Nasil Bir Kadinsiniz???

• Konu Sahibi nazberen
çekici olduğumu söylerler asabi,dediğim dedik inatçı e tabikide anaç

• Konu Sahibi nazberen
Hepsinden var ama en çok dikat çeken çok güleryüzlü ve çekici olmamdır he bide sinirkafamçokkarıştı

• Konu Sahibi nazberen
nasıl istersem öyle olabiliyorum
yanii;
yeteneklii:)

• Konu Sahibi nazberen
nasıl istersem öyle olabiliyorum
yanii;
yeteneklii:)

• Konu Sahibi nazberen
ben dede hepsi mevcut ama çoğunlukla
otoriter diyebiliriz yanıııyasakkelime

• Konu Sahibi nazberen
Gösterişli ,soğuk görünen ama göründüğü gibi olmayan ,inatçı,asabi bazen de çok masum bi kızım.

• Konu Sahibi nazberen
Tatli dilli, sıcak, kendine özgü bir çekiciliği olan, bakımlı,geçici zevkleri uzun süreli mutluluklara değişmeyen,sorumluluk sahibi,gönlü zengin, ağırbaşlıyım… Ağırbaşlılıktan kastım, sıkıcılık değil elbet. Şımarıklığın da hakkını veririm. yerimsenibenYerine göre naz da yaparım, kapris de……nerede, nasıl davranacağını bilmek gerekir.İnsanların içinde kapris yapmam, hır çıkarmam; ama gerçek bir Osmanlı kadını gibi, adabıyla, raconuyla istediğimi alırım. :teytey:
Zor kadın mıyım……EVEEEEEET….

Ama ne demişler….
Kadın dediğin İSTANBUL gibi olmalı Fethi zor Fatihi bir tane olmalı…..

• Konu Sahibi nazberen
Güleç, anaç, otoriter ama en önemlisi Güçlü bir kadınım ben.

• Konu Sahibi nazberen
............................................

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi nazberen
Kesinlikle çekici,gizemli,kendine güvenenyasakkelime

• Konu Sahibi nazberen
bazen deli bazen akıllı bazen sessiz bazen çığlık çığlığa.bazen güler yüzlü bazen ağlamaklı.bazen çekici bazen çocuksu walla aynen böleyim.sağım solum belli olmuo.ayrıca bazen çok sinirli bazen ise çok uysalım

• Konu Sahibi nazberen
güleç,anaç ama en öenmlisi çok sabırlıyım..

• Konu Sahibi nazberen
hepsi hepsi zaman zaman bunların hepsinden oluyorum bukalemum gibi kadınım ben yaniii

• Konu Sahibi nazberen
ne ararsan var bende de zamana duruma ve ozelliklede kisisine gore degisiyorum bende:icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…