Nasıl bir perde ve halı? yardım...

Salonun kucukse kesınlıkle perdeyı pudra tercıh et koltuklarını canlı gormustum bılıyorum modelı bıraz spor bı tarzı oldugu ıcın perde ve halı secımın cok onemlı sıcak grı tonları tercıh edebılırsın grınınde bırsuru tonu var en olmadı bej bıle olur canım..

Canım son perde fotonu gördüm renkler ve model cok hos ama renk çok baskin odayı kucuk gosterebilir.anladigim kadariyla bir kısa birde fransız balkon tarzı pencere var. Odanın iki tarafı bu renkle çok kapanır bende pudra gibi daha soft renklerden yanayım.

Ben de çok sevdim. Olur mu dersin? peki böyle aynı renk fon ve tül yaptım diyelim. Güneşlik nasıl olacak arkasına? Krem rengi güneşlik sırıtır mı?

Güneşliği sevmiyorum, bende endişeliyim seçeceğim ürünlerle yakışacak mı diye ama yakışmasa da almak zorundayım, nasılsa sadece akşamları kullanacağım gündüz kenara çekilecek bence krem rengi yakışır diye düşünüyorum canım..

Evet canım, bir kısa bir de fransız balkon tarzı pencere var. Dediğiniz gibi pudra yapacağım o zaman. Sağolsun buzmavileylak halı konusunda da açık gri dedi. O koyduğum resimde de açık gri halı çok yakışmış. Halı rengimi de buldum. Fonu da pudra seçmem gerektiğini anladım amaaaa desenli mi dümdüz mü nasıl onda kararsızım :) Köşeme de bir budra bir de bordo yastık ekleyeceğim iki adet turuncu yastığımı çıkararak nasıl fikir? :)

Almak zorundayız canım çok haklısın :) Kızlar bu renk odayı boğar pudra yap diyorlar o da aklıma yattı :)

ya pudra tatlım ya da o beğendiğinin daha daha açık pastel bir tonu lavantanın açık tonları anladın mı? bak bi de ne dicem Allah aşkına bordo yastık yapma kızzzz koltuk bordo zaten pudra ile lavantayı kombinle...açık gri veya uçuk lavanta halı okeydir bence...bu arada kimse panel mobilyanı bilmiyo onlar oldukça klasik olduğu için aşırı spor takılmak zorunda değilsinnn unutma bunu

Sadece bir tane bordo yastik koyacagim yahu cok degil :) yanina da bir adet pudra yastik bir de ya krem ya da acik gri yastik koyarim olmaz mi? Haliyi da acik griye karar verdim :) Beyaz ya konsol da bir de metal tutma yerleri uyacak uyacak :)

Sadece bir tane bordo yastik koyacagim yahu cok degil :) yanina da bir adet pudra yastik bir de ya krem ya da acik gri yastik koyarim olmaz mi? Haliyi da acik griye karar verdim :) Beyaz ya konsol da bir de metal tutma yerleri uyacak uyacak :)
peki canım benim, amma heyecanlandık seni dekore etcez diye, çabuk ol da sonucu çabuk görelim...açık gri okey tabi çünkü konsolda gümüş griler vaarr...sade gri de olabilir 2 3 tatlı renkle kombinlenmiş de olabilir koltukların düz çünkü ona göre bakarsın artık

Ben de cok heyecanlaniyorum :))) bunlarin yapilmasi 2 ayi bulur ama :)))

tatlım saray halıya gir saray avanos serisine bak bi pudra mavi ve bordolu tonlarda çok tatlı bi halı var gri değil ama çok cici

Pudra ve toz pembe diyenler olmuş ama bence çok kötü olur. :/ bu iki renk daha beyaz evlere gider. Veya sadece bordo tonlarında olsaydı giderdi ama sende bayağı renk var. Senin renkler daha koyu pastel olduğu için pudra ve pembenin şuanki modern havayı alıp götüreceğini düşünüyorum. Onun yerine Hardal patchwork halı ve perde ise D ökümlü bir kumaştan koltuğun içindeki renklerden herhangibiri olabilir; koyu bir Sütlü kahve, kırlentteki tonlarda turuncu veya büyük koltuğun rengi olabilir. Ev daha aydınlık olsun diye açık renklere gitme. Uyumsuz olur diye düşünüyorum. Japon perdeyi koltuğun tarzına uyduramadım. Tek renk ince bi fon, yine tek renk beyaz veya kırık beyaz tül. Aksesuar olarak siyah Gümüş Hardal mor renkler.
Avizeyi ve orta sehpayı koyu ahşap renkleri veya siyah seçerdim.

Mor ve Hardal kullandığım bi odam var. Fikir olsun diye ekliyorum. Perde kırlentteki mordan. Koltuk kahve. Halım deri patchwork. Resimde biraz cart çıkmış. Beğenirsen senin koltuklara da yakışır.

Eklentiler

• image.jpg
    137,8 KB · Görüntüleme: 173
Mor ve Hardal kullandığım bi odam var. Fikir olsun diye ekliyorum. Perde kırlentteki mordan. Koltuk kahve. Halım deri patchwork. Resimde biraz cart çıkmış. Beğenirsen senin koltuklara da yakışır.

canım önce eklemişti belki görmemişsindir tv nin altına konsol koyacak bellona valentina modeli o biraz klasik bir mobilya sanırım onunla da uyumu düşünerek yazıyor arkadaşlar, bu arada senin evin de bu odan da çok hoş tatlım

Hımm onları görmemiştim benim tezim tamamen çürüdü. :)

Hımm onları görmemiştim benim tezim tamamen çürüdü. :)
panel mobilyası, yemek sandalyesi renklerini incelemen gerektiğini ve dahi turuncu yastıkları değiştireceğini özellikle belirtelim canım eski sayfalara göz atmalısın...yoksa ilk sayfalarda pek çoğumuz hardal demiştik senin gibi bilemeyerek :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…