Namaz ile Dileklerimiz Kabul Olsun

_Simurg_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2016
189
214
Selam Arkadaşlar. Dualarımız günlük okunmaktadır.

GirLookingForLove için eksikler:
GirLookingForLove

Sıra B BEYBISIM
Önce 2 rekat Allah rızası için namaz kılıyoruz.
Namaz ardından arkadaşımızın(kendimizin) dileğinin kabulune niyetlenip dualarımıza başlıyoruz.

10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
25 defa ''Estağfirullahel Azim''
3 defa Fatiha Suresi
3 defa İhlas Suresi
3 defa İnşirah Suresi
1 defa Nasr Suresi
3 defa felak Süresi
3 defa kevser
11 adet Ayetel kürsi.(ıra kendisinde olan kişi 11+4 adet okuyacak. amaç 70e tamamlamak)
5 defa ''Allahumme salli ve sellim ve barik ala men aleyhissalatü vesselam ve ala alihi ve ashabihi ve etbaihi bi adedi halkike rızai nefsike ve zineti arşike ve midadi kelimatike Ya Gafur Ya Rahim Ya Latif Ya Erhamerrahimin''

Hepsi bitince tekrar niyetimiz için dua edip ''Rızai ilahine bıraktım. Amin.'' dedikten sonra huzurla Rabbimize güvenip rahatlıyoruz.

Rabbim peygamber efendimiz güzel hatrı için dualarımı kabul etsin.
Elimizi açıp amin dediğimiz dualarımı kabul etsin.

Cerkezpsase
GirLookingForLove
B BEYBISIM +
M maviduvar1 +
@_asmunikal_ +
segazel Tüm listeye okudu.
_Simurg_ Tüm listeye okudu.

1- Cerkezpsase Duam: Tek istediğim eğer gönlümdeki kişi (ayrıldığım nisanlim) hayırlısı ise gerı dönmesi, değil ise karşıma hayırlı bir kısmet çıkması. .. Allah hepinizden razı olsun
2- GirLookingForLove Duam: Allahım tez zamanda bana gönlümden geçtiği gibi hayırlı bir iş nasip eyle ve gönlümdeki insanla hayırlı bir evlilik yoluna çıkmayı nasip eyle. Amin
3- B BEYBISIM Duam: Adım Zeliha Allah im en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip eyle amin
4- M maviduvar1 Duam:Bi kaza geçirdim. Vücudumda bazı yaralar var. Bu yaraların iz bırakmadan bir an önce iyi olmasını diliyorum Rabbimden. Eski halime dönmek istiyorum.
5- @_asmunikal_ Duam:Rabbim dertlerimi sıkıntılarımı su gibi üstümden akıtsın. hz yunusu balığından karnından 40gün sonra çıkaran yüce rabbim benide aydınlığa çıkarsın peygamber efendimizin hz. muhabedin(sav) güzel hatrı için.. İş yerindeki sorunlarım giderilsin. İyi insanlarla karşılaştırsın beni. Doğru olanı hayırlı olanı ben bilemem. Rabbim hayırlı olanı önüme getirsin, önüme gelenle beni kabulendirsin, mutlu huzurlu eylesin.. (Amin
6- segazel Duam: Şuan annem kanser tedavisi görüyor, onun şifası ve kemoterapi sürecini sıkıntısız tamamlanmasını diliyorum.
7- _Simurg_ Duam: Borçlarımızı kolaylıkla bitirip,en hayırlı şekilde ve en hayırlı yerde kolaylıkla yuvamızı kurmak istiyorum

Son düzenleme:
Canım ben katılmak isterim ama çalışıyorm ne zaman kilabilirsem buradan haber veririm.
Katılıma göre toplu ya da her güne bir kişi için kılabiliriz ortak kararla. Bir kaç kişi daha gelince niyetlerimizle beraber listemizi oluştururuz.

Ben de katılmak isterim arkadaşım :) Çok güzel düşünmüşsün

Kaç kişi olacak canim
7 kişi olsak hergün birimiz için dua ederiz hafta tamamlanır. Yeni haftada yeniden devam ederiz diye düşünüyorum. ama tahmin ettiğim gibi katılım olmadı.
Şimdi 4 kişiyiz başlayabiliriz kabul ederseniz.
Başka şekilde okuma fikri verirseniz o da olur. Benim aklıma gelen bu şekildeydi.

A bide regl dönemimiz denk gelcek. O zamanda mazeretli olan Salavat ceker sıradaki arkadaşımızın niyeti için.

Bence de başlayabiliriz gelen oldukça listemize ekleriz :)

1- Cerkezpsase
2- GirLookingForLove Duam: Allahım tez zamanda bana gönlümden geçtiği gibi hayırlı bir iş nasip eyle ve gönlümdeki insanla hayırlı bir evlilik yoluna çıkmayı nasip eyle. Amin
3- B BEYBISIM
4- _Simurg_ Duam: Borçlarımızı kolaylıkla bitirip,en hayırlı şekilde ve en hayırlı yerde kolaylıkla yuvamızı kurmak istiyorum.

1- Cerkezpsase
3- B BEYBISIM Duam: Adım Zeliha Allah im en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip eyle amin
4- _Simurg_ Duam: Borçlarımızı kolaylıkla bitirip,en hayırlı şekilde ve en hayırlı yerde kolaylıkla yuvamızı kurmak istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…