Namaz Konusu

Canim günlük ped kesinlikle saglikli değil o yüzden ben kumascidan %100 pamuk kumaş aldim biraz kalin çok ince değil yani onu kullanıyorum gerçekten çok rahat oluyor yoksa sürekli camasir degistirmek zorunda kaliyorsun gerek yok. Benide zaman zaman şeytan rahat birakmiyor ama namazimi kildigimda çok kiziyorum kendime 10dk icinmiydi o kadar vesvese diyorum. O kadar oturuyoruz yiyoruz iciyoruz keyif yapıyoruz Yaradanimiz, bize bunları veren için 10dakika onu anmaktan kaciyorum diye çok kiziyorum kendime insanoğlu çok nankör gerçekten simdi yorgunluktan kalkamazken öteki dünyada nasil hesabini verecegiz . ayrıca namaz kildiktan sonraki huzur hicbirseyde yok emin ol canim...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oncelikle tebrikler cnm niyetleniyor olman kilmaya calisman cok buyuk bir nefsi terbiye sey tan seninle ugrastigina gore cok Dogru yoldasin
Her namzda rabbinin seni cagirdigini ve konusmak istedigini elini gozunu sagligini hic bir karsilik almadan veren allahimla bulusmayacakmiyim de hic olmadi farzlari kil ins sunnetleride tamamlarsin birde ya murid ya Allah oku namazda sureklilik icin 😉

Saglikli gunler

Ben de eskiden hic kilmazdim. Iki gun kilar birakirdim.
Soyle ki once dini kitaplar alin okuyun beni onlar surukledi. Mesela bu ramazanda baslayin. 1 ay hem oruc tutup hem namaz kilin sonra istesenizde birakamassiniz. Alisirsiniz cunku. Ve bol bol salavat getirin. Otururken otobus metro beklerken yemek yaparken. Imani cok guclendiriyor. Son olarak ne isiniz olursa olsun namaziniz biter bitmez kalkmayin. Dua edin.Cok rahatlatiyor dua.
Allah yardimciniz olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…