Namaz, dua ve manevi sohbet alanı

GECE DUASI

Ya rabbi Kabul olunmuş peygamber duaları gibi, bizde öyle yalvarıyor ve halimizi yüce mekanına arz ediyoruz..​

Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz günahları affet. yalnızlığın ve fakirliğin derin açılarıyla bizleri imtahan etme. Rıskımızı ve dostlarımızı bol eyle göğsümuze genişlik ver amin...​

orjinal19

LesaM

Saliha40

M Migrenben

aypare ackerman

Minnosprenses

ASSOSyal

C Calcifer

@Kkubra96

K Kitapkontesi

Wilma11

Aijoo

clara

i p e k

Magnifiaque

Morrmeneksee

Tubismavis

SUHAN

@Bidar Sultan

Amazing family

cevizli tarcinli kek

@Zeynebim2020

K kizkizakiz

Cemoos

PiXiEE

yorgun anneanne

Birdiyetmeselesi
Butimar-
Eymen-in Clnar-in Annesi

Amiiinnnnnn,rabbim kabul etsin inş

Benim sınavım var, güzel geçmesi için duanıza talibim canlar

Kuzum enfeksiyon kapmisim doktora felan gittim kendi doktorumu bulamadim tirstim biraz
Benim hamilelik te de hep enfeksiyon vardı kuzu korma Allah'ın izniyle birşey olmaz. mümkünse 2 WC varsa evde ayir eşinden. ben ayırdım öyle kurtuldum enfeksiyon dan bol su iç aklıma gelenler bunlar kuzu doktor nededi.

Cok Tesekkur ederim kuzum ya
Deniycem dediklerini doktor da yarin tahlil ver dedi birde ilac yazdi ve su ic dedi zaten sorunum su Icememek benim de deniyorum
Sabah nette kotu seyler okuyunca ben baya kotu oldum

Cok Tesekkur ederim kuzum ya
Deniycem dediklerini doktor da yarin tahlil ver dedi birde ilac yazdi ve su ic dedi zaten sorunum su Icememek benim de deniyorum
Sabah nette kotu seyler okuyunca ben baya kotu oldum
Nete bakarsan felaket tellalı mübarek bakma ona sen ..beni dinle ilacını iç bol su WC ni ayir kocadan 2 aya enfeksiyon falan kalmaz
Su içmek içinde
büyük bir şişenin üstüne su içmem lazım yaz kızım için... su aklına gelmese de koca yazıyı görüyorsun

Dusuk felan diye okuyunca inan aklim cikti doktora da ulasamadim anksiyetem tuttu resmen su icmeyide hic sevmiyorum ama zorla
Simdi dedigin gibi su iciyorum Yarin testi verip ilaca basliycam Ay su kalbi duyana kadar ben stresten uzak kalamiycam sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…