Narsist koca

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sikayet ettim ama en iyi avukatlarla yine kendini kurtarma firsati buldu

Benim tek hatam affetmek evet bigun yine cikacak karsima cunku bu döngü yillardir ayni ancakki ben bu donguden cikicam ki cektiklerim artik sona ersin. Affettikce bir ustunu yapip birakiyor cunku acimdan besleniyor
Tek hatanız affetmek değil.
Dolandırıcı dediğiniz, defalarca hapse girmiş çıkmış kocanın nereden geldiği belli olmayan paralarını güzel güzel yiyip bundan hiçte utanmamaniza ne diyorsunuz? Her istediğiniz alınır, sürekli gezip tozarken kim bilir kimin canı yandı dediniz mi hiç?
Bu rahatlık, umursamazlık kocanızdan mi geçti yoksa hep mi vardı sizde?
Çok pişkin geldiniz bana.
Çocuğunuz huyunu, suyunu anne babasından almaz inşallah.

Sikayet ettim ama en iyi avukatlarla yine kendini kurtarma firsati
Ben de köpeğimi her aksam gezmeye çıkarıyorum ya utanmiyor musunuz bunu kocanizin size yaptigini soylemeye?
tencere kapak gibi bir ciftsiniz aslinda.
Kopek mi demeye getiriyorsunuz?? ben sadece basimdan gecenleri yazdim dolandiricilik yapti benide sevdi demiyorum

İlişkinize diyecek sözüm yok yadsimiyorum kinamiyorum Allah korusun. Kul hakkı öyle bir seydir ki. Tatiller yaparken güzel güzel evler dizilirken sesiniz çıkmamış insanları dolandirirken şimdi gelmiş ağlıyorsunuz. Kandırmayın kimseyi sizin için önemli olan aşk değil o paralarla size refah hayat yaşatması. Bile isteye yemissiniz. Şimdi acısı çıkıyor Kinamiyorum Allah'ım sen uzak tut haram lokma kul hakkı yiyenleri fakat küçücük çocuğu alet etmeyin. Boğazından haram lokma geçmesin.

Sikayet ettim ama en iyi avukatlarla yine kendini kurtarma firsati

Kopek mi demeye getiriyorsunuz?? ben sadece basimdan gecenleri yazdim dolandiricilik yapti benide sevdi demiyorum
estağfurullah, ama sizce de kötü bir anlatim değil mi? Siz kopek değilsiniz ki aksamlari beni disari cikarirdi diyorsunuz.

Bigun duzelir umuduyla herseyini kabul ettim. Ama duzelecegide yoktu calisacagida

estağfurullah, ama sizce de kötü bir anlatim değil mi? Siz kopek değilsiniz ki aksamlari beni disari cikarirdi diyorsunuz.
Ben orada beni nasil manipule ettigni anlatiyorum nasil gozumu boyadigini. Herseyi sanki bizim iyiligimiz icin yaptigini anlatmaya calistim

Cahillikte var tabi 20 li yaşlar. Diyecek bisy bulamiyorum kul hakkı yediğin için acilen tobe etmelisin ve kendini. O pislikten kurtarrsin inşallah
Tovbemi ettim ediyorum da insallah rabbim katinda kabul olur.. bu aralar bana iyi gelen tek sey manevi huzur baska da bisey yok

Hata yapmasak keşke diyoruz ama bu hatalarda bize bir ton şey öğretiyor. Önemli olan yeniden kalkıp yürüyebilmek... Yoluna bak ve asla kendini yargılama artık! Olmuş bitmiş. Bundan sora ne yapabilirsin kızın ve kendin için. Bunları düşün... Uzunca bir sürede hayatına kimseyi sokma!

O kadar dolandırdiginin malini yemissiniz evladiniza yedirmissiniz sizden de cikmis acisı. Esinizin dolandirdıklari bu mesaji gorse beter olsunlar derdi mujtemelen

2-3 ay sonra döner,barisirsiniz.
Anca Boyle hayatdan anliyorsunuz siz

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…