz için seni ikl sirada tercih etsin

hiç güvenme böyle fesat düşünceli insanlara hiçbir sirrini anlatma ne eşinin annesine nede ailesine acik vermemeye çaliş

mesafeli ol samimiyetinizi çok ilerletme seninle konuşurken düşünerek konuşmalarini sağla

• Konu Sahibi bebekom
ya arkadasim, inanmazlarsa kendi bilecekleri is. oglu soyleyemiyorsa ben catir catir soylerim. bebek oldu size ne. dustu size ne. hesap mi verecem ben size.

kocan da kusura bakma yureksiz farenin tekiymis.

• Konu Sahibi bebekom
eşime binlerce dedim neden anlatıyorsun bizim aramızda olanları anlamıyor ya

• Konu Sahibi bebekom
canim kocana iyi bir uyari cek. yani evliligin ilk basinda bilememis dengeyi nasi saglayacagini bulamamis olabilir. karsina al suclayici konusmadan, bir aile oldugunuzu, aile icinde olan seylerin aile icinde kalmasi gerektigini, bir sikintisi varsa sana gelip anlatmasini, kavga da etseniz birbirinize karsi durust olmanizi, ailesini tabi ki silemeyecegini, ama lutfen ikili oynamamasini, inkar etse de farkinda oldugunu ama bguun itibaeriyle yeni bir sayfa actiginizi vs soyle.
guzel bir yemek hazirla. ummadigi sekilde karsila.
esin gercekten her iki taraftan da birbirleri icin itham duydugu icin arada kalmis olabilir. bunalmis olabilir. ailesine de onlardan dolayi bunaldigini soylemis olabilir.
erkekler genelde ikili oynar. esini kendi tarafina cekmek senin elinde. once bu bebek meselesinden cok bunu halletmelisin ve evde olan evde kalmasini, kocanin ev ici durumuyla ilgili falso vermemesini soyle.

• Konu Sahibi bebekom
yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış...biran önce söylede sende kurtar onlardaaaa

• Konu Sahibi bebekom
eşinde enterasanmış yani düşen bebegi neden ailesine söylemiş. hadi söylemiş hamile oldugunuda onların yanında neden sustuki. ya ALLAH vermiş ALLAH almış bu kadar çekinmeyin düştü bebegim deyin bence. çok çok geçmiş olsun bu arada

• Konu Sahibi bebekom
arkadaşlar zaten dün aksam söylemiş benim haberim yok tartismamizi tamamen anlatmis yukarida yazdim ya ben ne desem bugün kayinvalidemle konuşurken hepsini ban söyledi sok oldum.. Eşimi aradim ve tartistik yine biktim ikiyüzlülügünden ve daha yeni evliyiz ve ilk defa bu halde ilşkimiz ve cok ta saskinim hiç beni düşünmez olmuş inannanmiyorum bu haline...

• Konu Sahibi bebekom
canım durumuna ben de çok üzüldüm...benzer şeyi benim çok yakın arkadaşım yaşadı...eşi ile paylaştıkları her şeyi eşi oturup annesine ve kızkardeşine anlatıyordu hatta yatakodalarına varana kadar.yana yakıla.başta araları iyi idi. kayınvaldeler o gelini istemeden almışlardı ve çok eziyet ettiler psikolojik yıpratma küçük görme gibi.sebep:gelinin ünv. olması.görümcesi okumadığı için.
aynı senin hikayen gibi.eşi de ne yapsa suç arkadaşa kalıyordu.daha yığınla sorunlar.arkadaşım da her konuşulanı kayınvalidenin bildiğini öğrenince şok geçiriyordu.öyle bir an geldi ki kocası her şeyi onlara anlatır ve sadece onlarla paylaşır oldu...eşini yabancı gibi görmeye o da eziyet etmeye başladı.çocuğundan bile soğudu...
boşanma arefesine geldiler.en son annelerini hiç görmeme kararı aldılar.kadın kayınvalidesine gitmeyecek,adam da arkadaşın kavnvaldesine gitmeyeck...
olmadı.ayrıldılar.

işin enteresan kısmı,kadın evi ayırınca 3-5 ay sonra yastığından çıkan muskalar...
muskaların yastıktan çıkış anını ben gördüm.kayınvalideler gelinlerini sevmezse ellerinden geleni yaparlar.iş eziyet gıcıklık olsun.
ben bunu böyle bilir böyle söylerim...

• Konu Sahibi bebekom
eşin söylemiyosa
sen söylersin.
ne garip bi durum bu böyle.
neden söyleyemiyomuş?
sende niye doktora gitçekmişsin onlarla
ben olsam o acımla öfkemle
hepsine bi bağırırımm bi bağırırım Allahh

• Konu Sahibi bebekom
kızlar evliligim bitiyor...

