Narsist koca

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zirvelerde sabrederken tatillerde de dua ediyordunuz muhtemelen.

Hala daha kocam da kocam diyorsunuz pes
Boşanmaktan başka seçenek görüyor musunuz gerçekten. Bu arada doktora da gidin hastalık kapmış olabilirsiniz

Konu sahibi burada haklı çıkamazsınız.Sahtekarlığa göz yumup,siz de o parayı yiyip,onunla gezmişsiniz.Sizin ne farkınız var kocanızdan.Kızınızı da o haram rızıkla büyütmüşsünüz.Kimseye beddua etmeyin zira şu an yaşadıklarınız o bedduaların sonucu.
İstemiyorsanız baştan ayrılacaktınız o dolandırıcıdan.

İnşallah kocanızın dolandırdığı insanlar Müge Anlı'ya çıkarlar da hep beraber şikayetçi olurlar, rezil ederler. Karısıyla tatillerde yedi durdu paralarımızı diye anlatırlar günlerce. Hapse girip cezasını çeker umarım ki. Siz de yedim ama bir sorun nasıl yedim, sinir krizleri geçirip tatillere gittim der durursunuz programda.

Ablacım adam seni de dolandırmış

Adam narsist değil sahtekar üzgünüm ama siz de ona bile bile çanak tutmussunuz.biz tatile giderken de eşya alırken de paramızın nerden geldiğini bilir ona göre harcarız siz de bile bile o haram paraları harcamissiniz belli ki hiç de yaramamış sizin yerinizde olsam boşanır çocuğuma helalinden bı hayat kurardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…