Kontakt Lens nancy ajramın göz rengi gibi olması için hangi marka ve renk kullanmam lazım

gözlerimin rengi ilk sayfada var kızlar freshlook almak istiyorum sizce mavi mi hareli mavimi:uhm:

gözlerimin rengi ilk sayfada var kızlar freshlook almak istiyorum sizce mavi mi hareli mavimi:uhm:

Freshlookun mavileri hiç güzel değiller bende zamanında kullandım gözlerimde senin gözlerinle aynı renk.çok yapay duruyordu.İlaydacım bence freshlook alacağına amazon mavisiin yada grisini al daha doğal duruyolar en azından.

aslında solotıca esmeralda ve topazio yu da önerdiler gg den baktım
esmeralda yeşil çok hoşuma gitti topazio da güzel ama fazla iddalı gibi
bide benim gözlerim açık renk bu eklediklerim gibi durur mu ki
esmeralda

topazio (ama bundan korkuyorum çok açık olursa bende diye)

liv tatlım grafite gri gibi geldi bana :kedi:
bide benim gözümde o çok açık dururmuş kendi gözlerimde açık olduğu için
ben biraz daha belirgin canlı istiyorum

cnm bak benim gozlerimde acıktır seninkısı kadar olmasada... dedigim lensin canlı bir rengi var senin o soylediklerin cok opak lensler belki rahat edemezsin bak kendini fot.mı koyuyorum alıntı yapma olur mu tatlım silcem sonra

.....

Son düzenleme:
GG de bossnes diye bir satıcı var kendi gözlerinde topazionun duruşunu resimlemiş.çok beğendim ben.Aşık olunacak bir renk bence.muhteşem bir mavi.

Topazio sende masmavi durmaz canım, senin gibi açık özellikle de ela gözlülerde yeşilimsi mavi oluyor.. Bence o renk de çok hoş, o ayrı.. Ama istediğin sonucu vermez...

Bence de bu renk graphite. Ama serisine karar veremedim. Çünkü haresi var ama charm gibi kalın ve siyah bir hare değil.
Nc graphite diyorum ben.

Bu hatunu tanımıyorum; ama sadece şu zoomlu fotoğrafa bakarak bile kesinlikle orijinal göz rengi olduğunu söyleyebilirim, ki Arap'larda da sanılanın aksine bizim kadar açık renk gözlüler ve kumrallar, sarışınlar var.

Kızların da söylediği gibi bence de renk olarak graphite'e takbül ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…