• Konu Sahibi bebekom
dünden beri kendimde degilim .. ne yapıcam ben şimdi

• Konu Sahibi bebekom
dünden beri kendimde degilim .. ne yapıcam ben şimdi

Hayatim bir süre uzaklassan nasil olur??CADIARZU

Yani ordaki ailevi durumun nasil bilmiyorum ama biraz kendi ailenin yaninda kalsan veya ne biliyim güvenebilecegin bir arkadasin bir akraban varsa gidip biraz kafani toparlardin!!

Böyle sürekli bir durumla yüz yüze kalman iyce piskolojini bozacak!benneyaptımki

Sakin ve saglikli düsünebilmen icin bu ortamdan cikman gerek kanimca..a.s

Bunu bir düsün bence :teselli:

• Konu Sahibi bebekom
Ah erkekler Ah...
bence bi problem var eşinin sana karşı davranışlarının değişmesi boşuna değildir. nasıl bu konuma geldiniz anlamadım.

• Konu Sahibi bebekom
galiba aldatılıyorum hersey bu kadar üstüste gelebilirmis inananmıyorum... eşim ve baska bi kadın nasıl olur asla yapmaz peki yaparken nasıl hal bnim yanımda.. inanamıyorum..

• Konu Sahibi bebekom
galiba aldatılıyorum hersey bu kadar üstüste gelebilirmis inananmıyorum... eşim ve baska bi kadın nasıl olur asla yapmaz peki yaparken nasıl hal bnim yanımda.. inanamıyorum..

Bebekom nasıl böyle bir kanıya vardın?Yanlışın olmasın?

• Konu Sahibi bebekom
dün aksam herseye ragmen güzel bir aksam gecirelim kötü günleri birakalim diye disari ciktik basbasa.. önce arkdasi bir erkek ismi yaziyor telinde acti ve disari cikti oturdugumuz mekandan uzun konustu geldi arkdasin kardeşinin kinasi varmis cagiriyor bizde erkeklerle takiliyoruz diye dedi.. Fazla gecmedi baska bir erkek ismiyle baska biri ve yine ayni sey... Sinirlendim.. Tabi anlmadim saniyor ama bir süredir hissediyordum aramizin kötü oldugu dönemden ihtibaren ve dün gece tartistan sonra evet tartiustigimizda biriyle bir gün konuştum ve simdi devamli o ariyor o yüzden telimi ve görüşmelerimiz uzak yapiyorum yanliş anlama diye dedi.. Bunu derken bile yalan söyledigini gördüm resmen hala görüştügü halde görüşmüyorum diyor bana. Ve ondan sonra beni eve birakti ben geliyorum diyip gitti.. Ve aradan bir saat gecti bu sirada teli kapaliydi ve bir saat sonra geldi eve .. Onu artik tanimiyorum ve bu sabah ben işe gittim benden önce cikti .. Ariyorum kapali ariyrum kapali ... Tabi sinirlendim iş yerine gittim...ben onun iş yerine giderken o benimkini aramis ve evde unuttum demiş arkdasima bana iletmesini istemiş... Ama cok gecti iş yerine varmistim bi sinirle tabi ... Neyse konuştuk artik yapamayacagimi söyledim bu sekilde ayrilmak istiyorsa ayrilmayi kabul ettigimi söyledim.. Sacmala gibi bi cvp verdi beynim durdu aksam konusalim dedim tamam dedi... Artik nefret ediyorum evliligimden....

• Konu Sahibi bebekom
dün aksam herseye ragmen güzel bir aksam gecirelim kötü günleri birakalim diye disari ciktik basbasa.. önce arkdasi bir erkek ismi yaziyor telinde acti ve disari cikti oturdugumuz mekandan uzun konustu geldi arkdasin kardeşinin kinasi varmis cagiriyor bizde erkeklerle takiliyoruz diye dedi.. Fazla gecmedi baska bir erkek ismiyle baska biri ve yine ayni sey... Sinirlendim.. Tabi anlmadim saniyor ama bir süredir hissediyordum aramizin kötü oldugu dönemden ihtibaren ve dün gece tartistan sonra evet tartiustigimizda biriyle bir gün konuştum ve simdi devamli o ariyor o yüzden telimi ve görüşmelerimiz uzak yapiyorum yanliş anlama diye dedi.. Bunu derken bile yalan söyledigini gördüm resmen hala görüştügü halde görüşmüyorum diyor bana. Ve ondan sonra beni eve birakti ben geliyorum diyip gitti.. Ve aradan bir saat gecti bu sirada teli kapaliydi ve bir saat sonra geldi eve .. Onu artik tanimiyorum ve bu sabah ben işe gittim benden önce cikti .. Ariyorum kapali ariyrum kapali ... Tabi sinirlendim iş yerine gittim...ben onun iş yerine giderken o benimkini aramis ve evde unuttum demiş arkdasima bana iletmesini istemiş... Ama cok gecti iş yerine varmistim bi sinirle tabi ... Neyse konuştuk artik yapamayacagimi söyledim bu sekilde ayrilmak istiyorsa ayrilmayi kabul ettigimi söyledim.. Sacmala gibi bi cvp verdi beynim durdu aksam konusalim dedim tamam dedi... Artik nefret ediyorum evliligimden....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…