Namaz

Kalpler Allah'ı anmakla huzur bulur, ve Allah'ı anmanin en güzel yolu namazdır.
İnsn sevdiği biriyle konuştuğunda nasıl ki kendisini daha iyi hissediyor sa, Alemlerin Rabbi ile buluşmak huzurla karsinda bulunmak supsehiz ki hayatin en güzel hissettiren yanıdır.
Hayatta istedigi herseye sahip olan yine de yetinemeyen surekli bir huzur arayışında olan insanlara şahit olmusuzdur ki kendimizde böyle hissetmişizdir bazı dönemlerde.
Namazın Rabbinizden gelen ve dünyadaki maddiyatla kiyaslanamayacak en güzel hediye olduğunu düşünerek kilmak ve sürekli kilmaya devam etmek hayatı nasil güzelleştirdigini gösterecektir.
Rabbim daim eylesin..

Namazz... Gözümün Nuru namaz.. Allah için namazlarınızı aksatmadan kılın arkadaşlar.. Bu dünya geçici faniyiz hepimiz, herşey.. Bizi Yaratan bunca nimet vermişken namaz kılmamakta O'na nankörlük yapmış gibi geliyor bana.. Çok uzun süren ,zaman alan birşey değil.. İnsanı rahatlatıyor bilakis. Birbirimiz için dua edelimm.. Vaktinde tam olarak kılalım namazlarımızı inşaAllah..

Bir başlayıp bir bırakıyorum
Bence hiç pes etmeyin devam edin. Kıldığınız ve kılmadığınız zamanları not edin ve kendinizi gözlemleyin daha çok kılmaya doğru mu gidiyorsunuz bakın. Eğer öyleyse bu güzel bir şey, demekki sizin bir şeyi oturtmanız zamanla oluyor demektir, bu zamanı kendinize tanıyın derim.

Namaz topigi aradım bulamadım varsa eğer etiket yaparmisiniz

Ben de cok istiyorum cocuktan sonra iyice biraktim cok uzuluyorum
Bende çocuktan sonra kıldım bıraktım surekli.. halbuki çok nadirdi kaçırdığım.. hamileyken diş ağrısı çektim..oturarak bile kilamiyordum, diş başıma aşırı derecede ağrı yapiodu. O yüzden bir iki derken namaz beni bıraktı.. bir türlü kendime gelmiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…