Namaz

Ktrmtm

Değişik bir psikoloji, bir felsefe idiotloji.
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2016
3.505
6.710
27
Şimdi bayanlar benim bir hayalim var ileride evimin bir odasını Mescid-i gibi yapmak istiyorum.Bu resimdeki gibi bir oda ama daha büyük olsun İstiyorum.Duvarda Allah lafzı stickerı var ben Kabe nin sticker'ını yapıştırmayı düşünüyorum ama bir sorun var burada bu şekilde namaz kalınabilir mi? Bu sticker lar resime girer mi?

Eklentiler

• Screenshot_2016-04-22-21-13-01.png
    Screenshot_2016-04-22-21-13-01.png
    179 KB · Görüntüleme: 244
Gözünüzü almayacak sade olmalı namaz kılacağınız mekan.Aklı karıştırmasın diye bildiğim kadarıyla böyle huşu içinde kılınmasına yardımcı olurmuş.
Tablo vesaire asmayın daha iyi

Gözünüzü almayacak sade olmalı namaz kılacağınız mekan.Aklı karıştırmasın diye bildiğim kadarıyla böyle huşu içinde kılınmasına yardımcı olurmuş.
Tablo vesaire asmayın daha iyi
Yani bir sakınca yok mu

Şimdi bayanlar benim bir hayalim var ileride evimin bir odasını Mescid-i gibi yapmak istiyorum.Bu resimdeki gibi bir oda ama daha büyük olsun İstiyorum.Duvarda Allah lafzı stickerı var ben Kabe nin sticker'ını yapıştırmayı düşünüyorum ama bir sorun var burada bu şekilde namaz kalınabilir mi? Bu sticker lar resime girer mi?
Bir odayı bu sekilde ayarlama fikri o kadar cok hosuma gitti ki anlatamam
Sorunuzla ilgili fikrim yok ama düsüncenizi cok begendim.

Boş kalması daha iyi kıble yönünün göz takılır dikkat dağılır diye öyle duydum ...
Benim namaz odamda da vardı tablo kaldırdım kıbleye döndüğüm taraf boş...
Tabii ki siz bilirsiniz :KK200:

Boş kalması daha iyi kıble yönünün göz takılır dikkat dağılır diye öyle duydum ...
Benim namaz odamda da vardı tablo kaldırdım kıbleye döndüğüm taraf boş...
Tabii ki siz bilirsiniz :KK200:
Belki saha küçük bir şey koyarım çünkü camilerde de böylye şeyler var ta sorun olmaz diye düşündüm

Ne kadar güzel , bence resimler canlı resmi olmadığı sürece hiç bir sorun teşkil etmez .
Allah kabûl etsin .

X