Namaz ile Dileklerimiz Kabul Olsun

1- Cerkezpsase
2- GirLookingForLove Duam: Allahım tez zamanda bana gönlümden geçtiği gibi hayırlı bir iş nasip eyle ve gönlümdeki insanla hayırlı bir evlilik yoluna çıkmayı nasip eyle. Amin
3- B BEYBISIM Duam: Adım Zeliha Allah im en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip eyle amin
4- M maviduvar1
5- _Simurg_ Duam: Borçlarımızı kolaylıkla bitirip,en hayırlı şekilde ve en hayırlı yerde kolaylıkla yuvamızı kurmak istiyorum.

Bugün ya da arın ilk duamıza başlayalım kabul ederseniz. Hangisini istiyorsunuz?

İlk sıradaki arkadaşımız da duasını paylaşınca başlayalım bence. İlk sayfadaki uygulamayı yapacağız değil mi canım? Ben onu çok sevdim. Namazla yapılan dualar daha bir huzur veriyor :)

İlk sıradaki arkadaşımız da duasını paylaşınca başlayalım bence. İlk sayfadaki uygulamayı yapacağız değil mi canım? Ben onu çok sevdim. Namazla yapılan dualar daha bir huzur veriyor :)
Aynen benimde içim kıpır kıpır oluyor daha huzurlu oluyorum. Yarın başlayalım o zaman aksama ve karışıklık olmasın.

Bi kaza geçirdim. Vücudumda bazı yaralar var. Bu yaraların iz bırakmadan bir an önce iyi olmasını diliyorum Rabbimden. Eski halime dönmek istiyorum.

1- Cerkezpsase
2- GirLookingForLove Duam: Allahım tez zamanda bana gönlümden geçtiği gibi hayırlı bir iş nasip eyle ve gönlümdeki insanla hayırlı bir evlilik yoluna çıkmayı nasip eyle. Amin
3- B BEYBISIM Duam: Adım Zeliha Allah im en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip eyle amin
4- M maviduvar1
5- Y yesil_zeytin_
6- _Simurg_ Duam: Borçlarımızı kolaylıkla bitirip,en hayırlı şekilde ve en hayırlı yerde kolaylıkla yuvamızı kurmak istiyorum.

1- Cerkezpsase
4- M maviduvar1
5- Y yesil_zeytin_
6- segazel
7- _Simurg_ Duam: Borçlarımızı kolaylıkla bitirip,en hayırlı şekilde ve en hayırlı yerde kolaylıkla yuvamızı kurmak istiyorum.

21 Temmuz 2016 Cerkezpsase arkadaşımızın niyeti için duamızı etmeye başlıyoruz.
Cerkezpsase duanı yazmayı unutma.

1- Cerkezpsase
4- M maviduvar1
5- Y yesil_zeytin_
6- segazel
7- _Simurg_ Duam: Borçlarımızı kolaylıkla bitirip,en hayırlı şekilde ve en hayırlı yerde kolaylıkla yuvamızı kurmak istiyorum.

21 Temmuz Perşembe Cerkezpsase için duamızı ediyoruz.
Niyetini hala yazmadın canım akşama kadar yaz muhakkak.

Listemiz
  • Cerkezpsase
  • GirLookingForLove
  • BEYBISIM
  • Papatya
  • _asmunikal_ Mazeretli
  • segazel
  • _Simurg_

Önce 2 rekat Allah rızası için namaz kılıyoruz.
Namaz ardından arkadaşımızın(kendimizin) dileğinin kabulune niyetlenip dualarımıza başlıyoruz.

1 defa Nasr Suresi
25 defa ''Estağfirullahel Azim''
1 defa Fatiha Suresi
5 defa ''Allahumme salli ve sellim ve barik ala men aleyhissalatü vesselam ve ala alihi ve ashabihi ve etbaihi bi adedi halkike rızai nefsike ve zineti arşike ve midadi kelimatike Ya Gafur Ya Rahim Ya Latif Ya Erhamerrahimin''
3 defa İnşirah Suresi
3 defa İhlas Suresi
300 defa ''Lailahe İllallah''

Hepsi bitince tekrar niyetimiz için dua edip ''Rızai ilahine bıraktım. Amin.'' dedikten sonra huzurla Rabbimize güvenip rahatlıyoruz.

1- Cerkezpsase
4- M maviduvar1 Duam:Bi kaza geçirdim. Vücudumda bazı yaralar var. Bu yaraların iz bırakmadan bir an önce iyi olmasını diliyorum Rabbimden. Eski halime dönmek istiyorum.
5- Y yesil_zeytin_
6- segazel
7- _Simurg_ Duam: Borçlarımızı kolaylıkla bitirip,en hayırlı şekilde ve en hayırlı yerde kolaylıkla yuvamızı kurmak istiyorum

Tek msjda tüm bilgilerimizi topladım kolaylık olması açısından bir sıkıntı yok değil mi?

Kizlar cok özür dilerim mesaiye kaldım şimdi gördüm. Tek istediğim eğer gönlümdeki kişi (ayrıldığım nisanlim) hayırlısı ise gerı dönmesi, değil ise karşıma hayırlı bir kısmet çıkması. .. Allah hepinizden razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…