Namaz, dua ve manevi sohbet alanı

Ahh kendımı okuyorum sandım.. Ama ben eskıye nazaran cok iyiyim elhamdülillah. Kahve beni tanır aslında üçümüzde aynıyız resmen
Ama kuran okumak gercekten iyileştiriyor bızı.
Bak rahman suresı psikolojik sıkıntılara bırebır
Yasın oyle, fetih suresi her derde deva yanı hergun aksatmayacak sekılde okundugunda hersey yoluna giriyor. 40 gun devam edın derler ama bence sureklı okunması gerekıyor.

Ben 4444 tefriciyye yi kendım okudugumda cok faydasını gordum dilek bi kenara dursun manevı olarak yükleşi onda yasadım cok etkılı Bır salavat. gun ıcınde 100 tane cekmenı tavsiye ederim gercekten anlamını da arastırırsan daha net anlarsın

O tefriceyi iki kez tamamladim. Gecen sene de ramazandan önce bir gruba katılıp cektim ama cocuklarla cok zorlanmistim. Anlamini bilip birseyi yapmak daha iyi yoksa dümdüz okunuyor sadece. İnşallah bu okumalari tamamlayinca her gun birkac sayfa ile başlayip hatim yapmak istiyorum. Hiç hatim yapamadım çocukluktan beri. Hem mealini ogrenebilirsem sure sure bakarak belki hayatima da daha etkili olur. İnşallah başka şeylerde yapabilirim çok teşekkür ederim

Dün Akşam unutmuşum paylasmayı

15. SIRA =) mavikelebek34

~BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM ~

OKUNACAK DUALARIMIZ
=) 1 FETİH SURESİ
=) 1 VAKIA SURESİ

NİYETLENME HAKKINDA

ZORUNLU OLMAMAKLA BERABER 2 REKAT NAMAZ KILIP KENDI ADINIZA NİYETLENEBİLİRSİNİZ.

BAŞKASINADA NİYETLENIRKEN ONCE ALLAH RIZASI İÇİN PEYGAMBER EFENDİMİZE VE AILESİNE, BEDİR SAVASINDAKI ŞEHİT OLAN TÜM MÜBAREK ZAATLARIMIZA, ALLAH DOSTLARINA ÖLMÜŞ OLANLARIMIZIN RUHLARINA DAHA SONRA DUA SAHİBİ (ADI-NİCKİ) KARDESIMİZİN NİYETINE OKUYORUM DİYEBİLİRSİNİZ.

NOT =) HERKES ŞİMDİDEN NIYETLENSIN KENDI ADINA Kİ ÖNDEN GİDENLER OLABILIR

BİLDİRİM SAATİ VE MAZERET HAKKINDA;

HERGUN AKSAM SAAT 22.00 DA YENİ KİŞİYE GEÇİLECEKTİR
22.00 'A KADAR BİLDİRİMLERİNİZİ TAMAMLAMIS OLUN LÜTFEN.
HER AKSATILDIĞINDA KARMAŞIKLIKLAR OLABILIYOR TEK RİCAM BU KONUDA BANA YARDIMCI OLMANIZ ZAMANINDA BİLDİRİMLERİNİZİ YAPMANIZ..

REGL OLAN KİŞİLER MUTLAKA BENI ETIKETLEYEREK BİLDİRİM YAPSIN. REGL BİTİMİNDE KALDIĞI KISIDEN DEVAM EDEREK BİLDİRİMLERİNİ SIRASIYLA YAPSIN LÜTFEN

EĞER BİRİKMESİNİ İSTEMIYORSANIZ ÖNDEN GİDEBİLİRSİNİZ

FAZİLETİ HAKKINDA

HERGUN 3 ADET VAKIA +1 FETİH SURESI OKUMAK MADDİ VE MANEVİ MUTLULUĞUMUZUN SIRRI OLACAKTIR. BUNA INANIN HEM ÖZEL HEM İŞ HAYATINIZDAKİ FARKI ZAMANLA HISSEDECEK VE GÖRECEKSİNİZ.
ZENGİNLİK DUASI OLARAK GECER
TABİ ÖNCELİĞİMİZ ALLAH RIZASI ICIN OLMALI

Vakıa Suresi Okumanın Faziletleri (Faydaları) ve Sırları Nelerdir?

1- Vakıa Suresini sık sık okuyan mümin kullar, kıyamet gününü ve dünyada yaptıkları her şeyden hesaba çekileceklerini hatırlar. Bu ise, müminlerin küçük büyük tüm günahlardan uzak durmasını sağlar.

2- Vakıa suresi, Bakara ve Rahman suresi gibi bolluk ve bereket getiren surelerden biridir. Surenin okunduğu hanede işsiz varsa iş bulur, bekar varsa evlenir.

3- Günde 40 kez sabah ve akşam namazlarından sonra Vakıa Suresini okumak, mümin kulları her türlü kaza ve beladan korur.

MAZERETLİ OLAN ARKADASLARIMIZ

1) mavikelebek34
2) Meybuz
3) SUHAN
4) B butimar
5) Aijoo

LİSTEMİZ

@Ada-anne
Wilma11
visnetozu
Meybuz
Eymen-in Clnar-in Annesi
R rana20
Kahve __Kokusu
Madammor
Aijoo
sweetgirlcandy
i p e k
Ssevincli
Ssevincli abla
Morrmeneksee
mavikelebek34
Aktif Lora
SoLeiL12
Butimar-
Minnosprenses
SUHAN

Namaz kilmaya alismisim cok şükür, büyük eksiklik hissediyorum kaç gündür. Kulagim hep ezanlari duyuyor. Eskiden farkina bile varmazdim vaktin. Bitsemde bir an evvel başlasam. Ruhen de çöküşe geçtim yine
Yıldız düşüklüğü işte bu maalesef cok ınce ve hassas insanlarda olur hep sende mi oylesın
Ben de aynı durumdan muzdaribim bazen rutinden sıkılıyorum regl olmayı bekliyorum ama bu seferde aynı dediğiniz gibi ruhum çöküşe geçiyor kendimi daha depresif hissediyorum.
Bu arada yıldız yükseltmek için napabiliriz denediğiniz bir şey var mı

Canım aslında bırsey var bende denemedım henuz aslında yapıp denemek lazım

Sevinçli ve ablasını okufum canım filekleri kabul olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…