Namaz

Baloglusunannesiii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2017
1.180
788
34
merhaba kızlar :) 3 yıllık evliyim 2 yasında oglum var ama namazlarımı düzenli kılamıyorum . Sürekli kacırıyorum. Çocuk ev iş eş derken öteliyorum ve artık cok rahatsız olmaya başladım Çünkü maneviyat eksikliği beni rahatsız ediyor . Tavsiyelerinizi Benimle paylasırmısınz

Ezan bittiği anda namaza durun her işinizi bırakıp telefonunuza namaz hatırlatıcı program yükleyebilirsiniz

Bu konuda benim de derdim var... Bir süredir namaz kılıyorum ama çalışan bir hanımım.
Dolayısı ile kılamıyorum. Ama Allah affeder diyorum artık.

İşten gelince zamanı gelen namazı kaçırmamaya özen gösteriyorum.
Sabah işe giderken eğer geç kalmadıysam sabah namazını da kılıp çıkmaya özen gösteriyorum.
Tatil günleri ise üşengeçliğim beni esir almazsa sabah namazını kılıyorum, gün içindekileri kaçırmıyorum.

merhaba arkadaşlar kapalı biriyim, evliyim. lise yıllarından beri sözde namaz kılıyorum üniversitede kapandım. lsedenberi hiçbir zaman düzenli namaz kılmayı başaramadım bir hafta kılsam sonra üşendim bıraktım falan hep düzensiz gitti. oğlum olduktan sonra da yani bir senedir alnım secde yüzü görmedi :KK43: üşengeçim tembelim bir türlü namaza başlayamıyorum, sadece farzını kılayım diyorum onu bile kılmak içimden gelmiyor. lüften beni kendime getirecek bir şeyler yazın, kendime gelmem lazım...

X